Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość

Tutaj jest nowy temat o Magdzie Poprzedni non stop sie zacina Wszyscy Polacy muszą upomnieć się o Magdalenę Żuk,złożyć jej hołd i nie dopuścić do tego,aby tę sprawę ukręcono.Ku pamięci i ochronie innych Tu rolę mają do spełnienia internauci,gdyż bez ich działań w sieciach społecznościowych,sprawa byłaby zamieciona. Wielki Szacun Kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to nie interesuje. Zupelnie bez winy nie jest, wystarczy zobaczyc sobie jej zdjecia na insta z warami jak glonojad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym poznać prawdę co tam się wydarzyło ,że była tak kiepskim stanie w kilka godzin po wylądowaniu w Egipcie. I czy ktoś jej "pomógł wyskoczyć" czy faktycznie w tym amoku sama targnęła się na życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe że wyskoczyła bo nie kontaktowala, miała derealizacje na skutek narkotyków (mialem taki epizod i cjodzilem wtedy droga gdzie pelno samochodow na czerwonym) po prostu nie kontrolujesz tego, nie zdajesz sobie sprawy że możesz zginąć itp. No a to ze zostala zgwalcona i siłą przetrzymywana jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jest jedno ale, skoro ją tak pilnowali co widac na filmiw, w kilku to niemożliwe żeby zdolala wyskoczyć, podejsc, otworzyc, wejsc na parapet. Chyba by jej przeszkodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 17:29 jesteś prymitywna pisząc takie komentarze i zazdrosna bo Magda była piękna i co z tego że miała powiększone usta? tak cię to boli? ona była kosmetyczką a ty zapewne jesteś sprzątaczką albo grubym babskiem siedzącym na kasie w markecie i do tego jeszcze zakompleksionym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może sprawę Iwony Wieczorek też w to wplączecie? Ten sam typ imprezowej blondi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto przedruk kilku komentarzy internautów i wyniki ich poszukiwań, komentarze nie są mojego autorstwa. Komentarz 1:”Sprawa ma zasięg międzynarodowy – przedstawie fakty Magda Z padla ofiara handlarzy zywym towarem to ta sama siatka ktora wspolkierowala corka Jana B muzyka slynnego polskiego zespolu rockowego LP Marcus w to syn dziennikarza gazety wyborczej oraz osobisty fryzjer zony przydenta Wroclawia – Rafala D. Marcus W. juz wczesniej byl zamieszany w morderstwo w Karpaczu w 2016 roku – sprawa Karoliny Kaczorowskiej która tez zostala zamordowana !!! Przypadkiem pojawia sie znowu Rutkowski – ten czlowiek jest zamieszany w ukrywanie dowodow i zamiatanie spraw pod dywan tak jak wykupy samochodow ktore najpierw kradli z a pozniej odzyskiwali – perpetum mobile Krzysztofa R. SBka patalacha. Magda znalzla sie w szpitalu w wyniku g****u jakiego dokonali wbrew jej woli odurzajac ja GHB ktorym Marcus dealuje po nocnych klubach . Swiadkiem w sprawie jest Ukrainka ktora opisala na swoim FB g**** na Magdzie w hotelu – posiadam zrzuty ekranu. g****u dokonali : rezydent oraz jego znajomi handlarze zywym towarem z Polski – to wlasnie ta trojka jest znajomymi Marcusa a Magda byla la nich tylko twoarem ktory mieli dostarczyc i wyprobowac – chodzi o zlamanie psychiki dziewczynie zaraz po przylocie by pozniej ja odsprzedac do haremow i domow publicznych – taki byl cel tej wycieczki. trzeja zwyrodnialc z Polski bioracy udzial w g****ie to : syn posła parlamentu Europejskiego mozna sprawdzic nagrania z wyjazdu Maciej Solczak w ich srodowisku uznawany jest za goscia od brudnej roboty – jego tworczosc o mordowaniu kobiet jest dostepna w sieci Ci wszyscy ludzie ktorych wymienilem od rezydenta po Krzysztofa R biorą udzial w handlu zywym towarem”. Komentarz 2: „Widać wyraźnie kto jest kim na zdjęciach. Kamil Cichosz ps Złoty,były narzecżony zasamobojstwowanej 2 lata temu Karoliny Kaczorowskiej – modelki. Tu widoczny wśród oprawców obezwladniajacych Magdę w egipskim szpitalu oraz dzwoniący do Markusa gdy on nagrywa rozmowę video z uprowadzoną Magdą. Markus Włodarski syn dziennikarza redaktora GW Artura Włodarskiego znanego z wywiadu o Kochaniu i Swawoleniu. Markus fryzjer po zawodowce tworca bajeczki,którą źyje cała Polska, że nie mógł wyjechać do Egiptu z Magdą bo kończył mu się paszport.Maciej Solczak znany z zwyrodniałej poezji o ćwiartowaniu,zabijaniu,dekapitacji kobiet i jakiś Rafał,który wystraszył się wykonanego nagrania i opublikował go w sieci. No i Rezydent Rainbow Tours Muchamed,który uczestniczy we wszystkich grupowych napaściach na Magdę od hotelu aź po szpital. Rainbow Tours trzepie na nas kasę wyręczając się takimi bandziorami na stanowiskach rezydentów,ze aż turystki doznają samobójczych zamiarow co skwapliwie stwierdzil rzecznik RT Świderski”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcus handlował narkotykami miał powiazanie ze śmiercią Karoliny Kaczorowskiej Kolega Marcusa był ponoć z nią w związku dziwi tekst kolegi Marcusa" nie wyciągaj od niej tyle bo ja to nagrywam" Magda choć pożyczyła na wycieczkę od rodziców na inne droższe kasę posiadała , czyli jakoś sobie radziła Kontakt z rodzicami , jak to młodzi nie muszą wisieć wiecznie u mankietu mamy i taty- normalne Przypuszczalnie: - Marcus i Magda wiedzieli po co i w jakim celu Magda wyyjeżdża do Egiptu - ewentualnie , ona nie wiedziała a on wykorzystał jej naiwność i jej miłość do niego - w Egipcie wiedzieli już że przyjedzie - cała akcja z telefonem jest cienką zagrywką i nie trzyma się kupy - cała wymówka brakiem paszportu