Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grzanka55055

tatuaż

Polecane posty

Hej :) chciałabym sobie zrobić tatuaż mianowicie napis "per aspera ad astra" myślałam o czcionce 20. Orientuje się ktoś ile to może kosztować? Będę wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee wytatuuj sobie na czole i tylku numer rejstracyjny swojego samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuaże ohydztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że się dowartościowałeś tą odpowiedzią :) Cieszę się, że mogłam Ci pomóc w podniesieniu swojej samooceny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka
W przyszłości także planuję zrobić tatuaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy jak duży to napis, gdzie i jaką dane studio ma podstawową stawkę. Musisz zapytać u tatuażysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuaż chcę mieć na łopatce więc nie będzie duży :) Chciałam się zorientować tylko tak mniej więcej cenowo :) ale dziękuję ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciężko powiedzieć. Na pewno będzie musiał się zwrócić koszt tuszu/igły więc samo wprowadza duże różnice między studiami, ale myślę, że więcej jak 80 Cię nie skasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ci ten tatuaż .A co będzie jak tatuaże wyjdą z mody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dalej będzie dużo ludzi z tatuażami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc to jak będę starą babcią to będę się napawać opowiadaniem o moich tatuażach. Do tego czasu pewnie wymyślą bezbolesne tatuowanie więc będę mogła udawać z***biście twardą babcię i nabijać się z tych młodych mięczaków (wygodnie "zapominając" o tym jak cholernie bolało i jak nie czułam własnej d**y od siedzenia przez dwie godziny w najgorszej możliwej pozycji, sycząc za każdym razem kiedy tatuażystka przemywała swoją pracę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż tak boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy co masz tatuowane, jaki masz prób bólu, ile musisz siedzieć i w jakiej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak jak wyżej było podawane czyli napis na plecach? nie jestem osobą która jakoś specjalnie odczuwa ból no ale też nie jest mi obojętny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, dowiesz się jak zaczniesz robić :P Napis i tak długo nie zajmie więc nie powinien boleć. Poza tym dużo osób mówi, że łopatki nie bolą. Za to mnie bark/łopatka bolały najbardziej ze wszystkiego, po dwóch godzinach nie wiedziałam czy bardziej mnie boli czy to od zdrętwienia mi palce drgają. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragedia. Na serio chcesz być taka przeciętna? Napisy są żałosne, zwłaszcza te całe per aspery, dum spiro. Co 5 laska tatuuje te napisy. Eh. Jak już to kolorowe obrazki, ale nie k*****a motylek gwiazdka serduszko piórko, bo to taka tandeta. Tribale... ehh. Ja mam 5 na rękach np lisa z fają, koalę z korzeniem, różę w fajnym stylu itp. Serio te napisy są aż takie kul? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowe i old schoole nie nudzą się ani nie wyjdą z mody do końca życia i są ładne ciekawe, a napis na ciele to siara.. ale to moje zdanie. Skoro Ci się podoba... ja tylko dobrze radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrub se jescze penisa na czole i dodatek tu stukac dla dziencioluw🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w trójwymiarze, będziesz grzanka HITEM ! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A każdy hipster ma zwierzaka w ludzkim ubraniu, lisa i różę. Więc nie doradzaj jak sama masz modne tatuaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O gustach się nie dyskutuje. A odnośnie wcześniejszej wypowiedzi o tym co mam sobie wytatuować na czole, to kolego zamiast siedzieć tutaj i pisać te nikomu niepotrzebne bzdury radzę wziąć słownik do ręki, uwierz bardziej Ci się przyda, chyba że interesujesz się tatuażami to może warto pomyśleć o wytatuowaniu sobie zasad pisowni? :) Robienie błędów wcale nie jest 'kul' tylko raczej troszkę żałosne i przerażające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lis z faja jest cool?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynaaaaa
nie interesuje mnie, czy mój jest akurat "kul", na pewno jest jedyny w swoim rodzaju... Sorry, ale ja dziewczynie radzę dobrze, ale no już jak kto woli.. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac7dfe69ea6686fd.html są gusta, dla was może to być żal i tandeta. Na pewno wolę takie sprawy niż tribal, napis, czy łapacz snów. Jak dziewczyna ma taką samą bluzkę, sukienkę, jakikolwiek ciuch i widzi, że inna ma tą samą rzecz - wpada w szał. Ale dziabanie tego samego na skórze co tysiące innych już nie przeszkadza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widzialam duzo lisow, wiec taka sama tandeta jak napis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widzialam duzo lisow, wiec taka sama tandeta jak napis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napis to dużo bezpieczniejsza opcja, zawsze będzie pasował. To tylko delikatna, elegancka ozdoba. Lis z fają, koala i kolejna tandetna różyczka to zestawienie dla kogoś kto może i chce całe życie mieć zabawne, kolorowe tatuaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×