Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Allahu Akbar

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 3

Polecane posty

Gość Allahu Akbar

Znałem ją. Jestem w Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o! ktoś mądry i założył 3 część, ale jak znam życie, to skretyniałe debile nadal będą podbijać dwa tamte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze jesteś wyznawcą pedofila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allahu Akbar
13:27 Ja. Allahu Akbar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o! ktoś mądry i założył 3 część, ale jak znam życie, to skretyniałe debile nadal będą podbijać dwa tamte smiech.gif x To jednak nie znasz życia, bo będą nabijać po trzy tematy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jednak nie znasz życia, bo będą nabijać po trzy tematy x nie sprecyzowałem, ale mniej więcej o to mi chodziło. że będą pisać tu, na jedynce i na dwójce jednocześnie, jakby to miało jakiś sens :D a tak naprawdę to bezsens bo się robi chaos i po 100x są te same posty wklejane, np. od tygodnia to "nowe fakty: Paweł Złoty bla bla bla" lub po 1000x te same linki do jutuba, heh... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalibyscie juz spokoj. Pomysleliscie o jej rodzinie ze moze to czytac? Chcielibyscie zeby o waszej zmarlej siostrze matce czy dziewczynie pisano tak jak wy tutaj?zdajecie sobie sprawe ze swojego idiotyzmu? Postawcie sie na miejscu jej rodziny i przestancie zakladac kolejne watki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiązadełko
"Niech tym forum zrobi przysluge innym i ich ostrzeze. Moze nie jedno zycie uratuje... Ludzie przestana jezdzic do egiptu , albo beda czujni.. " Myślę że dokładnie to samo nie stałoby się, gdyby pojechała w jakiekolwiek inne miejsce na ziemi: do Tunezji, Turcji, Tajlandii, Grecji czy Chorwacji? Choroby psychiczne często uaktywniają się na wyjazdach. W dodatku dziewczyna przeżyła duży szok i smutek, bo pewnie planowała wyjazd z chłopakiem od dłuższego czasu i nic z tego nie wyszło. To tylko pogorszyło sprawę. Zejdźcie już z tego Egiptu, kraj nie ma tutaj nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiązadełko dziś x ha ha ha bo w polsce nie gwałcą, nie torturują, nie zabijają i nie ma pedofilów, żyj dalej w swoim ciemnogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę, żeby jej rodzina siedziała na kafeterii I to czytała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. PSYCHIATRYCZNE AKTA KOBIETY m.z. Z wROCLAWIA ZOSTALY PRZEKAZANE PROKURATURZE. Domysly- leczyla sie. 2. Red. Gadowski wymienia 2 wiarygodne gangi a-handlarzy amfetamina -gang wietnamski b- handlarzy kobietami. 3. Shizofrenia + amfetamina = czynnosci samobojcze. 4. THE END

