Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimowa66

tatuaż

Polecane posty

Gość anonimowa66

Witam serdecznie :) Prosiłabym o poważne potraktowanie mojej dyskusji :) może to zabrzmieć absurdalnie ale od 3 lat zabieram się za zrobienie małego tatuażu który ma na celu podnosić mnie na duchu w trudnej sytuacji i przekazywać mi to że za młodu było nieraz gorzej i wyszłam cało :) mój problem polega na tym że nie umiem znaleśc odpowiedniego cytatu, sentencji :( bardzo proszę o pomysły :) z góry dziękuję za poświęcony czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem, tak jeśli nie czujesz tego co chcesz mieć nie rób! Napiszesz sobie jakieś zdanie, sentencje, cytat który za prę lat nie będzie aktualny i co ? Jeśli nie wiesz co nikt ci nie pomoże bo twoje ciało i powinno się czuć co chce się napisać. :) jednak zrobisz jak zechcesz. A do samego zrobienia tatuażu zachęcam sama mam i planuje kolejne; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez moge tak powiedziec jak wyzej, jesli nie wiesz dokladnie co to ma byc to nie rob nic , taka moja rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
De pugnas victor es- dopóki walczysz jesteś zwycięzcą. W niedziele kuzynka będzie mi to dziarać na przedramieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa65
tatuaż truskawka :D bardzo fajny :P haha macie racje oczywiście że szkoda sobie robić tatuaż z modnym napisem lub coś w tym stylu ja własnie bardzo chce zrobic sobie ten tatuaz ale nie umiem ubrac w słowa tego co chciałabym opisać :/ wiec sukam jakiegos cytatu który to wyrazi ale nie ma co byc zbyt nachalnym pewnie zanim to zrobie mini jeszcze jais rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna co chce sobie zrobic pato-sciage zycie w stylu "boze dlaczego cierpie" walnij sobie na szyi zeby wiekszosc facetow wiedziala ze trzeba cie omijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa65
no przecież ... nie udzielaj sie jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia bo to że ty g****o w życiu przeszłaś nie znaczy że inni nie mieli problemów i nie mówie tu o jakimś tatuazu z żalami ze boze dlaczego nie krzywdzisz czy coś ... mówie o jakimś normalnym budującym cytacie . ludzie są chorzy i nie mają o niczym pojęcia co potwierdziłaś swoja gówniarską wypowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje ludzie są chorzy że aż muszą się okaleczać bazgrołami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli tobie nie podobają sie tatuaże dobrze maz takie prawo ale to nie znaczy ze ludzie z tatuażami okaleczają sie bazgrołami ... pomyśl troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze cytat z piosenki ktora zawsze podnosi cie na duchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże zazdroszczę!!! ja ma odwrotny problem!!! tyle pomysłów cała masa wzorów, znaków, cytatów,tekstów że muszę zrobić rekaw żeby to pomieścić, a ty chcesz ale nie wiesz co... masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIM - dokladnie!!! ja mam to samo, obczajalam ostatnio pinteresty, instagramy i fora i znalazlam cos, co mi sie strasznie podoba - chociaz wiadomo ze tak samo sobie nie zrobie, ale cos podobnego chcialabym miec na udzie http://dziary.com/post/3328-taki-wilczek?ref=main pieeekny wilk. w ogole lubie tatuaże z motywem zwierzaków, szczegolnie te kolorowe ale dobry kontur tez nie jest zły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna ze Skin Project

Dziewczyna zastanawia się, jaki motyw wybrać na dziarę, a Wy polecacie już salony z laserowym usuwaniem...no urodzeni optymiści. Co do motywu - trudno doradzić, to bardzo indywidualna sprawa. Na pewno warto na wstępie znaleźć tatuatora, którego styl nam odpowiada. Jest duża szansa, że coś fajnego podpowie. niezależnie od wybranego wzoru i tego czy zdecydujemy się na kolor czy b&w, o dziarę od samego początku trzeba dbać. Kilka dni przed wykonaniem (i kilka dni po) nie spożywamy alkoholu - rozrzedza krew i utrudnia gojenie. Po wyjściu ze studia w 100% stosujemy się do wskazówek tatuatora. Uniwersalne zasady: przez pierwszych kilka tygodni nie moczymy tatuażu w wannie i nie wystawiamy na działanie słońca. Nie dotykamy bez potrzeby, bo to zwiększa ryzyko nadkażeń bakteryjnych. Nawet jeśli uporczywie swędzi, nie zdrapujemy strupków, bo to ryzyko wydrapania wprowadzonego tuszu. Czy można wspomóc gojenie i zwiększyć bezpieczeństwo gojącej się dziary? Można! Na przykład regularnie używając https://skinproject.tattoo, który chroni przed stanami zapalnymi i bakteriami, jednocześnie niwelując swędzenie i chroniąc kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×