Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam zajęć pole dance dla puszystych w Łodzi

Polecane posty

Gość gość

Wie ktoś czy któraś szkoła tańca oferuje coś takiego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubawandziA
Oferujemy w Krakowie specjalnie dla Pan takich jak Ty: - toczenie tłuszczu - ubijanie tłuszczu z wałów - wyciskanie łoju - edukacja tłuszczowa - promocja tłuszczu Zapraszamy na stronę naszej organizacji www. Jestem grubaswinia pl Z bożym błogosławieństwem, grubawandzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Ps. na chamskie komentarze nie reaguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że na tym forum, możesz tylko na takie komentarze liczyć :(. Miłego dnia :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha rozumiem, ze sale maja pozakladane tytanowe rury z dodatkowymi wzmocnieniami ;] puszysty to moze byc dywan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś? Coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli szukasz szkoły tańca na rurze dla grubasek jakżesz to można pięknie napisać, nie wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodziłam na zajęcia pole dance i była jedna grubaska, powiem Ci że szybko zrezygnowała. Dałabyś radę utrzymać ciężar swojego ciała na ramionach? Zresztą dla prowadzącej też to był kłopot, pamiętam jak próbowała podsadzić tę dziewczynę :D nie wiem czy jakakolwiek szkoła proponuje takie zajęcia, bo one raczej nie są wskazane dla puszystych- za dużo też na nich nie zrzucisz, lepiej iść na coś ogólnorozwojowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widziałaś na Youtube filmiki z naprawdę grubymi dziewczynami, które super tańczyły? Chciałabym tego spróbować, podoba mi się taniec na rurze :) A co mnie tam trenerka, to jej praca przecież :P Dlaczego uważasz, że nie są wskazane. Są takie zajęcia, w Warszawie na przykład ale jestem z Łodzi i tu szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź na normalne zajęcia. U mnie nie wszystkie dziewczyny są szczuplutkie, sama należę do osób, które mogłaby zrzucić kilka kg. Niemniej zgadzam się z osobą powyżej, że będzie ci trudno - samo utrzymanie na rekach dużej masy ciała będzie trudne, nie wspominam już o bardziej zaawansowanych układach. Piszesz, że nie interesują cie problemy instruktorki. To fajnie, ale jej nie interesują twoje problemy, bo ona jest instruktorką pole dance a nie atletką. Schudnij i za pół roku zapisz się na zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma limitów wagi, więc instruktorka jeśli chce nią być musi brać pod uwagę, że nie tylko szczypiorki mogą na takie zajęcia przyjść. Dużo grubsze dziewczyny ode mnie (Youtube) dają radę to dlaczego ja mam nie spróbować. Chcę się zapisać na zajęcia xl bo krępuje się swoim cellulitem i rozstępami a ćwiczy się w bardzo kusym stroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, brać pod uwagę może, ale co z tego, skoro nie będzie miała sil cię podnieść? Większość dziewczyn ma cellulit, nawet sporo tych szczupłych. jeżeli tak bardzo cie do pole dance ciągnie, to idź, gwarantuje, że nikt nie będzie się śmiał z twojej wagi czy cellulitu. Ale zanim się zapiszesz, to idź na najbliższy plac zabaw i spróbuj się podciągnąć na drążku. Nie sugeruj się tym, co widzisz na filmikach, bo to wyjątki. Zastanów się logicznie - komu jest łatwiej podciągnąć się na rurce - osobie lżejszej czy cięższej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak zaczynałam zajęcia pole dance ważyłam sporo więcej niż teraz, większości figur zwyczajnie nie dałam rady wykonać, mimo pomocy instruktorki haha właściwie wpychała mnie na rurę za pośladki :D zajęcia trochę mi dały, oswojenie się ze swoim ciałem, minęły też bóle kręgosłupa. Potem wzięłam się ostro za siebie, zrzuciłam trochę i wróciłam na zajęcia dopiero jak byłam w stanie podnieść się kilka razy na drążku. Mając nawet kilka zajęć w tyg nie dasz rady tak wyćwiczyć mięśni, żeby pod koniec kursu wykonywać dobrze najprostsze figury- to musisz zrobić gdzie indziej i dać organizmowi trochę czasu. Chyba, że chcesz tylko chodzić i wić się koło rurki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nie ma się co stresować swoim wyglądem. Ja na początku zakładałam trochę dłuższe spodenki, bo wstydziłam się swojej blizny na udzie. Szybko przerzuciłam się na krótkie, bo było mi nie wygodnie. Nikt nie zwraca uwagi na takie pierdoły, a chyba wszystkie uczestniczki miały cellulit albo rozstępy. idziesz na zajęcia z kobietami, które też chcą nad sobą popracować. Oczywiście w każdej grupie znajdzie się jakiś cyborg haha u mnie była taka laska, 0 gram tłuszczu, wygimnastykowana, świetnie wykonywała ćwiczenia i jeszcze dawała rady innym :o przeniosłam się na drugą część sali, bo nie mogłam jej znieść :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem strasznie wrażliwa na punkcie swojego wyglądu, wiem, że nie mogła bym swobodnie wykonywać figur ze świadomością że widać mój tłuszcz, a ja jedna gruba wśród szczupłych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ile ważysz ale ja ważyłam 80 kg przy 164 cm i chodze od stycznia na takie zajęcia w tarnowie,nikt sie nie śmieje a mnie ubyło już 6 kg,instruktorka wcale mnie nie podnosi tylko pokazuje co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×