Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa tutaj Waszawa

Szukam szkoły językowej na woli

Polecane posty

Gość nowa tutaj Waszawa

Czy ktoś może zna jakieś szkoły językowe warte polecenia? Szukam szkoły językowej ( kursu do FCE ) najlepiej na woli dla studentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma0202
znam ale w śródmieściu fajna szkołę- TFLS i wiem że mają tam zniżki dla studentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkka
zdecydowanie TFLS, szkoła daje gwarancję zdania egzaminu i mają tam dobrych lektorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę do TFLS już trzeci semestr i szczerze polecam tę szkołę. Mają porządnych lektorów, dobre ceny i fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonias
może faktycznie lepiej jest podjechać 10 minut dłużej ale pojść do szkoły gdzie na 100% Cię nauczą i dobrze przygotują do egzaminów, Dają w tfls-ie gwarancję zdania egzaminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również mogę polecić szkołę TFLS, bo szkoła specjalizuje się w przygotowaniu do FCE i podobnych egzaminów, mam zaufanie do tej szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze zdałam FCE po kursie w szkole TFLS, także mogę polecić tę szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam problem z wyborem szkoły, w Warszawie jest ich naprawdę mnóstwo! Koleżanka poleciła TFLS . Posłuchałam jej i było warto. Fajna szkoła i kurs był w całkiem dobrej cenie. Przy okazji załapałam się na niezłą promocję i dostałam kurs innego języka za darmo, wybrałam francuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tfls strasznie się reklamuje tutaj, nie wstyd wam, dzieciaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra szkoła, więc ludzie chwalą. Uczyłam się tam i wiem, co mówię. Dobrych mają lektorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też się bardzo podobał kurs w tfls. Chodziłam tam na kurs maturalny. Chyba konkurencję zazdrość zżera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam szkołę TFLS, najlepsza szkoła językowa w Warszawie bez zastanowienia wybrałabym tę szkołę, 20 lat doświadczenia robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Woli jest fajna szkoła - British School. Dokładnie na Wolskiej. Szkoła, która ma filie w całej Polsce. Zajrzyj tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS jest nr 1 w rankingach szkół. Mają akredytacje ministerstwa i dają gwarancję zdania egzaminów. Kazdy to wie. A z tego co widzę to faktycznie konkurencje zazdrość zżera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS ma niezły sztab ludzi od reklamy w necie i wypisywania pochwał. Aż razi w oczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widzę że konkurencję ściska zazdrość. ta tak o was mówię... pseudo szkółki z lektorami - studentami który mają małe pojęcie o przygotowaniu kogoś do np CPE bez akredytacji i wydające kolorowe laurki bez wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś używa słowo "konkurencja" tzn że nie jest to opinia kursanta, tylko po prostu szkoła sama sobie opinie pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne są te własnie pseudo szkółki i Ty spamerze wynajety przez te pseudo szkółki z koziej wólki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo niski poziom kultury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaaa
a ja byłam zadowolona z TFLS, chodziłam na kurs maturalny i pomógł mi w przygotowaniach, maturę zdałam z dobrym wynikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mogę narzekać na szkołę TFLS. Chodziłam tam na kurs włoskiego i dużo się nauczyłam. Cena rozsądna także ja mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoła językowa w Warszawie, w której profesjonalnie uczą języka to zdecydowanie TFLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba iść i samemu się przekonać jak uczą w TFLS. To jedyna porządna szkoła w Warszawie. Mnie świetnie przygotowali do GMAT i konwersacje z nativem bardzo mi się przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam problem z wyborem szkoły, w Warszawie jest ich naprawdę mnóstwo! Koleżanka poleciła TFLS. Posłuchałam jej i było warto. Fajna szkoła i kurs był w całkiem dobrej cenie. Przy okazji załapałam się na niezłą promocję i dostałam kurs innego języka za darmo, wybrałam francuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zapisać się do szkoły TFLS w Warszawie. Uważam, że jest najlepsza, ze względu na doświadczenie i wysoki poziom. Robię tam już trzeci kurs i za każdym razem szkoła spełnia moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szperam od kilku dni po stronkach różnych szkoł językowych i myślę, że szkoła TFLS ma najfajniejszą ofertę, kurs innego języka obcego za darmo i 60 godzin konwersacji z nativem brzmi ciekawie, słyszałam dużo dobrych opinii o tej szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłałam do TFLS moje dzieci za namową znajomej - poczta pantoflowa najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w TFLS uczę się francuskiego. Serdecznie Wam polecam, kurs jest świetny, to pewnie dzięki prowadzącemu lektorowi. Bardzo ciekawe zajęcia i miła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkołę TFLS i kursy hiszpańskiego. Super lektorzy, mała grupa i skuteczne konwersacje. Szybko przełamałam się i dobrze idzie mi rozmowa po hiszpańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×