Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lkkmlikm

tak bardzo pragne schudnac a kocham jesc

Polecane posty

Gość lkkmlikm

165 70 kilo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to samo. Zacznij ćwiczyć, odrzuć ciasta, czekolady, wszystko co słodkie, gazowane napoje, jeśli dużo słodzisz kawę itd to ogranicz trochę no i fast foody ogranicz i takie tam. Dużo wody pij i zieloną herbatę. Mam nadzieję że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tyle samo wzrostu i waze dokladnie 70kg i nie uwazam sie za gruba. Ile masz lat ja 34. Tez lubie jesc i mam gdzies jakies diety. Mezczyzna sie podobam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwa centymetru więcej i waże niecałe 60kg i uważam się za lekko przy kości. Jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat? Ja jak mialAm 22 wazylam 58. Jednak z wiekiem sie inaczej wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja waże 15kg mniej niż ty przy tym wzroście, źle się czuje tez chce schudnac i nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dalej jem tyle że już nie podżeram chipsów mięcha jakiejś kiełbasy słodyczy itp tylko zajadam się owocami, np. teraz między śniadaniem a obiadem jem banana, dwie nektarynki i pije szklanke soku owocowego, potem obiad, a między obiadem i kolacją zjem jeszcze gruszke, banana i znowu szklanke soku tym razem jabłkowego. To mi pozwala zabić to uczucie głodu a jednocześnie jest zdrowe i dobre, a ogólnie owoce też są smaczne. No i co najważniejsze chudne i to bez żadnych ćwiczeń. Dodam jeszcze że tak jak mówie wyeliminowałem wszystkie słodycze i słone przekąski na rzecz owoców, a słodkie napoje zwłaszcza gazowane cole itp zastąpiłem wodą mineralną i sokami. Staram się też gotując obiady by nie były tak tłuste jak lubiłem wcześniej. Nadal gotuje mniej więcej to samo ale robie po prostu w lżejszej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bieganie, na początek marszobiegi 2 min biegu 1 marszu i z czasem coraz dłużej. Cialo pieknie sie zmienia, zadne ćwiczenia nie daly mi takich efektów. A na apetyt na słodycze polecam picie porządnego octu jablkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajadasz pewnie jakies emocje może np. żal złosć samotnosc itp. Idz do psychodietetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×