Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilka_walbrzych

Tabletki Green Magma też macie takie super efekty?

Polecane posty

Gość lilka_walbrzych

słyszałam w pracy jak dziewczyny o tym rozmawiają, podobno bardzo szybko się chudnie i nie ma efektu jojo. stosował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka3817
ja stosuje.na początku balalam się ze to kolejny bubel ale tak naprawdę wagę zaczniesz tracić po 2 tygodniach. Teraz stosuje juz 6 tydzien i mam 8kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A idz sie wykupac spadnie ci jeszcze ze 2 kg:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowyJacekBG
ja stosowalem 3 miesiace i stracilem 14 kilogramow . po kuracji jagodami Akai i CGS800 (tylko wypiepszylem grube pieniadze w bloto) to jestem zadowolony . szkoda tylko ze takie drogie bo bym swojej babie wziol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowyJacekBG
ja stosowalem 3 miesiace i stracilem 14 kilogramow . po kuracji jagodami Akai i CGS800 (tylko wypiepszylem grube pieniadze w bloto) to jestem zadowolony . szkoda tylko ze takie drogie bo bym swojej babie wziol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam 30 tabletek i jedyne gdzie schudłam to portfel. Działa fajnie jeżeli chodzi o witalność bo cera mi się poprawiła ale mi zależało na tych kilogramach a nie urodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret1958
wie ktos moze czy ta Polska Magma jest na patencie dr.Hagiwary. Mieszkam w stanach tutaj jest to holernie droge. Za 120 tabletek placilam 199$ ale spadlo 9kg bez efektu yoyo. Tylko na boga niedajcie sie wkrecic w mlody zielony jeczmien bo nie jest na patencie Hagiwary i nie dziala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
margaret w Polsce mozna zamowic przez internet tez orginalny produkt. chcialem byc madrzejszy od wszystkich i na poczatku zamowilem za stowke na allegro ale nawet nic po tym nie drgnelo. Placilem cos ok 240 zl za 60 tabletek juz jak kupowalem orginalny . Tego jem juz 3 tydzien i 6kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0 kg przez miesiąc jedyny plus ze zwrócili pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arya1991
ludzie jak chcecie schudnac to cwiczenia i dieta Mż. suplementem to sb mozecie tylko pomoc. drogi na skroty nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@arya1991 latwo ci mowic jak jestes z rocznika 1991. Ja jestem po dwoch ciazach i mam 53 lata. Mi green magma pomogla. szlo mi tylko 4 kg na miesiac ale przy moim metabolizmie to ten wynik mnie zadowolil.Teraz uzywam juz 4 miesiac. Uzywalam moitoslim zielonej kawy i vitaslim i nigdy nie ruszylo nawet po kilo. Magme polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara_Choinacka
Nie musiałam zrzucać kilogramów. Dostałam od dzieci na 68 urodziny. Bardzo fajnie działa witalnie. Po dwóch tygodniach czuje się jak bym znów miała 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprócz lepszej kupki 4kg mniej. Stosuje 3 tygodnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crejziGrallus86
obiecywali 10 kg na 2 miesiące. Poszło tylko 5. BUBEL !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry bajer nie jest zly, ale to oszustwo powinno sie tepic. Przestan zakladac nawe topiki i wpisywac mnostwo pinii. Produkt goowno warty i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz mówić co chcesz ale prawda jest taka ,ze od GM kg spadają w dol. Wszyscy są najmądrzejsi ale mi to w końcu pomogło i śmiało polecam każdemu kto chce schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunka1
moja mama to bierze już prawie miesiąc i faktycznie schudła. Na początku nie wierzyłam w te tabletki, ale jak zobaczyłam mamę to mi oczy wyszły, schudła prawie 8 kilogramów. Dodatkowo mówi, że nie ma zaparć dokąd stosuje te tabletki i wychodzi na to, że to dzięki tym tabletkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynik jaki osiągnęłam to 9 kg na 2 miesiące stosowania. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka83
Bardzo fajnie działa na urodę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia79
Stosuje tydzień i 1 kg mniej. Poczekam jeszcze 2 tygodnie i jak nic więcej nie spadnie to bd reklamowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj jeszcze przez pierwsze 2 tygodnie oczyszczasz organizm. Tkankę tłuszczowa na dobra sprawę zaczynasz spalać po dwóch tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelica9453
Jeżeli chodzi o te tabletki to jedyny mankament to cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny hit czyli kit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze Green Magma to najbardziej skoncentrowany i najczystszy ekstrakt dostępny na rynku !! Drogie Panie, nawet tabletki Green Magmy nie spowodują, że kilogramy cudownie zaczną same znikać. To jest SUPLEMENT DIETY!! Czy wspomaga w walce z Kg?? Zdecydowanie TAK!!! Jednak właśnie, tylko wspomaga, nie zrobi 'roboty' za was oczko.gif Czy jest skuteczny?? Formuła Green Magma, powstała w 1969r i gdyby była tylko 'jedno sezonową nowością' to nie pisalibyśmy o niej, prawie 50 lat później. Musi działać. Kwestia CENY. Oczywiście, wszyscy chcemy 'tanio i dobrze', ale czy to możliwe?? Koniec, końców jakość musi kosztować. Nie może być inaczej. Jeżeli ktoś wkłada w coś ogrom pracy, badań to ma prawo żądać odpowiedniego wynagrodzenia za to. Każdy z nas indywidualnie dokonuje wyboru : Czy dba o Siebie, czy tworzy tylko iluzje że to robi? I właśnie MAGMA to dbanie o siebie, a trawa jęczmienna za 20zł za wiadro to iluzja. Wszystkich, którzy wybierają mimo wszystko pierwszą opcję, zapraszam do kontaktu: info@sklepekohouse.pl Zdrowia i wytrwałości usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wież w cuda ja biorę przez 22 dni i nic nie schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest podobnie...biorę już 4 tydzień i mam tylko jeden marny kilogram mniej:(. Jem obfite śniadania , na obiad cos tylko przegryzam ( o godz. 13) i nic więcej... więc dlaczego taki marny efekt????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wita. Chciałabym kupić tablety tylko nie wiem które i jakiej firmy wybrać.;( Prośzę o podanie informacji i wskazówek osób, którym udało się zrzucic zbędne kilogramy!!! Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Green Magma - Młody Zielony Jęczmień - jedna wielka ściema!!! Nie działa, a firma (producent) Healthways to złodzieje i oszuści!!! Mieli zwrócić kasę, gdyby tabletki nie działały i wiadomo..... nic nie zwrócili, chociaż dzwoniłam do nich już kilkanaście razy. Jakiś facet na info linii tylko odpowiada głupio: mamy zarejestrowaną pani reklamację i kłamie, że odeślą kasę. Niedługo będzie rok. To oszuści i złodzieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kaki adres mozna odeslac to gowno a mianowicie green magma bo nie moge nigdzie znalezc adresu.. Te tabletki wgl nie dzialaja i chcialabym odzyskac swoje pieniadze.. prosilabym o podanie adresu pod ktory mozna odeslac to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiaj na greenmagma.pl Ja zamawiam tutaj od 3 miesięcy. Biore dwie tabletki dziennie i spadło 12,5 kilo. Na wakacje nad morze mam jechać, więc sylwetka będzie :) Poleciła mi kolezanka, więc widać, że jak ktos bierze z zaleceniem to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×