Odpowiedz na ten temat

Szukam swojego Tatusia

• MalaUroczaCóreczkaDiabła 2017.08.13 [00:58]
    No tak hah ale kij, kiedyś mi przejdzie i przestanę szukać smiech.gif
    Starego prawika po dwudziestce?! Nie wiem ile masz lat, ale skoro wiesz jak włączyć komputer, masz bicka 43 cm (chodzi o to, że coś robisz ze sobą i życiem) to no kurde jakim sposobem starego i bez szansy na związek?
  • MalaUroczaCóreczkaDiabła 2017.08.13 [00:59]
    A tak poza tym to jakiś Tatuś się już wrócił hahaha
  • gość chce 2017.08.13 [01:02]
    Twój tatuś jezyk.gif
  • MalaUroczaCóreczkaDiabła 2017.08.13 [01:04]
    No hejka, gdzie byłeś jak Cię nie było Tatusiu? Wiesz, że żadnej gwiazdy spadającej nie widziałam? smutas.gif A Ty widziałeś?
  • gość 2017.08.13 [01:07]
    Nie widziałem Maluszku bo od kilku godzin nad naszym domem krąży burza smutas.gif
  • 43 cm vv bicepsie 2017.08.13 [01:09]
    "Starego" w cudzysłowiu, nie dosłownie.Kazdy prawik po dwudziestce jest "stary", tak bym stwierdził.
    Takie życie, mysle ze nie jestem jakis totalnie aspoleczny, da sie ze mną porozmawiac, dogadac i zyc.usmiech.gif Tak to już jest.
    Umiejetnosc obslugi komputera nie gwarantuje poznania kobiety ani związku, niestety.No i ten bicek- jest faktem lecz zarazem to tylko bicek wiec nie przesadzajmy.Jest masa innych czynników w zyciu.
  • MalaUroczaCóreczkaDiabła 2017.08.13 [01:14]
    Ja się boję burzy :/ i to pisze na serio... Ostanio co była burza, a Ciebie nie było, chciałam nagrać telefonem jakie pioruny pojawiały się na niebie, co prawda nagrałam, ale to w tedy zepsułam telefon bo mi spadł, a ja poleciałam się schować, kiedy tylko walnęło gdzieś niedaleko smutas.gif Przytulisz?
    1:09
    No w sumie to tak, ale nie znam Cię na tyle, żeby w ogóle cokolwiek poradzić, ale ponoć coś prawie zawsze można zrobić, bo to fakt.. czasami mimo chęci czegoś nie da się zrobić, ale zazwyczaj da radę.
  • 43 cm vv bicepsie 2017.08.13 [01:19]
    Jak sie boisz czegos co jest niebezpieczne, to jest to przynajmniej racjonalne i nie ma czego sie wstydzić.Piorun niejednego człowieka zabił.Ale spokojnie.Jak chcesz to przytulę, widzialas ze przynajmniej mam czym cool.gif
  • gość chce 2017.08.13 [01:22]
    Przytulę Maluszku i schowasz się przed piorunami w moich ramionach usmiech.gif
  • MalaUroczaCóreczkaDiabła 2017.08.13 [01:28]
    1:19
    Uwierz, że kiedyś potrafiłam sama w wieku 10 lat oglądać horrory i się jeszcze śmiać. Akcja, krew, pościgi, policja itp mogłam oglądać i oglądać, a burze oglądałam siedząc na parapecie razem z siostrą hahahaha a ostatnio włączyłam sobie horror o duchach to myslałam, że umrę na zawał jak tylko pojawiło się napięcie i już było wiadomo, że coś ma się dziać, bez kogoś obok nie ma bata, że obejrzę.. No, ale fakt burze są niebezpieczne. Możesz przytulić oczko.gif Na odległość smiech.gif
    01:22
    Dziękuje, Tatusiu usmiech.gif odrazu lepiej
  • MalaUroczaCóreczkaDiabła 2017.08.13 [01:29]
    43 vv bicepsie
    internetowe przytulanie zawsze spoko smiech.gif
  • gość chcę 2017.08.13 [01:32]
    Wszystko dla mojej córeczki smiech.gif
  • MalaUroczaCóreczkaDiabła 2017.08.13 [01:34]
    Okay, okay Tatusiu każdy wie, że nie spełnisz każdej mojej zachcianki smiech.gif
  • MalaUroczaCóreczkaDiabła 2017.08.13 [01:37]
    Tatusiu mogę iść do wróżki? Ona ponoć powie mi co mi w duszy siedzi, ale najpierw wolę zapytać Ciebie smiech.gif
    hahahahahahahahahaha
  • 43 cm vv bicepsie 2017.08.13 [01:38]
    No to hardkorowa jesteś, na pewno nie tchórzliwa.Zawsze twierdziłem, ze horrory są dla zboków,ktorzy szukają pretekstu by sie pomacaćsmiech.gif
    Ale juz bez jaj,czas to zrobić:
    http://static.mobila.pl/3b/61/tule-cie-czule- 106822.large.gif
  • MalaUroczaCóreczkaDiabła 2017.08.13 [01:44]
    1:38
    No coś w tym jest, ale mi wystarczy, żeby ktoś siedział obok, nie koniecznie się do niego/niej przytule (dobra rzuce smiech.gif )
    Fajny gif *.* Przytulam również usmiech.gif
  • gość chcę 2017.08.13 [01:50]
    Nie spełnię każdej Twojej zachcianki? Przekonaj się jezyk.gif
    Wróżki tylko naciągają na kase córeczko jezyk.gif
  • 43 cm vv bicepsie 2017.08.13 [01:51]
    Zawsze to lepsze niż nic!
