Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tak naprawdę nikt nie umie podważyć poglądów Korwina Mikke. Nie sądzicie?

Polecane posty

Gość gość

Jestem kobietą, będę na niego głosowała. Nikt racjonalnie nie umie podważyć jego poglądów i wizji Polski. Czemu ma więc tak małe poparcie? Jak ten kraj ma normalnie wyglądać, skoro normalny kandydat na prezydenta jest pomijany totalnie?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo go ciągle opluwają i dyskredytują w oczach wyborców, dlatego od dawna ma opinię 'oszołoma' bo tak w telewizji powiedzieli, że Korwin to oszłom... :o ale żeby samemu pomyśleć, to już oczywiście nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli ludzie przekonują się że roczeniowość nic nie daje i dalej biedują jak biedowali. Z biedy można wyjść wyłącznie poprzez produktywną pracę, która obecnie jest masakrycznie obciążona przez państwo kosztami podatkowymi. Oczywiście tego nie widzi żaden emeryt zainteresowany wysoką emeryturą kosztem młodych. Tym bardziej nie jest zainteresowany zmianą systemu bezproduktywny urzędnik. Socjalizm zbankrutował. Polska idzie w stronę liberalizmu gospodarczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, bo nie jest oszołomem ten, co uważa inwalidów za dno, które powinno siedzieć w domu i nie razić oczu zdrowych ludzi. Podobnie jak oszołomem nie jest ktoś, kto inwalidom i kobietom chce odebrać prawa wyborcze. Oraz nie jest oszołomem ten, kto siedzi na garnuszku unii dorabiając do tego jakąś słabą filozofię którą łykają tylko półmózgie ameby jakoby chciał min w ten sposób unię rozpieprzyć od środka :D stuknijcie sie w te tępe łby. A już kobieta, która chce oddać na niego swój głos to ostatnie szmacisko, które na nic poza przerżnięciem przez tkiego starego buca właśnie nie zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgredzik za często się mota w swoich wypowiedziach o ile ten jego bełkot można nazwać wypowiedziami. Do tego te jego debilizmy, że Polacy chcą pracować za 4zł/h albo to co mówi o kobietach. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, jednak k***in ma rację , że kobiety nie powinny mieć prawa głosu i nadają sie tylko do sprzątania i dawania d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, np.emeryt żeruje na mlodych... to ty tak piertolisz, czy Korwin?? Emeryci idą do Mopsu po kasę? Nic dziwnego, ze oszołom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oh oh, już jakiś JKMowy ciul szczeka :classic_cool: hau hau, no dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i już zbankrutowane lewactwo zaczyna szczekać wasza pasożytnicza utopijna teoria wyzysku pracownika wysokimi podatkami przez państwo dogorywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzimy że nie powiedział skąd weźmie kasę na swoje dyrdymały, skąd weźmie kasę na spłatę długu publicznego i jak zniweluje deficyt i że nie powiedział jak będzie wyglądał świat bez komunikacji miejskiej, osiołki, wielbłądy czy rowery? A może konno? I jak będzie wyglądało życie osób mniej zaradnych lub wymagających opieki socjalnej np. Osób chorych upośledzonych itp., skoro państwo nie będzie takich osób wspierać...eutanazja? I dziękuję ale nie haftuję, mam mózg i nie dam się jego pozbawić i chcę mieć wpływ na to co się w kraju dzieje. Mężczyźni nie zdobyli panaceum na wiedzę. Skoro jesteś kobietą i będziesz na niego głosować znaczy że jesteś amebą. W dodatku amebą z niską samooceną. Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ I dziękuję ale nie haftuję, mam mózg i nie dam się jego pozbawić i chcę mieć wpływ na to co się w kraju dzieje. Mężczyźni nie zdobyli panaceum na wiedzę. } o Bardzo poproszę o konkretny przykład tego jakiż to masz wpływ na to co się dzieje w kraju? