Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szybkie randki to porazka

Polecane posty

Gość gość

kto z was byl? ja bylam i faceci okazali sie niscy nie ogoleni zle ubrani lub pryszczate prawiczki a laski to same grube stare panny zdesperowane kompletne odpady najgorszy sort!! szkoda bylo 20zl wydac na ten cyrk nikogo oczywiscie nie zakreslilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ciebie oczywiście zakreśliły wszystkie pryszczate prawiczki i nieogolone drechy? Skoro wyróżniałaś się na tle spasionych starych panien, to nie mogło być inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem duzo facetow mnie zakreslilo ,takie wlasnie osoby siedza calymi latami na portalach randkowych wygladalo to jak zjazd uzytkownikow jakiegos portalu randkowego,koszmar,chorzy niepelnosprawni zyciowo ludzie!! absolutnie nie atrakcyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawilas mi humor autorko, opowiedz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci z ktorymi rozmawialam sa slabo albo wgl bez wyksztalcenia,pracuja doslownie byle gdzie a ich jedyne zainteresowania to piwo z kolegami lub komputer i gry,mieszkaja z rodzicami ,znalazl sie tez wieczny student ktory mieszka na stacji u jakiegos dziadka i jeden zbok z ktorym balabym sie spotkac sam na sam - typ z kursow uwodzenia :| jedna wielka patologia i to sa ludzie blisko 30stki! przegrancy zyciowi,a stare panny? grube zaniedbane baby w swetrach albo ubrane w jakies aseksualne worki oraz wlosy upiete w kok,napewno maja koty i psy to ten typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jak wychodzilam to jeden facet( to byl taki pseudo naukowiec majaczyl cos o pradzie za darmo z ziemi ze niby takie ma hobby i chce wynalezc prad za darmo lol) odpinal rower przypiety do latarni na chodniku ,idealny srodek lokomocji w sytuacji gdy jest zimno,wieje i pada deszcz(bo taka pogoda byla wlasnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko masz absolutną rację!! ja tam poszłam raz, jestem inżynierką i tam nie ma ludzi na moim poziomie, sami chłopcy po zawodówce albo wieczni studenci z 30tką na karku mieszkający z rodzicami, MASAKRA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D opowidajcie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku chcialem napisac ze szybkie randki sa okey, ale jak spostrzeglem ze wy sie przez jakis portal umawiacie i cos zakreslacie to padlem... :D szybka randka to widzisz ladna dziewczyne lub chlopaka na ulicy i idziecie na randke :P to jest szybka randka a nie jakies zakreslanie czegos przez cos... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawelowe
Hej! Mówisz trochę tak, jakbyś się zatruła w barze mlecznym Pszczółka na ulicy Kowalskiego i napisała "restauracje to porażka!" Szybkie randki to rodzaj spotkania, a reszta zależy od tego kto i jak to organizuje. Ja robię szybkie randki od 5 lat (Randkuj Warszawo w Warszawie i Wawelowe w Krakowie) i dam sobie uciąć palec, że 90% naszych uczestników ma wyższe wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się bała chyba przyjść na takie spotkanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie można normalnie kogoś poznać, zagadać w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandera
to chyba zależy od firmy która to organizuje bo ja np. byłam kilka razy w katowicach i było całkiem nieźle. Czasami zdarzali się desperaci o któryś ktoś wyżej wspominał ale to jeden przypadek na 100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możecie podać jakie firmy organizowały te wasze spotkania? Chiałam się na takie coś wybrać i chce wiedzieć których mam unikać skoro chodzą tam tacy degeneraci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ja robię szybkie randki od 5 lat (Randkuj Warszawo w Warszawie i Wawelowe w Krakowie) i dam sobie uciąć palec, że 90% naszych uczestników ma wyższe wykształcenie.<<< x To który palec wybierasz :P ? x Jak widzę :p, ręki na wszelki wypadek, nawet w necie, nie postawisz :P :P :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam 2 razy i nie moge się z Tobą zgodzić droga autorko. Fajni goście się pojawili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybkie randki to fajnie spędzony wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze to niż "filrt" na internecie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre spotkania to faktycznie strata czasu ale czasami można trafić na ciekawych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie dziewczyny to rewelacyjna przygoda, poznałam kilku naprawdę fajnych facetów, świetna zabawa i wiecie co pierwsze wrażenie jest piorunujące, bo na takim spotkaniu, nie poznasz bliżej osoby, ale ta osoba może Cię tak zaintrygować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>Ja robię szybkie randki od 5 lat (Randkuj Warszawo w Warszawie i Wawelowe w Krakowie) i dam sobie uciąć palec, że 90% naszych uczestników ma wyższe wykształcenie.<<< Ci z wyższym to zazwyczaj życiowe melepety. Nie wiem co to za atut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×