Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktory kierunek lepszy?

technik prac biurowych czy bhp?

Polecane posty

Gość ktory kierunek lepszy?

który kierunek według Was lepszy? Po którym łatwiej o pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktory kierunek lepszy?
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po żadnym, niestety
ale taka prawda. bhp'owców za wiele nie potrzeba prawda? a technik prac biurowych to takie wszytsko i nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktory kierunek lepszy?
a jakiego technika proponujecie? tylko nic z medycznych kierunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczny 87.
technik ochroniarz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t jak temat
bhp to chyba tylko dodatek jest do czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktory kierunek lepszy?
serio pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t jak temat
a co skończyłaś właśnie liceum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzjer lub kosmetyczka,reszta kierunków w policealnej to chłam,szkoda cennego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktory kierunek lepszy?
Skończyłam liceum właśnie. Fryzjer lub kosmetyczka? teraz wszyscy na to idą a czy zarobki są takie duże? Nie da się za to utrzymać jak się nie posiada własnego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbhdghndgngdndhh
ktory kierunek lepszy?- no ok kokosó moze nie ma, ale przynajmije mozesz pracowac w jakism salonie albo zdobywac praktyke jako fryzjer gdziez to juz cos, czegos praktycznego sie nauczysz... a co ci da jakies studium technik prac biurowych???? myslisz ze znajdziesz parce w biurze- haha, dziewczyno niektórzy po 5 letnich studiach np. po administracji znajace jezyki obce nie mogą nie moga znalezc takie pracy :) a jesli jzu znajduja to jakis mizerny staż czesto gesto- no chyab ze ktos ma znajomosci i protekcje w Polandzie to powrzechne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczny 87.
no a ten technik ochroniarz co o nim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninnjnj
a ja od jutra ide na technika farmaceutyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbhdghndgngdndhh
sympatyczny 87.- sadze ze praca jest ale zarobki beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczny 87.
wiem bo ja nie znoszę tego kierunku,a wręcz nim pogardzam:D, tak tylko żartowałem ale technik farmaceutki to fajne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegos takiego jak
technik farmaceutyki :o jest technik FARMACJI! Jestem po techniku farmacji i o staż jest bardzo ciężko a z UP proponują 550zł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegos takiego jak
i już ponad rok jestem po szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninnjnj
dokładnie to sie nazywa Technik farmaceutyczny i jest cos takiego wyzej podałam linka poczytaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegos takiego jak
ale napisałaś technik FARMACEUTYKI a czegoś takiego nie ma :o Co do zarobków to zdziwiłabyś się. Po pierwsze musisz zrobić staż dwuletni za który dostajesz marne grosze (koleżanki ze szkoły na stażu mają 700-800zł, mi proponowali z up 550) za pełen etat, nie ma szans na wyżywienie i to przez 2 lata! Po drugie z tymi 2000zl też różnie bywa bo znam techników którzy po stażu i wieloletnim doświadczeniu zarabiają 1500zł a mieszkam w dość dużym mieście. Jak skończysz szkołe to się przekonasz. Poza tym idziesz zaocznie? Bo jeśli tak to powodzenia życzę w znalezieniu pracy bo nie chcą przyjmować zaocznych techników a o staż ciężko jest nawet po dziennej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegos takiego jak
a o pracę faktycznie łatwo, gorzej ze stażem który musisz zrobić żeby normalnie pracować jako technik farmacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczny 87.
a jakie kryteria trzeba spełniać żeby się dostać do takiej szkoły...? Jakie przedmioty?Bo chyba łatwo to w niej nie jest...no skończyć może tak, ale później egzamin zawodowy, to musi być trudne:O A i tam nie ma luzu na lekcjach?takiego typowego obijania się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegos takiego jak
Zależy od szkoły bo w niektórych jest tak, że nie zwracają uwagi na maturę a w niektórych jak nie masz matury z chemii albo biologii to piszesz egzamin. U mnie obijania na zajęciach nie było i dobrze, bo egzamin trzeba zdać a opuszczając zajęcia i olewając naukę nie ma szans na zdanie bo egzamin praktyczny jest trudny więc lepiej na zajęcia chodzić. U mnie na 20 osób zdało 7 osób mimo, że się starali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczny 87.
zaraz ale ja znam kolesiówę co poszła na ten kierunek bez matury. Bo to jest szkoła policealna tak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak stoję przy swoim,bo będąc fryzjerką lub kosmetyczką zawsze masz możliwość się gdzieś zatrudnić w swoim zawodzie.OK,zgadzam się,że kokosów z tego nie ma,bynajmniej na początku,ale od czegoś trzeba zacząć.Zdobędziesz doświadczenie,postarasz się o fundusze unijne na otwarcie działalności i będziesz prowadzić własny interes.Każdy zaczynał od zera. Grunt to wyrobić sobie dobrą renomę u klientów. Pewnie,że teraz każdy na to idzie,ale nie każdy pracuje w swoim zawodzie,bo nie każdy się nadaje. Zapotrzebowanie na fryzjerów i kosmetyczki nigdy nie zaniknie,tak samo,jak na szwaczki czy mechaników. Technik farmacji też dobry pomysł,znam dwie osoby po takiej szkole i nie narzekają.Tylko nie każda policealna ma taki kierunek.A po takiej administracji czy pracach biurowych to nawet nie wiadomo,gdzie pracy szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegos takiego jak
tak jak pisałam, to zależy od szkoły. U mnie w mieście jest kilka szkół z tym kierunkiem i 2 z nich wymagają matury z chemii i biologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczny 87.
czyli większość tych szkół to podróbki bo nie wymagają matury, przecież jak ktoś się nie orentuje w tych zawodach to jak zda egzamin zawodowy? bo jest on na koniec tej szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubhiubv
Technik farmaceutyczny Zarezerwuj sobie miejsce MIEJSCA PRACY Uprawnia do pracy w aptekach, hurtowniach, sklepach zielarskich, sklepach ze sprzętem medycznymi zdrową żywnością, zakładach produkujących leki i innych firmach farmaceutycznych, można również założyć własną działalność Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej Nauka trwa dwa lata, tj. 4 semestry, po ukończeniu szkoły otrzymujesz dyplom państwowy z tytułem zawodowym TECHNIK FARMACEUTYCZNY Zajęcia odbywają się w systemie stacjonarnym (4 razy w tygodniu po południu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegos takiego jak
Jak to się nie orientuje w zawodzie? Przecież egzamin zawodowy zdajesz po dwóch latach nauki więc za ten czas zdążysz się wszystkiego nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedmiotem dyskusji nie jest technik farmacji,tylko prac biurowych i bhp:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×