Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tak mi przykro z tego powodu.. rycze.

Polecane posty

Gość gość

Pewien chłopak od dłuższego czasu do mnie pisze, ostatnio go na imprezie widziałam, nawet cześć mi nie powiedział, za to zaczął zaczepiać moja siostrę i tak mi przykro.. Czy kazdy facet musi taki być? Najpierw robi nadzieje, a później Cie nie zna? Jeszcze ma czelność cały czas moja siostrę zaczepiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym mu na twoim miejsu jebnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następnym razem powściągnij wyobraźnie i nie rój sobie, że facet na Ciebie leci, bo do Ciebie zagadał. Może od początku chodziło o Twoją siostrę, tylko próbował do niej dotrzeć przez Ciebie. A może po prostu jest od Ciebie ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ładniejsza i co?? :'( mam z tego powodu cierpieć, izolować sie bo jest ładniejsza i na nikogo nie zasługuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę życia. Muszę być piękna żeby być szczęśliwa..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jebnij mu może cis zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakiś p********c (jak większość). Podejrzewam, ze kiedy zobaczył cie na żywo zmienił o tobie zdanie. (widział cie wcześniej? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, teraz Ci się wydaje, że to dramat. Ale w gruncie rzeczy to nic takiego. Daj sobie z dupkiem spokój i zapomnij o sytuacji. Faktycznie tobie mogło się jedynie wydawać że mu się podobasz, uroiłaś sobie taką sytuację, bo pewnie chciałaś, żeby tak było. Ale nie przejmuj się, przyjdzie czas że poznasz kogoś wyjątkowego, a to, że mu się podobasz będziesz wiedzieć na 100%. A wcale nie jest powiedziane, że siostra jest ładniejsza od ciebie, bo to rzecz gustu. Zapomnij już o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WLasnie sie poryczalam.. Tak jest zawsze. Ona sie wszystkim podoba ja nikomu myślałam, ze chociaż jemu i tak sie trochę cieszyłam a okazuje sie ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile macie lat? Po 16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, zresztą czy to ważne ile mamy lat? Odkąd pamiętam moja siostra jest piękna i ma branie, a na mnie nikt jeszcze nigdy nie spojrzał, cieszyłam sie, ze wkoncu jest taki ktoś... I sie nacieszylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak go spotkam bede sie starać, niech zrozumie, ze jestem fajna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj z nim spokój, jak cię nie chce- nic na siłę. Daj sobie czas i uwierz w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo mówić. Właśnie całkiem straciłam wiarę w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też nikt nie chce, mam 25 lat a brat będzie się żenił zresztą nie wierzę że nikt Cię nie chce może masz za duże wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×