    No fajny,znalazlem go w 5 sekund.
    Masz długie włosy czy krótkie?
  • MalaUroczaCóreczkaDiabła 2017.08.13 [01:58]
    1:50
    To chcę chomika dżungarskiego takiego szaro-białego smiech.gif
    Ale to złe naciągać na kase..
    1:51
    Liczy się gest usmiech.gif Wujek google zawsze pomaga smiech.gif Mam długie tzn praktycznie do pasa, ale muszę trochę już podciąć, bo końcówki mi się niszczą.
  • 43 cm vv bicepsie 2017.08.13 [02:05]
    Jeśli jesteś sympatyczną siedemnastoletnią dziewczyną z włosami do pasa to wiedz że to był jak najbardziej szczery uścisk.jezyk.gif
    Oczywiście zawsze mozesz sie okazać panem w średnim wieku z wąsami i brzuszkiem.Chociaz przyznam że naprawde mam wrazenie że pisze z fajną dziewczyną.Ale spoczko, tutaj nie chodzi stricte o fizyczność.usmiech.gif
  • MalaUroczaCóreczkaDiabła 2017.08.13 [02:18]
    02:05
    Dziękuje usmiech.gif no jeszcze mam te 17, za kilka misięcy 18 i tak na dobrą sprawę to jakoś ten plastik to dla mnie taki bilecik do życia, swojego już w pełni własnego, co nie zmienia fakty, że czasami siedzi we mnie takie dziecko hahaha ale cóż.
    O nad brzuszkiem to popracuje z ciężarkami, a wąsa zetne, obiecuje! Jak tylko wstanę. smiech.gif Też mi się fajnie z Tobą piszę i po tak krótkim czasie mogę stwierdzić, że jesteś fajnym mężczyzną z bickiem 43 cm smiech.gif No, ale w sumie to mam nadzieje, że nie masz z 80 lat oczko.gif
    To jest fajne na forum. Nikt nie oocenia siebie poprzez wygląd.
  • 43 cm vv bicepsie 2017.08.13 [02:31]
    26 ale i tak wyglądam młodziej, tak troche chlopieco nawet mimo gestego ciemnego zarostu.Kurcze,zawsze wygladalem mlodziej a bez zarostu to juz w ogole.
    W nas wszystkich siedzi dzieciak,przeciez nie jestesmy jakimis starymi zgredami.smiech.gif Tym bardziej juz nasze internetowe pokolenie.Dzieki sieci wiemy co sie dzieje, jaka jest najnowsza moda i te cale know how.Czy dziadek wiedzialby co to znaczy LOL?smiech.gif
  • MalaUroczaCóreczkaDiabła 2017.08.13 [02:45]
    To stary nie jesteś, mi się przysnęło mi się haha Idę spać. Co do sieci to znagzam się. A co do LOL to chyba żaden dziadek by nie wiedział smiech.gif
  • MalaUroczaCóreczkaDiabła 2017.08.13 [02:47]
    Dobranoc i miło, fajnie się pisało usmiech.gif
  • gość chce 2017.08.13 [02:47]
    No córeczko chodz do łóżka cool.gif
  • MalaUroczaCóreczkaDiabła 2017.08.13 [02:51]
    Mój Tatuś już pewnie dawno śpi więc nie udawaj Go jezyk.gif
  • gość chce 2017.08.13 [02:53]
    Oj dostaniesz klapsa jezyk.gif
  • MalaUroczaCóreczkaDiabła 2017.08.13 [02:55]
    Przez Ciebie się rozbudziłam. Teraz będę marudzić.. Ej nie bij mnie, będe (chyba) grzeczna :'C
  • gość chce 2017.08.13 [03:04]
    Już rozbudziłas a nawet klapsa nie było jezyk.gif
  • MalaUroczaCóreczkaDiabła 2017.08.13 [03:08]
    wystarczy mi o tym wspomnieć oczko.gif
    Nuuuudziiii mi się Tatusiu smutas.gif Pójdziemy się przejść? Idę się już ubrać smiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...