Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Hej [cześć] Ktoś nam usunął stary topik. Musimy się gdzieś podziać. Zapraszam z powrotem. Szkoda tylko, że poprzednie treści diabli wzięli :( Ale znając nas, szybko nadrobimy straty ;) Algira, Debe, Storczyk, Oliwier, Naszata, Ruda...... i reszta koleżanek wracajcie 🌼 Tymczasem zapraszam na poranną kawę (_) Ciśnienie niskie dzisiaj to się przyda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja starszy trochę jestem bo bliżej mi do 50tki niż do czterdziestki. Ale witam przy kawie i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi :) Bliżej 50tki też może być :) W sumie rzuciłam temat usuniętego forum, a trochę czasu już minęło od założenia starego topiku. Więc my też już troszkę..... ;) młodsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam na obrzeżach miasta,prawie jak na wsi. Obok las i jeziora. Takie klimaty mi odpowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem trochę przy aucie się pokręcić,ale na dworze taka chlapa że jednak muszę plany skorygować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogobela
Cześć młodzieży,no ta ja też ogrzeję sie przy waszym ciepełku,bo wiek sie zgadza :) mniej więcej(48 wczoraj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogobela
No to zostalismy na placu boju sami :) Tamc***ewno śpią po imprezie ( jak to młodzi ) A ja siedzę bo jakoś ostatnio jakby mniej potrzebuję snu.A Ty czemu nie śpisz rano w niedzielę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogo siedlce
Pozdrawienia z Siedlec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogobela
Witamy, Jakos wszyscy śpią :) Gościu z Siedlec kim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z przyzwyczajenia. Zawsze wstaję wcześniej bo lubię posiedzieć z godzinkę przy kawie w ciszy zanim towarzystwo się niepobudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jogobella Wszystkiego najlepszego. 🌼 Czekam czy moje dziewczyny z poprzedniego topiku dołączą. Razem stworzymy niezły zespół :) Arecki rzeczywiście pogoda nie sprzyja raczej przebywaniu na dworze, chyba że auto masz w garażu ;) Ja jestem z krańców Lubelskiego, bliżej centrum Jakaś durna reklama zasłania mi połowę pulpitu i nie mogę się jej pozbyć W ustawieniach jest ponoć jakaś opcja blokująca te wyskakujące okienka i reklamy ale nie jestem jeszcze w tym aż tak mocna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogo siedlce
Gosciem co rano wstał... Do pracy nie poszedł.. I napisał„Pozdrowienia z Siedlec”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie zmykam. Planuję małe wyjście w miasto. Muszę się troszkę ogarnąć. Mam nadzieję, że jak wrócę, to zamelduje się reszta. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogobela
Dziękuję Kania :) Ja jestem z Krakowa. Mąż na dniówce,starsza córka u koleżanki a nsjmłodszy syn ( 8 lat ) jeszcze śpi. Zostalismy sami cały dzień ,więc zrobię sobie święto,i nic nie gotuję tylko pójde z Nim na jakieś niezdrowe żarcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogobela. To u mnie żonka lepiej rozplanowała. Wczoraj ugotowała więcej rosołu,a dzisiaj dorzuci śmietanę i przecier, i zdrowa pomidorowa będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanie, jesteś niezastąpiona🌼Powiem szczerze. pomyślałam, że zniknięcie starego topiku jest sprawą przejściową i jakoś się wyjaśni. Nie mam żądnego pomysłu na to, co mogło być przyczyną:O.... Witam nowe osobyMoże znajdzie zastosowanie, zasada, którą staram się zresztą kierować w życiu, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:DI reaktywacja topiku przyciągnie nowe towarzystwo:) Jogobela, ja tam potrzebuję zawsze dużo snu:DNie zmienia mi się to z upływającymi latami. Dzisiaj wręcz zaszalałam i spałam 10,5 h:DJuż dawno tak dobrze nie wyspałam się:) Spokojną kawę z rana też preferuję. W tygodniu trochę gorzej, bo praca wzywa, ale w weekend obowiązkowo. Pozdrawiam wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z okolic Olkusza
Witam wszystkich :) Chętnie się przyłączę, jeśli pozwolicie...:) W przyszłym roku na moim torcie urodzinowym zabłyśnie 40 świeczek :classic_cool: To chyba można mnie już zaliczyć "około 40 lat" ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chetnie się przyłączę, we wrześniu skończyłam 41...z centralnej Polski pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyk jak miło :) Ciekawe czy reszta dołączy ;) Zapraszamy Gości, tylko zarezerwujcie sobie nick na czarno i piszcie, nie znikajcie 🌼 Byłam w Media expercie. Kupiliśmy na prezent dysk zewnętrzny. Mam nadzieję, że się solenizantowi spodoba. ;) Chciałam już mieć za sobą ten wydatek. Czy ktoś z was potrafi usuwać wątki z kafeterii? Nadal jestem ciekawa jak to się stało, że znikł po tylu latach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiad mam rosół z kaczki z makaronem. ;) Pomidorówka pewnie będzie z niego jutro jak coś zostanie... dla odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogobela
Wróciłam,pojechalismy z synem do KFC i kupiliśmy skrzydełka na wynos,nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam takie ostre,syn zresztą też :) Arecki ,ja bym tez mogła wczoraj coś ugotowac ,ale raz na czas fajnie mieć wolne :P Witam wszystkich nowych,piszcie i nie znikajcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogobela załóż czarną kieckę żeby się ktoś pod ciebie nie podszył 🌼 Idę do kuchni makaron gotować. Na szczęście rosół sam się robi, można powiedzieć ;) U nas do najbliższego Macdonalda mamy 30 km a do KFC jeszcze dalej. Też bym tak zrobiła jakbym miała bliżej ;) Jak zrobić żeby wątek wskoczył w polecane? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn nie tyle czarną co niebieską..... :) Czarne były przed zmianą szaty kafe 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja co prawda już gdzieś kiedyś się logowałam ale niestety nie pamiętam, za to wiem, że od dosyć dawna nie można było się logować na Topiki :( zapewne jakiś robal pożarł dostęp :( jestem obecnie pod innym nickiem ( kiedyś chyba Patyczak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×