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"SCHIZOFRENIA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekamy na wyjasnienie sprawy, choroba psychczna odrzucona, a wiec Co? Rodzina pewnie tez chce wiedziec, Kto, Co i dlaczego. I zeby winni byli ukarani. I nie mogli nastepne dziewczyny krzywdzic i odbierac im zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23;22 Gdzie ochrona danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym mieście działa sutenerstwo a prowadzi to p dziwo kobieta, która ma dzieci i dostosowuje je do zawodu tego typu. Patologia, że szok.Przemyt kobiet tytoniu i rzeczy kradzionym na całym zachodzie kraju idzie na trzy kierunki. Kradzione na wschód a przemyt kobiet i dzieci na zachód i południe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wszystkim mozna byloby spodziewac sie ofiary naiwnej mlodej dziewczyny, ale nie kobiety przed 30-tka i pochodzacej stamtad. M.Z. musiala zdawac sobie ze wszystkiego sprawe, tym bardziej, ze byla w Egipcie w tym samym miejscu juz rok wczesniej. Miala swoja prace, to byla chec zarobienia duzych pieniedzy i sprawa ja przerosla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Sama umowy nie zawierala, ktos ja musial wyslac. Na tyle wielki ze pewnie nikt mu nic nie zrobi. I poleczki dalej beda sluzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lach to dawna nazwa Polaka, czyli wychodzi na to, że muzułmanie oddają należytą cześć Lachowi Polakowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry komentarz z netu: Marek | 15.05.2017 Wszyscy mądrzy Polacy wiemy, co się stało, jedynie prokuratura nie będzie wiedziała. Zrobią z niej psychicznie chorą i zamiotą sprawę pod dywan. Nie trzeba być psychologiem, żeby widzieć paniczny strach w zachowaniu Magdy. Rozmowa z chłopakiem prowadzona w obecności oprawcy nie była prosta, szczególnie, że organizm rozwalały narkotyki lub inna chemia. Na filmie widać długie przerwy pomiędzy jej wypowiedziami. Magda wyczekiwała dogodnego momentu, na chwilę nieuwagi M… zajętego rozmową z drugiego telefonu, żeby przekazać Marcusowi informację. Kilka razy się udało, mówiła wtedy szybko, żeby zdążyć, czasami niewyraźnie, bo zapewne po prochach czuła się jak pijana. Udało się przemycić "M", konkretną wiadomość, że rezydent macza w tym palce. "Znają różne sztuczki", czyli wie, na co ich stać i co ją czeka, jeżeli nie będzie posłuszna. Magda jest świadoma z jak bezwzględnymi ludźmi ma do czynienia i niebezpieczeństwa, w jakim się znajduje, co dało jej prawo do wypowiedzenia słów "że już stąd nie wróci". Trzeba być totalnym ignorantem lub kretynem, żeby nie widzieć, na filmach z telefonu i szpitala, że Magda walczy o swoje życie. Otumaniona chemią, otoczona bandytami, totalnie osamotniona dzielnie walczy o prawo do życia, ale oczywiście prokuratura .... Ręce opadają, w jakim kraju żyjemy i od jakich ludzi tak wiele w nim zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egiptowi zależy na kasie z turystyki, a Polskiemu rządowi zależy na podatkach z turystyki do Egiptu. Ręka rękę myje, dlatego pozamiatają sprawę i rozmyją żeby nie straszyć kolejnych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....Trzeba być totalnym ignorantem lub kretynem, żeby nie widzieć, na filmach z telefonu i szpitala, że Magda walczy o swoje życie. Otumaniona chemią, otoczona bandytami, totalnie osamotniona dzielnie walczy o prawo do życia, ale oczywiście prokuratura .... Ręce opadają, w jakim kraju żyjemy i od jakich ludzi tak wiele w nim zależy... X Super komentarz, tak samo to widze. Dziewczyna mowila logicznie, wiedziala duzo i starala sie przekazac. Jej twarz mowila ,wiele glos bezradny. Egipcjanie wiedzieli jakie filmy moga pokazac, a co nie ! To brutalni ludzie i klamcy. Wystarczy pojechac na urlop i przejsc sie po targu czy miescie. Byla wieziona, pilnowana robili z nia co chcieli . Pod telefonem byla nieosiagalna, a chciala mowic ze "swojego " telefonu. Chciala uciec od tego zla i sie jej nie udalo. Juz oni sie postarali o to.... zeby nie uciekla i doszla do siebie bez ich lekow. I nikt nic nie widzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym była w takim zagrożeniu,powiedziałabym konkretnie co mi grozi,nie zważając na konsekwencje!Dlaczego tego nie zrobiła,jak obawiała się już o własne życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pewnie ja zastraszyli, powiedzieli, ze nawet do hotelu nie dojedzie lub cos w tym stylu, a mimo ze biedaczka wiedziala ze nie wroci, to do konca miala nadzieje. Ktoz by jej nie mial, jak nie piekna mloda zdrowa kobieta. Na pewno chciala przezyc i uciec, inaczej by nie krzyczala: zabierz mnie stad, nie moge mowic, oni mi tu wszystko robia, onie robia ze mna rozne sztuczki. Straszne :-( ja wciaz nie moge sie z tym pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Egiptowi zależy na kasie z turystyki, a Polskiemu rządowi zależy na podatkach z turystyki do Egiptu. Ręka rękę myje, dlatego pozamiatają sprawę i rozmyją żeby nie straszyć kolejnych klientów. X Cisza jakby nic nie robili, tylko czekaja az ucichnie. I zastanawiali sie czy wolno opublikowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalezione w necie: Byłem w Egipcie na poprzednich wakacjach i bezpieczeństwo to jest pozór. Prawda jest taka, ze Polacy tam podróżują ze względu na relatywnie niską cenę (tak też było w moim przypadku). Ośrodki są strzeżone przez woskowych z ciężką bronią rozstawionych co ok 1 km, ale i tak co rano w gazetach pojawiały się twarze osób zamordowanych dzień wcześniej (gazeta oczywiście w języku miejscowym więc rezydent tłumaczył o co chodzi). Rezydenci opowiadali, że wysyłane są wojska i kilkanaście kilometrów od miejscowości wypoczynkowej odbywała się regularna wojna. Oczywiście w biurach podróży nikt tych informacji nie przekaże bo to ograniczy sprzedaż. Kwestia podróżowania samotnych kobiet to inna sprawa, ale na pytanie o Egipt biura powinny przekazywać kompleksowe informacje o sytuacji, że działają tam komórki państwa islamskiego i bractwa muzułmańskiego. Jakoś nie wierzę, w co co powiedziała, że jej koleżanka wróciła i było wszystko ok. Ostatnio też często odwiedzam biura z myślą o tegorocznych wakacjach i wszędzie gdzie zapytam o jakieś miejsce wyjazdu, to znajomy każdego pracownika tam był i było super - typowa gadka pod sprzedaż. Dobrze, że Ator zrobił ten materiał bo to się się wyrabia w niektórych biurach podróży to jest patologia, raz, że wciskają na siłę wycieczki, dwa brak informacji o sytuacji na miejscu, nie tylko o bezpieczeństwie, ale i o lokalnych kosztach, opłatach lub ich braku, trzy zero pomocy jeżeli wydarzy się coś nieprzewidzianego (w moim przypadku brak transferu na lotnisko, który obejmowała cena i oczywiście biuro niewinne). Podsumowując zalecam wszystkim ostrożność i zdrowy rozsądek przy zakupie wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To trzeba być debilem żeby pchać się na wakacje gdzie kilka minut od hotelu trwa regularna wojenna masakra, syf i chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×