Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szkolenia

Polecane posty

Gość gość

mam pytanie jestem z orzeczeniem stopień lekki jestem osoba po 31 roku życia czy mogę uzyskać dofinansowanie do szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stopień lekki to znaczy że po masowaniu psiochy nie masz orgazmu kotku?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów. Szkolenia zrobiłam w Beauty for You. Trwało szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam :) Właściwie zwróciło mi się już po 2gim zabiegu! Jako jedyna firma prowadzą szkolenia z 17 metod przedłużania, zagęszczania i uzupełniania włosów. Osobom, które odbyły kurs przedłużania włosów przysługuje wysoki rabat na włosy, a co za tym idzie można później w atrakcyjny sposób oferować swoje usługi w kosztach naprawdę interesujących, stąd mam właśnie dużo klientek. Może spróbujesz tego? Dyplom w języku polskim i angielskim plus jeszcze zestaw startowy z włosami i akcesoriami. No i rabat na włosy! Zwróciło się szybko i było warto. Trzeba rozwijać swój biznes, samo fryzjerstwo jest wszędzie, a brak właśnie specjalistów od przedłużania i zagęszczania włosów – a chętnym naprawdę mam dużo! No i na początku byłam po kursie zdezorientowana, nie wiedziałam jak zacząć, ale dobre jest to że oni pomagają Ci, służą radą, uczą też jak zdobyć klientów! Podstawy marketingu też wytłumaczyli na kursie :) Teraz zastanawiam się nad odbyciem kursu na instruktorkę, oczywiście również w Beauty for You. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak robiłam tam kilka kursów ostatnio w promocji mieli Animatora czasu.Dużą wiedze zdobyłam i mam wymarzone uprawnienia animatora. szkolenie robiłam na telefonie i na laptopie.zamiennie.mega wygodnie.polecam każdemu kto chce pracowac z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Richard D
Jesteśmy pilnie potrzebuje dawców nerek na kwotę $ 509,000.00, prosimy o kontakt na e-mail teraz więcej szczegółów. (WHATS APP wiadomość Tylko +917200324119 Rozmowa telefoniczna; +918147420486 drrichard803@gmail.com Znajdujemy się w Indiach Dr Richard D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://kar-group.elk.pl - Według mnie jest to świetna firma. Profesjonalne i tanie szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszałeś o bezpłatnych szkoleniach z http://fundacja-avenhansen.pl/ ? Myślę, że dla osób w Twojej sytuacji jest to bardzo ciekawe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w swojej pracy stawiam na ciągły rozwój i oprócz szkoleń branżowych (pracuję jako kosmetyczna) biorę udział również w kursach biznesowych. Moim sprawdzonym ośrodkiem szkoleniowym jest Lukomades. Mają bardzo dobrą ofertę szkoleń prowadzonych przez profesjonalną i doświadczoną kadrę. Moim zdaniem są to jedne z bardziej przydatnych szkoleń w jakich brałam udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×