Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziarno

"szybkie" Badanie techniczne samochodu

Polecane posty

Gość ziarno

gdzie w Warszawie szybko przedłużę badanie techniczne samochodu? ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko tzn ze zostawiasz 4 slady za soba i chcesz pieczatke ? A co ci szkodzi podrobic pieczatke ? Do wyrobienia pieczatki nie sa wymagane dokumenty, idziesz i ci robia jaka chcesz, nawet pieczatke doktora nauk scislych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziarno
podrobić raczej nie dziękuję ale wiem, że NA PEWNO ktoś zna miejsce gdzie można szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn bez ogladania samochodu ? TO na jedno wychodzi czy sobie zrobisz pieczatke, a bedziesz mial juz za rok gotowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmyyyy
a mi nie zrobili przeglądu bo nie miałam tylnej wycieraczki i podswietlenia tablicy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziarno
cóż na pieczątkę się czeka a ja potrzebuję badania na wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziarno
halo jest ktoś kto da namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dewotka
przepraszam ale 'ziarno ' kojarzy mi sie wylacznie z kosciolem badz zachrystia :o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziarno
czarna dewotka - nie szkodzi że tak Ci się kojarzy, nieźle mnie to rozbawiło tutaj są różni ludzie nieraz można było przeczytać o dziwnych rzeczach więc jest szansa że jednak znajdzie się ktoś kto się ze mną dogada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia1988
idź do pierwszej lepszej stacji kontroli pojazdow i tam ci zrobia przeglad i po sprawie. ja bylam wczoraj zaplacilam podbili, zajelo mi to 15 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmyyyy
a czemu mi niezrobili czy to tai problem jest brak wycieraczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziarno
doskonale wiem, że są stacje które właśnie tak robią-wchodzisz, podbijają Ci pieczątkę, płacisz i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziarno
kwestia tylko gdzie w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dewotka
ziarno (:D) ...chyba nie sadzisz, ze ktos poda ci na forum takie informacje (biorac pod uwage, ze bedzie to mechanik ktory temu komus dowod rejestracyjny podbija:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziarno
może Ty byś tak zrobił ja nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziarno
czarna dewotka - liczę na info na "boku" nie bezpośrednio na forum, zdaję sobie sprawę z pewnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dewotka
na boku to ja sie polozyc zaraz moge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziarno
"świetnie" sami niedojrzali ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajszaa
jak chcesz namiary na SKP w Warszawie to zobacz sobie tutaj http://www.motobadania.pl/ musisz wybrać tylko województwo i miasto które cie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonisz i rejestrujesz
się na przegląd. Albo załóż duży dekolt, mini i stringi i pojedź. Pouśmiechasz się, obciągniesz mechanikowi i zrobi ci przegląd od ręki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przeszłam przeglądu ;(
Na pewno nie róbcie przeglądu w Warszawie na ul. Kłobuckiej 10A, Motors sp. z o.o. Zapłaciłam stówkę, przyczepili się do hamulca ręcznego, i zawieszenia i wydali kwita że samochód niesprawny. Pojechałam do mechanika i się zdziwił, że tacy szczególanci, bo jak to powiedział z tym można by jeszcze spokojnie ze 30 tyś km zrobić. Ale wymienił co trzeba (800 zł !!) i jazda z powrotem. A oni na tej stacji na Kłobuckiej że mechanik się nie zna i że mi nie podbiją, że trzeba było co innego wymienić. To ja z powrotem do mechanika z płaczem. On mi wszystko wytłumaczył i powiedział że Kłobucka ma własną stację napraw, i jak sie u nich zrobi to oczywiście podbijają przegląd, Więc poleciałam prędziutko to innego "przeglądziaża" i z uśmiechem Pan mi wbił piecząteczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemm
Ja też zdecydowanie odradzam przegląd na Kłobuckiej w firmie Motos, miało być szybko bez większego czepiania się. Auto przeglądu nie przeszło bo ręczny za słaby, bo końcówka wybita (miała miesiąc). Dostałem kwitek na 14 dni, i pojechałem do mechanika, ten stwierdził że końcówka dobra i bez rozpięcia zawieszenia się nie da tego zweryfikować dobrze(wielowahacz) umył końcówkę i podciągnął ręczny, pojechałem jeszcze raz, zapłaciłem 21zł z powtórne badanie i było już ok. Także odradzam szukają sposobu na wyciągnięcie dodatkowej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrwftrwwteffwe
"Auto przeglądu nie przeszło bo ręczny za słaby, bo końcówka wybita (miała miesiąc)." Końcówka drążka? Nieważne ile miała, bardzo dobrze, że ci nie podbił... Jesteście jacyś pierdolnięci, kupujecie złomy, a poźniej narzekacie, że diagności nie chcą waszych złomów przepuścić. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie NIE polecam stacji kontroli pojazdow na ul błękitnej!! nie ma nic wspólnego z rzetelnościa a „diagności ” znajdują rzekome usterki i proponuja podbicie przeglądu za dodatkową „drobna opłatą”! ktoś powinien się wreszcie tym zając bo panowie chyba nie zauważyli że prl sie już skończył i to dawno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam takie szybkie miejsce ale 50 km od Wawy (na zachód) . Z tym, ze pojawić sie musisz (kamery na stacji), samochod przejeżdża przez ścieżkę, ale można sie dogadać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×