oraz niespodzianką pod postacią wycieczki również mało wiarygodna - co ważne , Marcusa nie ma przy rodzicach swojej dziewczyny a przecież ponoć się tak kochali i planowali ślub - tymczasem Marcus umywa łapki chowa się za obroną siostry Magdy która notabene dziwnie broni chłopaka z nieciekawą przeszłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wklejajcie tego co juz bylo bo tylko spam robicie a takich dlugich komentarzy spekulujacych aż się nie chce czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jeśli ktoś podał jej pigułkę gwałtu i ją wykorzystał to dlaczego to miało taki koniec??? Myślę , że nie jedna dziewczyna została zgwałcona przez podanie pigłuki gwałtu ale zazwyczaj później sprawca znika nie urzęduje dalej z ofiarą wykańczając ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkleilem te dwa posty z poprzedniego tematu bo uwarzam je za najbardziej ciekawe w tym sledctwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre ! i ciekawe , powinna to otrzymać prokuratura w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chory to ty jesteś debilu :) wiesz jak człowiek się zachowuje na prochach ? jeśli nie wiesz to poczytaj matole poczytaj korzystasz z netu google !!! czytaj debilu ucz się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chcieli ja ze soba zabrac, widać ze jest więziona, pilnowana jak cenny towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak takim k****m sie coś podobnego przytragi, co piszą że byla chora to będę się śmiał. ciekawe co wtedy zrobicie jak będziecie potrzebować pomocy a zrobią z was wariata, mam podobne doświadczenia chociaż bez gwałtu itp ale wiem co to za uczucie i sie z nią utożsamiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem bo w przeciwienstwie do ciebie szmato nie biore prochow ale za to wiem jak zachowuja sie ludzie psychicznie chorzy, ludzie z paranojami ,urojeniami i roznymi omamami. Laska zmienila drastycznie klimat, otoczenie i dostala pierwszego pech chcial ataku schizofrenii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie wyskoczyła celem popełnienia samobójstwa, tylko chciała uciec, ona cały czas próbowała uciec przed tymi facetami, którzy ciągle się wokół niej kręcili. Myślała pewnie, że może jej się uda, bo nie było, aż tak wysoko, ale spadła i się zabiła. Albo ją wyrzucili (jak była na środkach uspokajających nie mogła się bronić), żeby ją uciszyć. Ona nie mogła się zabić z własnej woli, bo miała ogromną wolę walki o własne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było wysoko widziałem dzis w teleexpresie beton i drugie pietro spadla na schodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram ,ta wypowiedz z niezależnej ,jest najlepsza ,i powinna to dostać policja,chcociaż wg mnie to napisał to ktoś od nich,bo wybierał się po markusa po napisaniu tego ,dlaczego nie wklejać??? wklejać!!! publika ma wiedzieć ,bo zamiotą pod dywan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlaczego nie było tam krwi? Były tam same jasne kolory, byłaby jakaś plama. Poza tym może zaprosili ekipę telewizyjną do innej sali i na innym pietrze? Moim zdaniem oni ściemniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jeśli nie zamkną 3.4 tych śmieci będzie afera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego ktoś to ujawnił? a może dlatego ze policja zamyka a prokuratura wypuszcza,znajomosci układziki ratowanie synalka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prokuratorzy tamtego rządu byli skorumpowani zobaczymy jacy sa prokuratorzy tego rządu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z której sali by nie wyskoczyla wszędzie bylo betonowe podloze, a nie trawa jak to mowil rutkowski sciemniacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dobrze rozumiem to same dzieci z parents support są w to zamieszanie, telewizja też kupiona, Cebula tańczy jak podsmażany na patelni, to jakie są szanse na sprawiedliwość dla Magdy jak bogata Karolina polegla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całym szacunkiem dla śp Magdaleny ale niestety wydaje mi się, że ona wiedziała po co jedzie do Egiptu. Nie spodziewała się oczywiście takiego finału ale wydaje mi się że przyjechała zarobić kasę, coś niestety poszło nie tak, dokładnie jak powiedział ten jej "chłopak" tam się coś odjebało. Nikt nie zwrócił na to uwagi ale ona niedawno rozbiła samochód, mówili o tym jej rodzice, ze skasowała samochód i od ojca pożyczała jego auto. Sama była bez kasy, auto skasowane, nie miała czym jeździć a mimo to pożycza pieniądze od rodziców na wycieczkę? Być może to ten chłopak namówił ją na wyjazd, miała być szybka i łatwa kasa ale własnie coś nie wyszło. Dlatego nikt nie wiedział gdzie jedzie i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cebula, to dziennikarzyna kiepskiej jakości, nie rozumie podstawowej zasady dziennikarstwa, że on ma zadawać pytania i słuchać, a nie wcinać się w słowo, przekrzykiwać oraz karcić rozmówców jak powiedzą, coś co mu się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:49 gość dał tu linka o wilkach ,masakra,siostra po śmierci siostry lajkuje zdjęcie na koncie kamilaa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Magda to był pustak!! Takich to nawet nie szkoda.Mam nadzieję,że każda taka lafirynda tak skonczy.A propos:te świńskie dziubki,które robicie do zdjęć,dla wielu ludzi są wyjątkowo obrzydliwe!!Łeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×