Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tatuaże ułatwiają selekcję w związkach

Polecane posty

Gość gość

Faceci na których niewarto tracić czasu sami się skreślają :P Wiem, że to prowokujące, ale w praktyce się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mysle, niby stereotypy itp ale jednak lepiej unikać takich jeśli zalezy nam na facecie na stałe, poważnego, odpowiedzialnego, uczciwego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziło mi dokładnie o odwrotną sytuację - jak kobieta sama ma tatuaże to faceci którzy są pierwsi do seksizmu i powierzchownego oceniania od razu tracą zainteresowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomazane dziewczyny nie nadają się na partnerki do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście nie masz racji, ale właśnie dlatego, ze tak myślisz żadna z nich nie będzie traciła na ciebie czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie tatuaze to forma samookaleczenia ktora swiadczy o zaburzeniach osobowosci. Tez skreslam takie wybazgrolone wywloki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tatuaż na kobiecie to oznacza "weź mnie jestem suką" . Wy same robicie z siebie szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam kiedyś taką sytuację, że przystawiał się do mnie chłopak ze studiów. Nie przeszkadzało mu nawet to, że byłam zajęta. Dopiero jak dni zrobiły się cieplejsze i zobaczył tatuaże to nagle mu się odechciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, proszę, dwa idealne przykłady tego o czym mowa w temacie. Michał, chory psychicznie prawiczek i jakiś skończony burak którego żadna normalna kobieta nie przedstawiłaby swoim rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś chory psychicznie, wystarczy poczytać twoje tematy. I własnie dlatego nie będę z tobą rozmawiać, bo wiem, że twoje wyzwiska to wynik twojej choroby. Gość od "suk" - gdybyś coś takiego powiedział w moim rodzinnym domu o jakiejkolwiek kobiecie po prostu wyleciałbyś za drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem szmatą, bo mam wytatuowaną zmarłą matkę, hahhaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i przez ten tatuaż możesz zapomnieć o tym wspaniałym, wartościowym mężczyźnie który nie widzi nic złego w wyzywaniu kobiet od szmat i suk. Widzisz ile tracisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Cholera, taka strata, chyba się załamię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy niezawodnym prawiczkom z kafeterii za potwierdzenie twierdzenia w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatkowe punkty dla każdej kobiety która spotkała się z reakcją "MASZ TATUAŻE?" *oczy wielkości talerzy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko przeciez wariat nie wie, ze jest wariatem, ale inni to widza (miedzy innymi po bazgrolach). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
michał. wracaj do swoich tematach o dziewicach czy co tam jest twoją obecną obsesją. Jesteś starym, niekochanym prawiczkiem który umrze w samotności. Nie masz prawa głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - nie zgodzę się. To tak jakby oceniać czyjąś wartość jako partnera po tym jaki ma kolor scian w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
michał, już udowodniłeś, że temat jest bardzo prawdziwy, a z tobą jest coś nie tak. Nie ośmieszaj się dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekonaliście mnie, że warto się wytatuować :D W końcu odwalą się ode mnie te wszystkie sfrustrowane niedojdy Dzięki forum jest to spr und potw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są takie modele które twierdzą, że: 1. kobieta z tatuażami jest obrzydliwa 2. kobieta z tatuażami jest łatwa 3. mogą przespać się z wytatuowaną kobietą, ale nigdy ożenić. I kompletnie nie widzą, jaką hipokryzją i brakiem logiki wali od tych ich wywodów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"o, proszę, dwa idealne przykłady tego o czym mowa w temacie. Michał, chory psychicznie prawiczek i jakiś skończony burak którego żadna normalna kobieta nie przedstawiłaby swoim rodzicom. " Nie powiedziałbym tego tymi słowy, tylko że panny z tatuażami oszpecają się i tatuaże kojarzą się z kryminalistami. Jak Twoja rodzina akceptuje taką brzydotę to trudno. Nie są świadomi z czym się wiążą tatuaże - jest to jeden z objawów zepsucia kobiet. Razem z farbowaniem włosów na dziwne kolory i ścinaniem włosów na krótko, ubieraniem się niechlujnie, tyciem. Nie wiesz co się dzieje na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyję w tym świecie (a nie na internecie, jak niektórzy) i widzę. Sama mam krótkie włosy (do niedawna kolorowe) i tatuaże. Nie jest w żaden sposób zepsuta ;) Myślę, że nie utrzymałbyś swojego chamstwa długo w sekrecie. Skoro uważasz, że masz prawo odezwac się tak do obcej osoby przez internet to prędzej czy później wyjdzie to w relacjach na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś dla facetów nieatrakcyjna i to już jest zepsucie. sama z siebie robisz nie wiadomo co i się dziwisz jak faceci tego nie akceptują. jestem chamem jak trzeba, bo tego się nie da znieść jakie dziwadła z siebie robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większym "zepsuciem" z tradycyjnego punktu widzenia byłaby chęć podobania się jak największej ilości facetów (i sypianiu z nimi). To nie jest zepsucie, że nie zależy mi na podobaniu się wszystkim, przecież nie zamierzam ze wszystkimi sypiać więc jakie ma znaczenie czy jestem dla nich atrakcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest taka głupia moda w USA i na zachodzie Europy, facet gdzie się nie obejrzy to widzi takie osoby jak Ty wyglądające. nie chce się żyć w takim parszywym otoczeniu i trzeba uciekać, w PL też to się robi i dlatego nie będziemy niczego tolerować, bo się stanie zbyt powszechne. chęć podobania się facetom to nic złego i nie wiążę się z puszczalstwem więc nie pisz głupot i się ogarnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jesteś dla facetów nieatrakcyjna i to już jest zepsucie" Hahahahah :D Ludzie, darujcie sobie bo pęknę ze śmiechu :D Przez kilka lat nie zaglądałam na kafe ale warto było wrócić aby zobaczyć takie smaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×