Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TABEX i palenie w trakcie kuracji, dłużej niż 5 dni

Polecane posty

Gość gość

Witam Są tu osoby którym udało się rzucić palenie dzięki tym tabletkom? Na ulotce podane jest, że do 5 dni można palić a później same tabletki, problem w tym, że nałóg jest niezwykle silny i tu pytanie, czy można palić dłużej? Tabex działa, bo zamiast 20 papierosów, dziś 6 dnia jest ich 6 sztuk, warto czekać, brać tabletki, bo może uda się rzucić papierosy np 14-20 dnia co sądzicie, z góry dziękuję za opinię, pomoc, wasze doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem masz za slabą motywacje zeby ci sie udalo, ja juz nie palilem 2 godziny po wzieciu pierwszej tabletki, tak bardzo chcialem rzucic palenie. Mi sie udalo i nie pale juz 6 lat, kupilem zamiast papierosów kolejny nowszy samochód. To byla moja motywacja, moze glupia ale skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki bardzo za twoją wypowiedź, palić faktycznie się nie chce, ale jednak, najgorsze są poranki i wieczory, jest dużo lepiej, ale nadal palenie jest. Zastanawia mnie, czy kuracja jest nieudana, czy to nie tak do konca i nie trzeba podchodzic tak doslownie do tej ulotki, moze tutaj potrzeba wiecej czasu, wiekszosci sie udaje do 5 dnia, a tu moze sie udac 10 czy nawet 20? Wszystko sie okaze po 25 dniach, jednak wyraznie jest zalecone- nie palic i brac tabex, uhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ci jeszcze dla jasnosci ze te tabletki sa na 100% skuteczne, u mnie w pracy dzieki nim rzucilo palenie 9 osób, po pol roku 5 z nich wrócilo do palenia ale to juz nie wina tabletek tylko slabej woli i glupoty bo wystarczyl jeden papieros by znow byc w nałogu. Skoro z 9 osób bioracych te tabletki 9 rzucilo to chyba skutecznosc jest stuprocentowa, a ze jednemu sie udalo wczesniej a drugiemu pozniej odstawic papierosy to juz inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, właśnie o to mi chodzi- czy można dłużej popalać, niż te 5 dni w ulotce zalecane, wierzę w te tabletki ale wyraźnie potrzeba więcej czasu, nie do 5 dni, obawiam się że to może być nawet 2-3 tygodnie, tabex działa bo każdego dnia tych papierosów jest mniej, tylko jednak wciąż są, nie udało się od razu odrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja paliłem ponad paczke dziennie i jadłem desmoxan (to samo co tabex) tydzień , później się przemogłem i już 4 dzień bez papierosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak długo paliłeś przy tym, dobrze zrozumiałam że tydzień? To jest nadzieja, że odrzuci, oczywiście + dużo silnej woli, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mozna palic dluzej niz 5 dni przy tabexie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie tabex mocno pomaga, "rzucałem" kilka razy, raz sie udawało tydzien nie palic, raz miesiac i zawsze klapa ale zawsze towarzyszyła ogromna chęc zapalenia. Z tabexem, przez okres brania tabletek - zupełny luz, chęc wynikała raczej z przyzwyczajenia niz samego nałogu. Własnie jestem na 25 dniu bez fajki i drugim dniu odstawienia tabletek i troche rozczarowany jestem - bo jarać się chce tak samo, jak drugiego dnia bez fajki i tabexu ;-) Niby silna wola teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Przerobialem kuracje. Pierwszy i drugi dzien popalalem. W trzecim zapalilem i juz mialem wyzuty sumienia :) W czwartym dniu odsawilem palenie. Niestety jak poprzednicy pisali... Silna wola. 5lat nie palilem . Ale zawsze bylem myslami z dymkiem :) Jeden papieros sprawil ze do dnia dzisiejszego pale na nowo :( Madrzejszy o doswiadczenie planuje poddac sie kuracji na nowo i nie popelnic tego samego bledu. Pozdrawiam was. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki są bardzo skuteczne. W zasadzie u mnie zadziałały na drugi dzień. W ogóle nie miałam ochoty zapalić. Przyzwyczajenia związane z paleniem przestały się nasilac. W trzecim dniu przestałam w ogóle palić. Znajomi dużo mnie teraz częstuja szczególnie w pracy, ale przekalkulowałam co jest dla mnie lepsze. Nie palenie. Polecam w 100%!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska2017
Ja polecam tabex pomógł mi naprawdę! i szwagier brał,mąż też lepszy tabex niż desmoksan Ale ważne by brać według ulotki! Po 4 dniach zmulilo mnie i nie chciało się palić. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliweoczy
Miałam do wyboru tabletki albo terapię, wybrałam terapię. Przekonał mnie super rabat i to że przyjaciółka mnie wyciągnęła, bo z kolei jej mąż rzucił w firmie też na szkoleniu Allena Carra. Nasze trzy przypadki, a także innych osób pokazują że można. Można pożegnać na zawsze fajeczki. Czuję ulgę, wolność, jestem wreszcie nie przymuszona przez siebie, ani przez papieroski. Skorzystajcie chociaż z książki Prosta metoda jak skutecznie rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przestałam palić już w 6 dzień, nie pale już 4 dzień, pomaga też aktywność fizyczna ćwiczę na orbitreku i na macie i po ćwiczeniach czuje się jakbym w ogóle nie paliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wolno palić biorąc tabex dłużej niż 5 dni. Przekonałam sie na własnej skórze. Brałam tabex i popalałam jeszcze. Dziewiątego dnia nagle w ciągu dwóch godzin dostałam ciężkiego przeziębienia - tak myślałam )gorączka, dreszcze, chrypka taka że słowa nie mogłam powiedzieć , byłam półprzytomna.Okazało się że to nie przeziębienie tylko wstrząs anafilaktyczny niewiele brakowało a przejechałabym się na drugi świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanna
U mnie Tabex okazał się dobrym wyborem. Nie palę, czuję się ok i mam nadzieję że raz na zawsze udało się przewalczyć ten nałóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak przypadkiem

Dlaczego Desmoxan , Tabex można stosować tylko 25 dni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×