Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szmaty kochanki, dlaczego niszczycie niewinnym dzieciom rodzine?

Polecane posty

Gość gość

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Winne są zawsze Dwie Strony!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a nikt już nie spyta, czemu żałosne kobiety szantażują facetów dziećmi, wycierają sobie nimi mordę i gipsują dziećmi swoje rozpadające się małżeńtwa:D żałosna autorka uważa, że to ok:D "nie zwracaj uwagi na to, jak chujowa jestem, nie możesz "nas" zostawić, mamy takiego sweetaśnego dzieciaczka":D:D:D jebane w dupę z całej siły hipokrytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, i nie ma to jak nazywać szmatą kobietę, która z Tobą wygrała:D żałosne, ścisk dupy, że aż hemoroidy się same leczą u takiej żonki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nocny
Jestem kobietą! Uważam że jak żona da mężowi wszystko czego on potrzebuje {a to przecież przysięgała} to ten mąż nie będzie szukał na boku. Bo faceci to lenie. Prawda jest taka wiem bo sama byłam żoną [dla wyjaśnienia mam 37lat i od roku jestem Wdową] że zakładacie ciepłe kapcie wełniane skarpetki szlafrok z plamami wałki obdarty lakier na paznokciach napierniczacie seriale i wciąż mowa co bym chciała kupić na co mnie nie stać jak dużo brakuje do 1go. A jak macie uprawiać sex to flaki się przewracają. I dziwicie się że szukają Wasi mężowie odskoczni??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nocny
A niech szczekają Pustaki te co szczekać będą bo to co napisałam to prawda. Przestałam się przejmować. Chcę być obiektywna i tego uczyć dzieci Jak to jest? Pan X musi pensje do domu przynieść- no musi. Rower naprawić musi no-musi wór ziemniaków z Biedronki przynieść musi-no musi itditd ale jak on chce mecz obejrzeć albo o Laskę poprosi ----AFERA murowana. No baba jestem ale kurcze jakaś sprawiedliwość niech będzie. Za Kondolencje Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochający nie pójdzie do innej więc o co awantura w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nocny
Podstawą w związku jest Rozmowa Zrozumienie Uzupełnianie Szacunek. Naprawdę jak patrze na Małżeństwa ze swojego otoczenia Sąsiadka mama z dzieckiem na osiedlu Koleżanka to Myślę że świat oszalał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nocny
Teraz mi się przypomniało jak mnie te mamusie żony partnerki objechały jak też napisałam moim zdaniem PRAWDĘ. Poród--- Kobieta Rodziła od zawsze i myślę że już tak zostanie- No ale Mamy w dzisiejszych czasach bez Piłki ,Znieczulenia, Wyra na pilota, Basenu,Nie wiem co tam jeszcze dają [nie omieszkam wspomnieć że również wydałam na świat Potomstwo i ostatnie z 3 moich dzieci urodziło się nie tak dawno bo ma pół roczku byłam w 2 miesiącu ciąży jak Mąż zmarł] One muszą mieć to wszystko i jeszcze musi być również Tatuś. Bo tam takie widoki odgłosy zachowanie itd itp Że bez Faceta się nie obejdzie. No i jest tak Jeden to zaakceptuje a Drugi brzydzić się będzie do końca życia. No i kto Będzie winien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken ty szmato ułomna znów sama ze sobą nawijasz? Do psychiatry wypad zdziro co obciąga żonatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 dziś aha, i nie ma to jak nazywać szmatą kobietę, która z Tobą wygrała żałosne, ścisk d**y, że aż hemoroidy się same leczą u takiej żonki xx Ty żałosna ściero nie wygrałaś z żoną, bo on za nic w świecie nie chce się rozwieść i iść do ciebie wywłoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam się wydaje,że niewierny facet to jakaś wygrana jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam kobiete ktora zmaz przy kochance obgadywał jaka zona jest pbrzydka ma obwisle cycki jest zaniedbane i ma po porodach luzina obrzydzajaca cipke. Ja widze ze dzieci jej sie troche tez wstydza ze maja stara zniszczona matke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak maz was zdradzi to kochanka winna. Dobrze wiecie ze jak wy byscie zdradziły meza to on by wami podłode wytarł a waszemu kochankowi by po jakims czasie piwo postawił. Tak czy siak maz ma prawo zdradzac on tego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinna byc kara ukamienowania!!!!!!! kobiet a facetom trzeba płacic odszkodowanie za to ze kochanka wykorzystała go seksualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna co płacze, że jej misia jak jakąś walizkę wyniosła z domu kochanka. ale zupełnie nie ma do siebie pretensji, że zaciągnęła do ołtarza jakiegoś kiepskiego ch... pewnie dlatego, że on jeden był na tyle głupi , że dał się na mówić, albo wpadka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam paskudną szmatę, która czepia się żonatych. jak ją facet odepchnie z obrzydzeniem, to szmacisko na kafe czepia się jego żony. sama masz obwisłe cycki i peesde rozjechaną jak stare wiadro, a twój ciapaty bękart wiecznie oplutego ryja prze inne dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tego potrzebuje to zony juz raczej nie potrzebuje kazdy ma swoje potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ŻONY NAIWNEJ
