Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barbara696

tajemniczy klient - Vision SecretClient

Polecane posty

Gość barbara696

wiatam :) chciałąm się spytać na jakiej zasadzie dziala wspolpraca z ta firma. poniewaz zastanawiam sie nad byciem tajemniczym klientem...czy warto tam sie logowac?;> jakie sa zarobki i czy mozna w kazdej chwili zrezygnowac?;> prosze o odpowiedz osoby ktore maja troche wiedzy na ten temat :) z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realny Realista
Z jaką firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszka1234
ta, trzeba się zarejestrować i poczekać na płatne zlecenie. ja czekałam kilka miesięcy i dostałam pierwsze badanie, teraz dostaję je częściej. na jednej wizycie masz od 20 zł za wizytę i ankietę; praca lekka łatwa i przyjemna, szczególnie jak chcesz sobie dorobić parę groszy do pensji. ja polecam. i konto mozesz sobie usunąć w każdej chwili - jest taki przycisk w profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikka467
Wątek może trochę stary, ale firma działa i dalej rekrutuje, więc w sumie mogę opisać swoje doświadczenia. Przede wszystkim nie należy tego traktować jako pracy, gdyż wynagrodzenie za badanie jest symboliczne, a dodatkowo najczęściej za te pieniądze trzeba dokonać zakupów w placówce w której przeprowadzamy badanie. Zajęcie raczej dla fanatyków, którzy nie mają co robić z wolnym czasem albo faktycznie zależy im na kontrolowaniu pracowników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa dostałas dzis maila na
skrzynkę od spamerów tajemniczych klienmtow nie rejestruj sie tam - tam trzeba wszystkie dan epodac łącznie zPESELEM - po co ci to? Wiesz komu co wysyłasz? To oni sa tajemniczy... dla mnie firma krzak a nie prawdziwy pracodawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuppupupuuup
"taaa dostałas dzis maila na skrzynkę od spamerów tajemniczych klienmtow nie rejestruj sie tam - tam trzeba wszystkie dan epodac łącznie zPESELEM - po co ci to? Wiesz komu co wysyłasz? To oni sa tajemniczy... dla mnie firma krzak a nie prawdziwy pracodawca" popieram ...cala masa ludzi sie rejestruje tylko po to zeby ta firma mogla handlowac danymi :) handel danymi to swietny interes...pod przykrywka tajemniczego klienta :D dobre dla zdesperowanych ludzi ktorzy nie maja za co jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koogut
Witam... Moim zdaniem warto współpracować z firmą Vison Secret Client. Zalogowałem się tam w połowie lipca tego roku, wykonałem już dwa płatne zadania. Bardzo proste i przyjemne. Idziesz do sklepu, robisz zakupy, które i tak musisz zrobić, porozglądasz się po sklepie, wypełniasz ankietę dobrze i finał. Jest to kwestia około 30 minut, i dostajesz za to 20 zł. Mało za pół godziny "pracy"? Chyba nie, biorąc pod uwagę fakt, że na codzień korzystasz z różnego rodzaju sklepów, urzędów, banków, firm telekomunikacyjnych itp. Robisz to co robiłeś do tej pory i jeszcze Ci za to płacą. Fajna sprawa. I nie nazywałbym tego donosami, a spotkałem się z takim określeniem. Wykonujesz to rzetelnie, jak jest w sklepie syf to chyba nic przyjemnego.To co robisz ma służyć, żeby coś się zmieniało na dobre, żeby klient był zadowolony i wrócił do danego sklepu. Sam pracuje etatowo, w firmie, w której są robione audyty zewnętrzne, i jeszcze jakoś nigdy nikt z tego powodu nie został zwolniony z pracy. Potrzebne jest to do tego, żeby było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Klientka
Jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat współpracy z tą i innymi firmami, albo po prostu dowiedzieć się więcej na temat Mystery Shoppingu - zapraszam na tkforum.pl - Pierwsze polskie forum poświęcone tej tematyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał 45
