Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tatuaże u kobiet? Podobaja się Wam?

Polecane posty

Gość gość

Typu np Deynn, do tego sukienka i wyglada rewelacyjnie! A Wy lubicie u dziewczyn tatuaże i np szpilki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynka z kompleksami zaczęła kolejny temat o tatuażach. Znowu będzie nam wmawiać, że 99% ludzi je ma. Nie mogłaby sobie tej gładzi na mózgu wytapetować :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie podobają, sama mam zamiar zrobić sobie całą lewą reke:) zacznę od nadgarstka i mam zamiar z czasem zwiększać go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie!Jak dla mnie jest to obrzydliwe i malo kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chcecie podkreślić swoją oryginalność obrazkiem pod skórą? Uświadamiam! Macie pusto w głowie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurudyk
tatuaż u kobiety to dla mnie totalne odrzucenie i obrzydzenie, mam 'cofkę' na widok tatuaża u kobiety i nie rozumiem, co chce tym tatuażem pokazać ? jedna na na stopie krzyż ż łańcuchem , inna ma jakieś słonie na rękach , jakaś debilka pojechała do Grecji i zobaczyła 'cudny napis' w języku greckim jej się spodobał i poprosiła o taki tatuaż nie rozumiejąc słów po grecku , to jej 'wyhaftowano' , ma pamiątkę na całe życie po grecku, że w tłumaczeniu oznacza' jestem kurtyzaną' i grecy się śmieją z głupiej Polki , tatuaż z wężem albo z pająkiem na duupie, pióra gęsie na plecach , chyba do tej pory żadna nie zrobiła sobie TATU z kindybałem w vaginie ale być może życie mnie przerasta i uczę się nadal życia , generalnie kobieta z TATU dla mnie nie istnieje , zamiast TATU na ciele swoim to bardziej szanuję kobiety, które na gołej vaginie założyły jakiś tam kolczyk nawet wiszący i takie kobiety rozumiem i szanuję a kobiety z TATU to zwyczajnie bez pomysłu na życie, zakompleksione i z depresją , czegoś szuka i sama nie wie czego , żabę paskudną pokazuje na plecach i szuka bzykania ? chyba szuka rzygania na te swoje TATU na plecach, mam odruch wymiotny na widok TATU u kobiety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co chcesz podkreślić ? Ubraniem tego samego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eurudyk Nie musisz sie obawiac, zadna kobieta nie chce takiego buraka ktory ocenia ja z gory poniewaz ma jakis tatuaz ktory dla niej moze wiele znaczyc, moze przypominac jej dobre i zle chwile ale co tam skoro ma tatuaz to pewnie cos z nia nie tak co? Skad ty chlopie jestes? Pamietaj ze nie ocenia sie ksiazki po okladce bo mozna sie niezle przejechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurudyk
kobieta ma ogromne możliwości i zalety, 100 pomysłów na minutę aby się zmieniać, z kameleona w innego kameleona , wystarczy posiadać wyobraźnie aby długie włosy przeczesać w kucyk albo kucyki dwa , wskoczyć w sukienkę i w pończochy zapominając o bieliźnie pod sukienką , wskoczyć w sukienkę ślubną albo w wieczorową czarną mini lub wskoczyć w sukienkę typową na zakupy z lekka prześwitującą i włosy związać w koński ogon albo w cudny kucyk francuski , możliwości kobieta ma 100 z długimi włosami i sukienkami ale kuszenie faceta tatuażami to jest najgłgupszy pomysł jaki może kobieta wymyśleć , prawie 90% procent facetów szuka żony , jako normalnej kobiety , nie musi być jak modelka, nie musi posiadać wymiarów 60 / 90 / 60 , niech będzie zwyczajna i normalna , gdy urodzi dziecko a te z TATU to same się podpisują , że nadają się tylko na jedną noc do 'przytulania' i koniec znajomości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eurudyk Chlopie co ty masz z glowa? Takie glupoty wypisujesz ze w pale sie nie miesci, tatuaz to ozdoba ale rowniez wspomnienia zazwyczaj mile, niektore matki tatuuja sobie daty urodzin swoich dzieci i co? Tez cos jest z nimi nie tak? Jestes glupi jak but tyle ci powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mezczyzna ma tatuaz i wyobraz sobie ze mu nie przeszkadza tatuaz tez u jego kobiety a nawet mu sie podoba bo nie jest skonczonym kretynem zeby oceniac kogos na podstawie symbolu na ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurudyk
Mari2861 dziś obstawiam, że 100 procent facetów zapyta, w jakim celu i dla kogo zrobiłaś to TATU ? nie musisz nawet odpowiadać , wiadomo, zrobiłaś to TATU dla siebie przede wszystkim ale również dla faceta którego kochałaś i wiadomo, że się nie udało a kolejny TATU na ciele to jest tatuaż dla Ciebie, czy dla faceta ? jedno jest pewne , kobieta na swoim ciele pozostawia 'pamiątki' po swoich związkach , ile było związków to ma na ciele tatuaże , kobiety starają się kamuflować te tatuaże ale sporo kobiet ma na sobie tego paskudztwa na ciele , jak wiadomo , zaczepisz kobietę , chwilę pogawędzisz z kobietą i za moment otrzymasz propozycję bzykania od kobiety , czym więcej posiada tego TATU to bardziej chce się bzykać i na tym polega ta tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eurudyk Ale pieprzysz, mam tatuaz ktory przedstawia piekny kwiat a nie imie mezczyzny i oczywiscie ze zrobilam go tylko i wylacznie dla siebie bo jest