rodzinę niszczy ten co zdradza twój mąż kretynko nie kochanka on ma rodzinne przykro mi nie usprawiedliwiaj swojego męża co za hipokrytka dorze wie że mąż też jest winne zdrady jak i żona która czegoś mu nie dała skoro poleciał do kochanki bo że jakie te żony są żałosne nie potrafią zrozumieć że mąż je zdradzał a on miał rodzi co nie ma rozumu twój mąż to daj mu żółte papiery :d sory ale p********ie że kochanka to naiwna to kto tu w końcu jest ofiarą mąż czy kochanką bo nie rozumiem już tych debilek ty żon zgwałciła naiwna kochanka ci męża bidulek nawet obronić się nie potrafił to idź na policję że pad ofiarą gwałtu kochanki to cię wyśmieją ;d czy miał rozum jak dawał siusiaka kochance :d zrobiło mi się dobrze i się wyruchałem ha ha :d lecz się kretynko szukasz usprawiedliwienia żeby nie stracić tego co masz ha ha pustak się oszukuje ha ha :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra broken spaślaku, tabletki i wypad do psychiatry i tak mamy cie gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś fotke broken? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego dzieci nawet nie maja pojęcia o moim istnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, dlaczego wy się tak tu burzycie. Przecież wszystkiemu winni faceci. Zajmijmy się czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Nocny
Żony są winne. Nie kochanki nie meżowie. Przez wiele lat bycia w zwiazku ani mi ani jemu nie przeszlo przez mysl zeby isc na bok. Dlaczego?!!!! Bo w domu bylo wszystko czego potrzebowalismy obydwoje. Przyslowiowy Obiad Cieplo Czysto Zrozumienie Docenienie Sex zawsze i wszedzie o kazdej porze czy to ja chcialam czy on. Nie miewalam co tygodniowej migreny a On zepsuty kran naprawial tu i teraz nie za miesiac, Wiec uwazam ze jak sie chce to mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmaty to wy jesteście żony. Myślicie ze jak żeście zlapaly męża to na zawsze? O męża trzeba dbać a nie tylko wykorzystywać bo jak nic znajdzie sie lepsza od was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spotykalam sie z żonaty ale on nie ma dzieci mial tylko slub cywilny i byl jyz w trakcie konczenia malzenstwa tzn jego zona tez uznała ze nuc nie czuja do siebie i rozwiedli sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez znam taka paskudna szmate :D dala juz wszystkim w miescie za drinka, czepia sie zonatych, ale teraz tylko menele sie spotykaja z nia na seks. Tez ciapacki bekart. Stary ja zostawil za to jej koorestwo i dzieciak nie jego. Moze to ta sama? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Nocny, jesteś tak naiwna, że aż mi cię żal. NIE zawsze jest tak, że jak mąż ma wszystko to nie zdradzi. Mój miał wszystko, ugotowane, posprzątane, wyprasowane, seks bardzo często. Do tego wspólne pasje. Wiem co lubił, czego nie, więc w łóżku zawsze było co chciał (ciuszki, gadżety itp.) Dałabym głowe za jego wierność, bo się kochaliśmy, bo mi powtarzał, że kocha i nie zdradzi, bo ma wszystko ze mną, że dziękuje za to, że mnie poznał. Na każdym kroku okazywał mi miłość, przywiązanie, szacunek. Okazało się, że zdradzał mnie regularnie przez ostatnie 2 lata naszego małżeństwa, a ostatnie 5 miesięcy przed rozstaniem (z powodu jego niewierności) miał stałą kochankę. I nie mówcie, że w takim razie tylko mi się wydawało, że daję mu wszystko, bo tak naprawdę było. Złamał mi życie, dosłownie, to było rok temu, a ja nadal nie mogę dojść do siebie. Nigdy już nikomu nie zaufam na 100%, tak jak ufałam jemu. Koleżanki mi zawsze zazdrościły takiego wiernego, super faceta (przede wszystkim imponował im i mnie swoją wiernością). Powiedział mi po rozstaniu, że miał u mnie wszystko, dosłownie niczego mu nie brakowało, ale czasem tak jest, że facet nawet w takiej sytuacji i tak zdradzi. Ma kolegów, którzy też zdradzają swoje żony, one tak jak ja, dałyby się pociąć za wierność swojego męża .... oni mają tak jak on, czyli w domu mają wszystko, ale jednak seks z obcą to seks z obcą, miła odskocznia .... (dla nich miła, dla mnie złamane życie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×