Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szwecja, w Goteborgu strefa "no go" jest nawet w centrum handlowym!

Polecane posty

Gość gość

Policja w Göteborgu została zmuszona do wdrożenia nadzwyczajnych środków postępowania w związku ze wzrostem liczby incydentów, które dotykają kupujących i właścicieli firm przerażonych bezprawiem ogarniającym centrum handlowe. Nordstan to największe centrum handlowe w Szwecji pod względem sprzedaży i liczby odwiedzających, jednak paradoksalnie w ostatnich miesiącach obroty zaczęły spadać ok. 20.00. Powodem są grasujące w nim przestępcze gangi młodzieżowe złożone głównie z imigrantów. W wywiadzie dla lokalnego "Ekspressen" przedstawiciel policji przyznaje: - Widzieliśmy ten wzrost przestępczości od jesieni ubiegłego roku, głównie ze strony małoletnich bez opieki. Wieczorami są pod wpływem narkotyków, handlują nimi. Dochodzi do częstych aktów przemocy między różnymi grupami, zwykle według podziałów etnicznych. Jeśli istnieją konflikty z ich krajów ojczystych, przenoszą je tutaj. Inny funkcjonariusz przyznaje, że imigranckie gangi są coraz bardziej agresywne wobec policji. - Nie pozwoliłbym nawet mojemu synowi pojechać do północnej części miasta, gdzie oni rezydują. Istnieje ryzyko kradzieży, ale także molestowania dziewczynek. W największym stopniu dotyczy to imigrantów z Afganistanu, Syrii, Maroka. W sylwestrową noc, gdy w centrum urządzano hucznego obchody noworoczne, imigranci zagrozili odpaleniem wewnątrz fajerwerków. Około 150 nastolatków wyzywało i groziło policjantom. Niedawno jednemu ze sprzedawców podczas próby okradzenia sklepu nastolatkiem przyłożono do gardła obtłuczoną butelkę. Na policyjnej liście w całej Szwecji istnieje co najmniej 55 stref podwyższonego ryzyka, tzw. no-go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciapaki powoli przejmują Szwecje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni juz ja przejeli a w zasadzie dostali ja od szwedow bez nawet prosby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Tak przejma cala europe. Mam nadzieje ze tego juz nie dozyje. A nastepnym pokoleniom nie zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Francji nie jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Marktlücke sie o przyszlosc dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie też to się już zaczyna, szkoda, że nikt nie chce temu zapobiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie strefy no go jak tak dalej pójdzie to będą, bo muslimów przybywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×