Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jakuwi

Tanie leczenie kanałowe w WARSZAWIE

Polecane posty

Gość jakuwi

Witam, moglby ktos polecic stomatologa który tanio zrobi leczenie kanałowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko zwróć uwagę, że muszą to robić pod mikorskopem, bo inaczej tylko ząb ci zepsują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakuwi
a jest ktos w stanie kogos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jurek urban ma niezly gabinet ale partoli kazda robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam wszystkich dentystów którzy robią kanałowe pod mikroskopem, i stanowczo niepolecam tych, którzy wypełniają i oczyszczają kanały "na czuja", bądź robiąc zdjęcia rentgenowskie. Najlepiej jak to będzie facet przystojny i miły ok. 30 lat - to są najlepsi dentyści - i dodatkowo jesteś kobietą to będzie fajnie, bo będzie Cię trochę podrywał, Tak więc warunki brzegowe znasz, teraz tylko wybrać. Ja do takiego chodzę we własnym mieście. http://www.dentalnovum.eu/onas.html A ty sobie w Wawie takiego też na pewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakuwi
a ile wyszlo by u niego kanalowe leczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, nie wiem, dlatego, że ja już do niego poszłam po dwóch nieudanych leczeniach bez mikorskopu, gdzie "fachowcy" zalepili mi ząb z bakteriami i bolał bardzo, tak więc u niego trzeba było robić reendo, czyli wywalanie tego gipsu którzy poprzednicy włożyli, oczyszczanie kanałów, tym razem żeby były sterylne i wtedy zalewanie gipsem i robienie korony zęby - za cały ten proces to było kilka lat temu 1300-1500zł teraz pewnie 2000zł. Samo kanałowe pewnie z blisko 1000zł w Wawie jak to ząb z tyłu, a nie z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właściwie to możesz się do niego przejechać i tak Ci taniej wyjdzie, niż robienie tego w Warszawie, gdzie ceny są o 200-300zł wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przesadzam, że 1000zł za kanałowe, ale na pewno powyżej 700zł pod mikroskopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakuwi
700?? duzoo.. jest ktos kto zrobil taniej w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie to będzie jeszcze drożej niż 700zł na bank. Bez 1000zł nie wchodź nawet do gabinetu na taki zabieg, może gdzieś pod wawą jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heatrow
cena zależy od ilości kanałow w zębie. jesli chcesz wyleczyć jedynke bedzie taniej bo jedynka ma tylko jedenkanał, najdrożej wychodza zeby z tyłu bo maja najwiecej kanałowi, sprawdz ile chca za wypelnienie jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakuwi
ale macie na mysli leczenie prywatnie gdzie placimy za wizyte ? czy na nfz ze gdzie nie placiy za wizyte tylko za to co nam zrobiono w zebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heatrow
leczenie kanałowe refundowane jest tylko do 18 roku zycia, potem nie, po 18 roku zycia wedlug naszych politykow nie sa potrzebne ci juz zeby, albo plac sobie za ich naprawe samemu z sytych wyplat ktore dostajesz:), nie wiem czy jakas czesciowa refundacja nie przysluguje na pierwsze 3 zęby, ale napewno nie refunduja leczenie z mikroskopem, na to nie licz, pozatym zanim doczekasz sie wizyty to ci zeby wypadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczenie kanałowe w NFZ obejmuje tylko przednie zęby, tylne na NFZ Ci po prostu wyrwą bez znieczulenia obcęgami kowalskimi, jeśli Cię nie stać na prywatnego dentystę. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakuwi
to ze nie refunduje leczenia kanalowego to wiem ale mam na mysli ze nie musze placic za wizyte ?? tylko po prostu ide z kolejki a nie prywatnie i place za zabiegi na zebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz płacić za wizytę, bo na tej wizycie ci mają zrobić leczenie kanałowe :D. Na NFZ to tylko przednie zęby. Chodzi Ci o przednie czy tylne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakuwi
jej chodzi mi o to ze jak np innego zeba lecze i ide z kolejki z nfz to place tylko zalozmy 80 zl za plombe, gdybym szla z tym samym zebem prywatnie to 80 zl za plombe plus do tego okolo 100 zl za wizyte. jak jest z kanalowym leczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma rozdziału, że płacimy oddzielnie za wizytę i za plombę - płacimy za usługę jaką jest wyleczenie zęba. NFZ to refunduje na pewno tylko przednie zęby ( 1,2,3) u dorosłych, ale czy to jest pełna refundacja, jaką metodą to robią, czy to jest skuteczne i bezpieczne to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden z zebow kanalowo robilam u mnie na wsi w malym takim miasteczku zaplacilam niecale 3stowki jakis miesiac temu, i czekalam z kolejki co dwa tyg wizyta na nfz, proponowala mi pani prywatnie wieczorami ale wtedy wizyta bylaby kazda o 100 zl drozsza.. teraz chcialam w warszawie zrobic drugiego zeba bo nie chce mi sie ciagle jezdzic w ta i z powrotem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak masz taniego i dobrego dentystę w swojej miejscowości i jeszcze z refundacji NFZ to lepiej i tam jedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę za wawe, do dra Walickiego do duo-dental. Głównie dlatego, że pan doktor po prostu ma taka reke, że mnie nie boli, Jednym słowem mu ufam, cokolwiek by nie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Malec
W Warszawie jest mnóstwo klinik dentystycznych, jednak ja już się przekonałam, że najlepiej mieć jedną, sprawdzoną i najlepiej tego samego dentystę. Sprawdź sobie Klinikę Odent - http://odent.pl/, to mój wybór więc może i Tobie się przyda :) Mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sanusdent na Dorotowskiej 9. Według mnie ceny są tam bardzo niskie a i na zabieg długo nie trzeba czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam mojego dentystę i mojej rodziny od paru ładnych lat http://amident.com.pl/, mistrz w swoim fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tanio nie zawsze oznacza dobrze. A to w konsekwencji oznacza jeszcze większe koszty. Jeśli chcesz mieć zrobione dobrze i święty spokój na długi czas to polecam www.medens.pl z Warszawy, ul. Chocimska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyłączam się do opinii na temat Mednesu w Warszawie. Nie jest tanio (chociaż teraz mają np. promocję na implanty), ale dentysta nie może być tani. Jeżeli nie chcemy płacić po kilka razy i sprzątać bo jednej wizycie u partacza, przez następne trzy wizyty u specjlaisty - to lepiej od razu wydać trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do http://implant-art.com.pl/ i jestem zadowolona zawsze, miałam tam kanałowe i później aparat i nie było żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry dentysta? Na Ochocie jest gabinet sanusdent. Ceny są wyjątkowo atrakcyjne, lekarze walczą o każdy ząb a kolejki nie są duże w porównaniu do innych gabinetów. Wykonują też zabiegi które nie są wykonywane tylko w niektórych miejscach w Warszawie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata125
Bardzo polecam Medens na Chocimskiej! Leczę się tam z całą rodziną i nie mogę złego słowa o nich powiedzieć. Miałam problem z dolna ósemką, jeden stomatolog chciał koniecznie ją wyciąć, a ja bałam się operacji. Tyle się słyszy o ryzyku… Siostra była kiedyś w tej klinice i bardzo sobie chwaliła. Za jej radą umówiłam się na konsultacje i okazało się, że potrzeba żadnej operacji! Wystarczyło leczenie kanałowe, a ja zyskałam ulubionego stomatologa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×