Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tabletki antykoncepcyjne zabijajà zarodki.

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam się !!! One wszystkie dostana raka suki jedne kara nadciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrze, kolejna zaleta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim magicznym sposobem ma powstać zarodek, kiedy kobieta nie ma owulacji? Wróć na lekcje biologii, bo to nawet nie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres tym bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty autorze wiesz coś o cyklu kobiety , o tym jak się zachodzi w ciążę itp.? No nie, więc czego przychlaście nie chodziłeś do szkoły podstawowej, jakbyś poszedł to by cię czegoś matole nauczyli, a tak durny się urodziłeś i durny zdechniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a frondą to się jepnij w łeb, to może ci się ten zasuszony orzeszek w środku poruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zobaczysz jak cie pokara za ten seks przedmałżeński, nieprokreacyjny, biorąc tabletki antykoncepcyjne nie potrafiąc się szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.15 Nie zawsze tabletka zadziala na owulacje, wiec zadziala na powstaly zarodek. Przeczytaj sobie ulotkę twoich tabletek o dzialaniu poronnym. Chociaz tam bedzie to mialo medyczná nazwe ktorej nie zrozumiesz zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsze tabletki antykoncepcyjne mają tak niski poziom hormonów, jak to możliwe, aby nie szkodzić kobietom (dawne tabletki anty miały ich bardzo dużo i towarzyszyły im poważne skutki uboczne). Dlatego też może się zdarzyć owulacja, pomimo regularnego brania tabletek. Działają jednak one tak, że w przypadku wystąpienia owulacji i zapłodnienia zarodek nie ma możliwości zagniezdzenia się w macicy i następuje poronienie. Jest to nawet napisane w ulotce, choć nie wiem jak dokładnie to opisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mówię o tabletkach antykoncepcyjnych, jak już. A co do pigułek po, to po zagnieżdżeniu, czyli kiedy mówimy o ciąży, to ją wspomagają, doucz się dziecino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty sama z siebie robisz bezplodna kaleke zrac hormony ktore na dluzsza mete nigdy nie sa obojetne dla organizmu, wiec nie pouczaj innych. I fakt z tym sie zgodze, ze zarodkow nie zabijaja tabletki. Ale ja stosujac npr , a dokladniej metode Rotzera gwarantuje Ci, ze znam swoj cykl (ty biorac tabletki go nawet nie masz) doskonale, i co wiecej mam dwojke dzieci w pelni zaplanowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ciąża ma początek dopiero po zagnieżdżeniu, więc dopiero wtedy można mówić o ewentualnym poronieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sumienia rusza, to dobrze. Świadomość zabijania własnych dzieci daje coś do zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie używam tabletek, bo nie uprawiam seksu, ale na biologię chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zobaczysz jak cie pokara za ten seks przedmałżeński, nieprokreacyjny, biorąc tabletki antykoncepcyjne nie potrafiąc się szanować. słuchaj no niewydarzony trollu, który wali sobie konia pod jpg. Co to za słowo pokara, ze wsi ćwoku jesteś ze gwarą jedziesz, czy jakieś niziny społeczne co uzbierały na kiepskiego kompa? Języka ojczystego ciulu nie znasz a się będziesz tu produkował. Weź no się sam poszanuj i słownik sobie kup i chociaż przekartkuj, to mniej będzie widać żeś dureń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.26 Mechanizm działania każdej pigułki antykoncepcyjnej jest następujący: * zahamowanie wydzielania hormonów przez przysadkę mózgową, * zahamowanie owulacji (jajeczkowania), * zmiana właściwości śluzu szyjkowego, * zmiany cech środowiska wewnątrzmacicznego, * czynnik jajowodowy (upośledzenie ruchów perystaltycznych jajowodu, powodujące zbyt późne osiągnięcie jamy macicy przez zarodek, a przez to jego śmierć) - działanie wczesnoporonne (abortywne)! * hamowanie zagnieżdżenia (implantacji zarodka) - działanie wczesnoporonne (abortywne)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja stosujac npr , a dokladniej metode Rotzera gwarantuje Ci, ze znam swoj cykl (ty biorac tabletki go nawet nie masz) doskonale, i co wiecej mam dwojke dzieci w pelni zaplanowanych. jezu...i po co rozmnażać ciemnotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie jesteś godna pouczania o sumieniu, jeśli bez mrugnięcia wyrzucasz podpaski do kosza! To jest prawdziwy problem! Zabijanie dzieci co miesiąc przez własny organizm! Okres to wynaturzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak nie szkodzą? najnowsze badania naukowe mówią co innego zwiększają szanse zachorowania na raka aż o 300% więc co ty pierdolisz głupio babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.27 Życie zaczyna sie po zaplodnieniu a nie zagniezdzeniu. Wroc się do szkoly na biologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty sama z siebie robisz bezplodna kaleke zrac hormony ktore na dluzsza mete nigdy nie sa obojetne dla organizmu, wiec nie pouczaj innych. a czy ja , kobieta moralna , nie uprawiająca seksu i nie biorąca tabletek mogę ci powiedzieć ze jesteś głupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badania piszą to co im każą pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To Ty wróć na biologię, skoro nie wiesz, od kiedy można mówić o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak nie szkodzą? najnowsze badania naukowe mówią co innego zwiększają szanse zachorowania na raka aż o 300% więc co ty pie**olisz głupio babo. 300, 500, sto dziewięcset.....kto da więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:33 nie odrozniasz obumarlej komorki jajowej wydalanej z okresem od zygoty ? Nie osmieszaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie masturbuje się a ty puszczalsko zdziro co uprawia seks przedmałżeński, bierzesz tabletki anty pokarze bo jak tam można się puszczać? wytłumacz? zamiast zachować dziewictwo dla męża prawiczka to wolisz sie k***ić jak będziesz miała kilka miesięcy końca życia to od razu ci się Bozia przypomni. Hipokrytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z jakiej wsi się urwałeś, że nawet deklinacji nie potrafisz prawidłowo użyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz mi powiedziec jak ci ulzy czemu nie, ale mnie to nie rusza. Zazywanie tabletek sprawia, ze jestes czasowa nieplodna a cykl jest sztuczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×