Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piedestał

tatuaże

Polecane posty

Gość 8765wwdfgkl
Ja mam duży tatuaż nad pupą. W środku serce a po bokach z obu stron motyl. Tatuaż dla ukochanego, symbolizuje przemianę (motyle) dzięki miłości. Przy nim rozwinęlam skrzydła, poczułam się kobietą i zmieniłam się z gąsienicy w motyla. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super. Moja dziewczyna chce sobie zrobić na stopie( taki prezent dla mnie, bo uwielbiam jej stopy). Koleżanka z pracy ma na pośladku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egvgergw
nad pupa to taka typowa spermołapka, tanie strasznie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na karku
maly tatuaz... cytat, moje motto zyciowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8765wwdfgkl
A jaki chce sobie zrobić? Ma już jakiś pomysł? Mi się podobają też tatuaże na szyji i lopatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na karku
a to moja tajemnica ;) ale planuje kolejny, mysle o ledzwiach albo brzuchu, jakis maly obrazek... chcialabym na nadgarstku ale boje sie ze moge miec problemy ze znalezieniem pracy w przyszlosci (studiuje ekonomie, a jak wiadomo w biznesie tatuaze nie sa mile widziane )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8765wwdfgkl
Wiem jak jest postrzegany tatuaż nad pupą ale mi się od zawsze takie podobały i szczerze powiedziawszy nie interesuje mnie że ktoś uważa to za tandetne. Ludzie są różni nie wszystkim musi podobać sie to samo, inaczej było by nudno. Grunt że ja i chłopak jesteśmy z niego zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8765wwdfgkl
No to faktycznie uważaj z tym tatuażem. Ja też jestem po tym kierunku i w parcy musiałam się z nim kryć. Raz miałam taką sytuację że jak siegałam po coś przez biurko koleżanki to koszulka uniosła mi sie do góru i klient zauważył że mam tatuaż ale reakcja była pozytywna. Dobrze tylko że nie było wtedy nikogo w pobliżu bo już by mi sie zdrowo oberwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8765wwdfgkl
Tam gdzie ja pracowałam można teoretycznie było mieć tatuaż ale niewidoczny dla klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8765: zgadzam się, najważniejsze, żebyście Wy byli zadowoleni, a resztę miejcie wiadomo gdzie. w biznesie z tatuażami wiadomo, że trzeba uważać, dlatego lepiej je robić w niewidocznych miejscach. W okolicy pępka są super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8765wwdfgkl
Delikatny ale seksowny. Ja lubię u kobiet seksowne tatuaże a nie jakieś bazgroły albo głupie obrazki. Jak mnie facet tatuażował w salonie to pokazał mi że jedna dziewczyna zrobiła sobie sobie gosposię robota z bajki "Jetsonowie" nie wiem czy ją kojarzysz. On był tym tatuażem zachwycony bo był orginalny, natomiast dla mnie był zupełnie niekobiecy. Jak koleś zobaczył co mu przyniosłam że chcę serce i motyle to nie chciał początkowo wykonać. Potem zaproponował że przerobi ten tatuaż i stworzy coś podobnego ale kompletnie mi jego wymysł nie odpowiadał, był duzo brzydszy. Śmiać mi się chciało jak powiedział że u niego w salonie robi się motylków. To co ja jako kobieta miałam sobie zrobić? Może czaszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8765wwdfgkl
Jakoś pupy nigdy nie brałam po uwagę. Może dlatego że jej zwyczajnie nie lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8765wwdfgkl
Podobaja mi się też cytaty, napisy, wiersze jesli fajnie zrobione, tak żeby przykuwały oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, że seksowny, a jednocześnie nie zajmuje całej powierzchni stopy, co jest fajne. Mi też się bardzo podoba. Latem byłby oczywiście widoczny i dla innych. Na pupie też można sobie zrobić fajny tatuaż. To moje drugie ( po stopach) ulubione miejsce na jej ciele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8765wwdfgkl
hehe dla mojego partnera to właśnie pupa jest miejscem numer 1 :) Tak ją kocha że czasem muszęmu przypominac że mam jeszcze inne partie ciała :P A jak lamentował jak schudłam :P i ile się nasłuchałam że jak tak dalej pójdzie to on nie wie czy będzie ze mną bo inną mnioe brał :P Ja przez większość życia chciałam mieć tatuaż ale bałam się bólu i zdecydowałam się późno bo dopiero 2 lata temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8765wwdfgkl
Hej nie było mnie przez dłuższą chwilę. Bardziej podoab mi sie coś takiego http://higit.com/pl-pl/Tatuaże/FDLMBZXYOZ75TDKK9G , to taki tylko przykład pierwszy z brzegu wzięty bo nie mam żadnych na kompie. Odkąd już mam tatusa nie przeglądam stron z nimi. Chociaż lubię się przyglądać jakie mają ludzie na basenie, na wakacjach. W tym roku za parę miesięcy będę miała 29 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może trochę z innej beczki. Pisałaś, że musisz mu przypominać, że masz jeszcze inne partie ciała. Gdzie najbardziej lubisz być pieszczona, całowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze wszystkiego można zrobić fetysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie ją masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×