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrek, a Ty na kogo głosujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie są jego poglądy i wizja Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z 5 do 8 to więcej niż o 50% u nas podniesiono z 22 na 23 czyli tylko 4% widzisz różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię by sam jeden Korwin jako prezydent mógł jakąś rewolucje w gospodarce przeprowadzić, ale też œatpię by zrobił to ktoś inny. W 2014 roku rząd nas do dłużył na kolejne 72 miliardy złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podatek od towarów i usług (VAT) obowiązuje w Kraju Kwitnącej Wiśni dopiero od końca lat 80. XX wieku. Wtedy ustalono, że stawka tej daniny wynosić będzie 3 proc. Od kilkunastu lat stawka wynosi 5 proc. Z początkiem kwietnia br. podniesiono ją do 8 proc., ale już wkrótce – w październiku 2015 r. – wzrośnie o kolejne 2 pkt proc. (do poziomu 10 proc.). Głównym deklarowanym powodem podwyżek są problemy z utrzymaniem w ryzach deficytu finansów publicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś z 5 do 8 to więcej niż o 50% u nas podniesiono z 22 na 23 czyli tylko 4% widzisz różnicę? } o Jestem przeciwny porównywaniu Polski do np właśnie Japonii, trzeciej gospodarki świata. Ten przykład miał tylko pokazać że Japonia stała się tą gospodarką mając 5% vatu nie 22 czy tam 23%. No oczywiście dziś warunki się zmieniły i w Japonii i u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodnie z grudniowymi zapowiedziami rządzącej w Japonii Partii Liberalno-Demokratycznej (LDP), od kwietnia 2013 r. VAT wzrośnie z 5 do 8%. Kolejną podwyżkę przewidziano na październik 2015 r. – do 10%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno ten belkot nazwac pogladami, wiec i podważac nie warto. W JKM nic sie kupy nie trzyma , wlacznie z nazwiskiem ( Mucke - nie Mikke i tym bardziej nie Korwin). Ja sobie mogę dodać Tudor czy Windsor do nazwiska... W tym człowieku nie ma grama przyzwoitosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japonia stała się potęgą nie mają wogóle VAT bo on tam jest od lat osiemdziesiątych. Od października wrośnie do 10% a więc 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni (Japonia)mają dług nieporównywalnie większy, ale inna specyfika tego długu jest itd. No i to co gnębi wszystkie kraje rozwinięte... dołująca demografia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japonia odeszła od zasad liberalizmu gospodarczego czego efektem jest 300% zadłużenie PKB na kwotę ponad 10 Bilionów dolarów. Ten kraj jeszcze dycha dzięki firmom które powstały zanim zaczęto zadłużać kraj. Zresztą, Japonię zaczynają wykupywać Chińczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałem by jakąś dyskusję Korwin (to jest subiektywna ocena) z kimś przegrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tu o Japonii, a ja dalej nie dowiedziałam się, jaka jest Korwina Mikkego wizja Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskę do Japonii można porównywać na podobnych płaszczyznach, np zadłużenia do PKB, wzrostu PKB (procentowego nie nominalnego), itp, wzrostu zadłużenia też w procentach czy wzrostu ilości obywateli oczywiście procentowego. Podsumowując. Procentowo tak, nominalnie nie - uogólniając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tu o Japonii, a ja dalej nie dowiedziałam się, jaka jest Korwina Mikkego wizja Polski? xx Żadna. Dokładnie takie zero jak i on sam. Jedno co go interesuje to kasa, kasa i władza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwinowa wizja Polski jest utopijna. Nie ma możliwosci realizacji, nie istnieje takie państwo na świecie. Korwin ma poparcie u młodych ludzi którzy nie znają się na ekonomii czy polityce a żyją tylko marzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą, Japonię zaczynają wykupywać Chińczycy. } o Nie tylko Japonię... pierwsze z brzegu co mi się przypomniało to Volvo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Lepiej głosować na PO PIS SLD PSL,które bronią interesów USA(albo może Usraela,jak mówią niektórzy)?Jeśli władza się nie zmieni,dalej będziemy włazić narodowi,który domaga się od nas 75 mld $ za nic(chociaż to ich ideologia zwana komunizmem doprowadziła do tego,że straciłem majątek*a właściwie to moja rodzina od ojca strony) na kresach warty 30 mln zł) .Prawdziwa opozycja to tylko Korwin oraz RN,innej opcji dla Polski nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×