piekna ozdoba i od zawsze chcialam taka posiadac. Niby nad wytatuowaniem sobie imienia mojego faceta myslalam ale nie zrobie tego dopoki sie nie hajtniemy bo nie ma po co na taki krok musze byc w 200 procentach pewna ze tego chce. Zeby sobie tatuowac imie kazdego gacha to rzeczywiscie glupota ale ty sie przyczepiles do kazdej kobiety z jakimkolwiek tatuazem dlatego tez mnie zdenerwowales, nie oceniaj ludzi pochopnie bo ma ozdobe na ciele, chyba ze ktos sobie twarz wytatuowal no wtedy to ma ewidentnie problem z glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wyżej chyba się naoglądał jakichś starych solar. Niech zobaczy Deynn jak pięknie i nowocześnie wyglada. I bynajmniej żadnej żaby czy smoka nie ma ha ha ha ha A kolczyk na waginie jest dla ciebie dużo lepszy niż tatuaż i takie szanujesz ? Hhahaha masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ten facet to wgl jakis zgrywus, lubi po prostu pieprzyc bzdury i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:33 No a ja nie chce być do rodzenia dziecka tylko robić karierę :) Wiec takie do rodzenia dzieci niech będą z beznadziejnymi wymiarami i niech rodzą. A rodzic nie mam zamiaru, byle jakiego męża tez nie zamierzam. Interesuje mnie kariera i to abym mogla sobie sama zapewnić luksus. Jeśli bym kiedykolwiek wyszła za mąż za Janusza i rodziła dzieci dla 500+ to wyswiadczcie mi przysługę i mnie zastrzelcie bo to dla mnie marnowanie zycia. Nie osadzam nikogo bo niektóre panie właśnie marzą o zwykłym życiu z dzieciakami, ALE NIE JA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kto to Deynn (i nie wiem czy powinnam sprawdzać), ale podobają mi się tatuaże, sama mam 15 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mają szpilki wspólnego z tatuażami? Co to w ogóle za zestawienie? Tatuaż i przypadkowy typ butów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie 99% młodych kobiet ma jakiś tatuaż. To całkowicie normalne i naturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo skóra się zestarzeje straci jędrność i taki tatuaż zrobi się czymś obrzydliwym. Eurudyk ględzi ale w tym ględzeniu jest dużo sensu i jako facet przychylam się do jego oceny Jeszcze przez sto lat tatuaże będą się u nas kojarzyły z patologią i więzieniem i na nic tu wasze oburzenie. Tak po prostu jest i tego łatwo swoim krzykiem nie zmienicie. Ale umierajcie sobie za tą swoją odwagę. Za kilka lat będziecie szukały dobrego chirurga żeby tatuażu się pozbyć. Interes musi się kręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę, 100 lat temu byłabym uznana za dziwkę za odsłonięcie kostek. Jak ktoś jest idiotą i zostaje w tyle za zmieniającym się swiatem to jest jego problem. Starzenia też się nie boję, bo w przeciwieństwie do niektórzych "pustaków" nie obrzydza mnie stara skóra, z tatuażami lub bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest idiotą wybiega idiotycznie naprzód Pustak nie zmieni czegoś co jest odwracalne, pustak chce mieć to na zawsze A kiedy ktoś nie potrafi sobie wyobrazić konsekwencji swoich działań zasługuje na miano pustaka Wypnij pierś do orderu Nie ty będziesz oceniać swoją starą skórę, ocenią ją inni To co cię obrzydza a co nie jest tylko twoim subiektywnym odczuciem Nie generalizuj. Inni mają inaczej. Ale ty jesteś rewolucjonistka i z dumą będziesz nosić te swoje ordery i ten swój sztandar Bo do głowy ci nie przyjdzie że kiedyś a taką mamę będą się wstydziły jej własne dzieci a za babcię wnuki Ten świat o którym wspomniałaś zaczyna się zmieniać ale nie tak jak tego oczekujesz Będzie bardzo bolesne odbicie wstecz. Popatrz wokół co się dzieje. Tego już nie da się zatrzymać. Ale to dobrze że niektórzy starają się jak mogą żeby wykreować się na ofiary Dzięki takim może innym będzie łatwiej Wypnij pierś, czas na kolejny order! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci/pa powinna być wydepilowana i zrobiony na niej tatuaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że ja będę oceniała, a nie inni! Normalnych ludzi nie obchodzi skóra obcych, pamiętaj o tym i zastanów się czy z tobą wszystko ok. I o jakim kierowaniu się na ofiarę mówisz? Jedyną ofiarą jesteś tutaj ty, bo nie możesz przełnąć, że niepodobanie się jakiemuś "gościowi" na jakimś forum który myśli, że dzieci wstydzą się wyglądu rodziców to poważna konsekwencja. Na pracę, relacje z ludźm z ludźmi ( w tym związek ) nie wpłynęły moje tatuaże, a mam myśleć o tym co o moje 50letniej d***e będziesz myślal Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuaż to przekleństwo i oszpecania ciała które jest świątynia ducha sw Tatuaż to pieczęć diabła – Nie będziecie się tatuować. Ja jestem Pan! (Kpł 19,28)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swiadectwo egzorcysty Sam egzorcyzmowałem osoby wytatuowane. Osoba, która miała wytatuowane ręce doświadczała pieczenia ich przy trzymaniu różańca, a w trakcie robienia tatuażu demona smoka, zemdlała. Woda i sól egzorcyzmowana oraz modlitwa egzorcysty przyniosła skutek uwolnienia od tego Zła. Kto ma uszy i rozum niech słucha i myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×