grupa VSC - UWAGA to oszusci, banda złodzei i kretaczy ,zachowuja sie jak banda, nie zaplacili mi za audyty , nie odpisuja na maile , nie chca mnie połaczyc z kims odpowiedzialnym, sprawa nadaje sie do sądu na takich gnoi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma nie zawsze zapłaci za wykonaną pracę. Jeżeli mają nóż na gardle-są bardzo mili i nawet podwyższą stawkę. Niestety często nie dotrzymują słowa jeżeli chodzi o zapłatę za dojazd. Jeżeli jakaś firma złoży reklamację-często stają po stronie badanej firmy a nie audytora. Najlepiej jak nagrywa się wszystko. Potrafią zerwać umowę bez powiadomienia od razu blokując konto przez co nie wiadomo ile pieniędzy powinno się dostać. Stawki często są "obcinane" bo pani kontrolująca ma zastrzeżenia do przecinka nie w tym miejscu w opisie z audytu. Ale na początku są mili i zarobek 20 zł brutto to u nich duża stawka. Trzeba tylko pamiętać że w tych 20 zł mieści się zakup którego trzeba dokonać. Pozdrawiam panie tam pracujące za to, że traktują audytora jak debila który odwala najgorszą robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Stawki żałosne, a pracy w diabły: - przygotowanie się - nauczenie się - dojazd/dotarcie - wizyta - powrót do domu - ankieta Jak nic schodzi 3-4 godziny, a stawka za całość to 13-22 zł netto. Śmiech na sali. Czasem nawet nie dostanie się kasy, tylko zwrot kasy za zakupy, bo jest PRZYMUS i w danym sklepie trzeba wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nester
Bzdura ja kasę na dojazd miałem na koncie w dniu badania, fakt zmiana scenariusza wizyty czy pierwszy audyt są czasochłonne. Lub jeśli ktoś pisze sprawozdanie z wizyty stawiając 100 znaków na minutę to i robota na całą noc. Ja tam na firmę VSC nie narzekam i szczerze polecam. Ciekawe doświadczenie przydatne na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Nie polecam współpracy z tą firmą. Wykonywałam dla nich audyt w jednej ze znanych restauracji szybkiej obsługi. Wynagrodzenie 22 zl w tym zakup za co najmniej 12 zl i obostrzenia takie, że w dniu audytu najtańsza opcja zakupu to prawie równowartość wynagrodzenia za audyt. Do tego koszty dojazdu i czas poświęcony na wypełnienie ankiety. Ostatecznie odrzucenie audytu bo nie zadalam 1 pytania. Dodam, że instrukcja pełna niejasności. I co - zjadłam to czego nie lubiłam, wydałam kasę na dojazd i posilek, straciłam 2 godziny i jeszcze miałam do czynienia z Koordynatorką dzieckiem, która nawet nie potrafiła się wysłowić i porządnie uzasadnić nieścisłości w instrukcji i odrzucenia audytu. Jeśli macie podobne doświadczenie w VSC piszcie, może wreszcie zaczną myśleć jak traktują audytorów. Już nie chodzi o te stawki poniżej poziomu, ale o szacunek do wykonanej pracy i chęć wzajemnej dobrej współpracy. Czepiają się wszystkiego - przecinków, za krótkich opisów albo za długich, braku zadania 1 pytania, a sami nie potrafia napisać poprawnie instrukcji. Zachęcam osoby, które miały podobne doświadczenia o wypowiedzeniu się na forum. Jeśli ktoś z Was potrzebuje namiarów do lepiej płatnych audytów i nie czepiania się byle czego, żeby tylko audyt odrzucić bo źle wypadł (a przecież audytowana firma zapłaciła i powinna wypaść dobrze) to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Nie polecam współpracy z tą firmą. Wykonywałam dla nich audyt w jednej ze znanych restauracji szybkiej obsługi. Wynagrodzenie 22 zl w tym zakup za co najmniej 12 zl i obostrzenia takie, że w dniu audytu najtańsza opcja zakupu to prawie równowartość wynagrodzenia za audyt. Do tego koszty dojazdu i czas poświęcony na wypełnienie ankiety. Ostatecznie odrzucenie audytu bo nie zadalam 1 pytania. Dodam, że instrukcja pełna niejasności. I co - zjadłam to czego nie lubiłam, wydałam kasę na dojazd i posilek, straciłam 2 godziny i jeszcze miałam do czynienia z Koordynatorką dzieckiem, która nawet nie potrafiła się wysłowić i porządnie uzasadnić nieścisłości w instrukcji i odrzucenia audytu. Jeśli macie podobne doświadczenie w VSC piszcie, może wreszcie zaczną myśleć jak traktują audytorów. Już nie chodzi o te stawki poniżej poziomu, ale o szacunek do wykonanej pracy i chęć wzajemnej dobrej współpracy. Czepiają się wszystkiego - przecinków, za krótkich opisów albo za długich, braku zadania 1 pytania, a sami nie potrafia napisać poprawnie instrukcji. Zachęcam osoby, które miały podobne doświadczenia o wypowiedzeniu się na forum. Jeśli ktoś z Was potrzebuje namiarów do lepiej płatnych audytów i nie czepiania się byle czego, żeby tylko audyt odrzucić bo źle wypadł (a przecież audytowana firma zapłaciła i powinna wypaść dobrze) to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×