Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tatuaż szary zamiast czarny?

Polecane posty

Gość gość

Jestem po drugiej poprawce a tatuaz po wygojeniu jest znowu dużo jaśniejszy od tego jak na początku i po paru dniach robi się lekko zielonawy ale bardzo subtelnie, ale jest szarawy a nie mocno ciemny jak u większości :/ i są lekkie prześwity pomimo to. Mogę liczyć w studio na kolejną poprawke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dodam że byłam już na jednej i był bardzo jasny , o jakieś 90 % niż po wykonaniu i po drugiej poprawce nadal jest jasny ale najbardziej denerwują mnie prześwity które są w pewnych miejscach. Może się wydawać np za jasny bo cienka kreska? Ja wiem ze zawsze jest jaśniejszy niż po zrobieniu ale jeśli nadal jest taki szarawy to co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.s jest ciemniejszy niż po pierwszej poprawce ale nadal są pewne prześwity i nie do końca fascynujący kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają g*******e barwniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo pomyśleć zanim cos zrobisz. Nie rozumiem wydawania ciężkich pieniędzy żeby się oszpecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowie mi ktoś na temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może np na grubszej skórze być jaśniejszy kolor trkszke ? Itp? Taki ciemny szary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* taki ciemny szary mam właśnie i czasem są ubytki i np coś lekko nie do kończone . Czy mogę ubiegać się o kolejną darmowa poprawke drobna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś odpowie na moje pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaz nigdy nie bedzie czarny, bo twoja skora go zarasta. Zawsze bedzie szarawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nawet po tygodniu od zrobienia ? ;/ a jak mam nie do końca wypełnione ubytki i niedokonczenia , niedokładne fragmenty pomimo poprawki to mogę się ubiegać o darmową kolejna poprawke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bo zarosla nad nim nowa skora i naskorek w ktorym byl tusz zszedl. Jak masz ubytki to albo kiepski tatuazysta albo zle dbalas - ale raczej to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wątpię, żebyś dostała kolejną, darmową poprawkę bo jak znowu jest nierówno to wina pielęgnacji. To nigdy nie będę idealnie jednolity kolor (to skóra, a nie kartka papieru do malowania), ale wyraźne plamy mogą być spowodowane nierównym naciskiem w czasie tatuowania (ale po poprawce powinno być ok) albo złym zagojeniem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pielęgnacja 100% poprawna. A widziałam ze w niektórych miejscach raz przejechał a w niektórych dłużej robił i tam gdzie dłużej to jest ładnie wiec wina jego. Poza tym wielu tatuaży stów się pytałam jak dbac i mówią ze powinno być okej. Moja koleżanka w ogóle źle dba i smaruje jak jej się przypomni a ma ładne tattoo a ja to co? Ale chodzi o to ze w niektórych miejscach w ogóle jakby przerwalo linie i nie było tuszu i w ogóle. Albo listek niedorobiony itd. Wiec dlaczego mam nie dostać kolejnej poprawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja koleżanka dba pewnie lepiej niż ty, bo to TOBIE nierówno się goi. Też smaruję po drugim dniu raz czy dwa na dobę i mam pięknie wygojone. Są dwie opcje - albo jesteś głupia i poszłaś do kogoś kto w ogóle nie umie tatuować albo coś spieprzyłaś w pielęgnacji. Na jego miejscu po prostu kazałabym ci spadać bo każda poprawka skonczy się tym samym. Równie dobrze może być tak, że masz w tym miejscu jakieś stare blizny albo przebarwienia i na nich nigdy nie będzie się równo trzymało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robie wszystko wedle zaleceń wiec mnie nie obrażaj. Najwyżej poszłam do kogoś kto źle tatuuje a ja nigdy nie dopuszczam by było źle wysuszone ani zbyt nawilżone poprostu w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:52 a moja koleżanka smaruje zawsze raz na tydzień a czasem w ofole nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, czytałam twoje tematy wcześniej...pierwszy raz trzymałaś w folii (ciesz sie, że zakażenia nie było), a potem nawet nie poczekałaś odpowiednio długo tylko poleciałaś poprawiać. I jeżeli poszłaś do kogoś kto "nie umie tatuować" i to dwa razy to jak okreslić twoje zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym może być tak, że masz uczulenie na tusz albo coś nie tak ze skórą skoro tak bardzo odrzucasz tusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy drugiej poprawie nie trzymałam a na poprawę szłam po 5 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz, że całkowite wygojenie się zwykłego zadrapania to prawie dwa miesiące? Przez 6 tygodni po zrobieniu tatuażu nie powinno się nawet w basenie kąpać, a Ty poszłaś znowu rozwalić sobie skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narazie wszystko mi nie odpadlo i nawet zaczyna w miarę. .. wyglądać. Ale jeden fragment ma lekkie prześwity. .chciałabym chociaż jego poprawić. Nie mam pojęcia. Na ile mm wbija sie igle ? 1-2 mm? Bo jeśli na więcej to chyba ja miałam za plytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże... to ci się wygoił czy nie? Bo jak nadal obłazi to nie jest wygojony. Ty w ogóle czytałaś coś na ten temat zanim poszłaś sobie trwale zmienić wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kurde może będzie dobrze w miarę :/ ale w niektórych miejscach są jakby ubytki niedokończone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz poszukać na necie czegoś co wygląda podobnie i wstawić zdjęcie? Bo ciężko mi jest ocenić o co ci właściwie chodzi jak ty nawet nie wiem jak tatuaż się goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytalam ale pytam się ciebie bo twk się wypowiadasz jakbyś był/a wielkim znawcą haha No nie wygoil się ale wiwm ze juz lepiej nie będzie więc fragmenty widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×