Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość święcie oburzona

TELEWIZJA ŁŻE JAK PIES!

Polecane posty

Gość święcie oburzona

ciągle zapowiadają opady i burze i kłamliwie pokazują 25 st. w Krakowie o 8 rano, a tymnczasem o 8 rano jest 30 st. w cieniu, a deszcz nie spadł tu od kilku tygodni. Nie wiem , gdzie oni mierzą temperatury! W Smoczej Jamie???? Ja się nie zgadzam na fałszowanie danych pogodowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozduch
a to kłamliwe, niewierne psy! bombami w nich ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święcie oburzona
tak! Powinni za to odpowiadać przed sądem! Pan Zubilewicz zamiast sadzić beznadziejne żarty, powinien o chlebie i wodzie spędzic całe lato w nieklimatyzowanej celi. W Krakowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie według nich
przedwczoraj w Krakowie miał byc deszcz i burza i nic.... wczoraj tez deszcz i błyski i nic ... dzisiaj tez ma padac, a na niebie ani jednej chmurki... a ja juz zdycham z tego zaduchu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święcie oburzona
Na dodatek pokazują absolutnie bezchmurne niebo ( zdjęcia satelitarne), a jakis wesolutki prezenter czy prezenterka ( np. Maja Popielarska, ta, co nie ma oczu tylko wiecznie zmrużone szparki) mówią obleżywie : "widzimy nadciągające chmury znad Niemiec". NIE MA ŻADNYCH CHMUR! P.S. Mój pies czasem merda ogonem, a w następnej chwili gryzie w piętę. To jest właśnie kłamstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuhu
Najlepsze jest to że nie potrafią trafić w pogode na dzień następny a przepowiadają jaki ma być np lipiec czy sierpień :D :D :D Wczoraj na jednej stronce patrzyłam pogode i miało być u mnie dziś słonecznie z małą chmurką, a dziś na tej samej stronce deszcz i burze :D Jak na razie nie pada i chmur nie za wiele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek zubilewicz
Owszem, kłamię. Jestem częścią Układu, ale przynajmniej dobrze mi płacą. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagusia23
tak. to naprawde jest straszne!!!! ja chce deszcz!!!! natychmiast. moj facet jezdzi na tirach i ma jakis chory zakaz jazdy. od 11 do 22 musi stac! nie moge wyjsc z dzieckiem na dwor bo za goraco.to jest skandal!!!mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagusia23
Pogodynki-do komory gazowej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święcie oburzona
Tak! Niech wyjdzie i uczciwie powie: "proszę Państwa, do tej pory kłamałem, eby wam ulżyć, ale teraz powiem prawdę: W Krakowie już nigdy nie spadnie deszcz!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiama kochasia
umyj dupe cwoku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święcie oburzona
"tak" nie odnosiło się do wypowidzi skretyniałej Dagusi 23!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagusia23
czy ja ci ublizam? o co ci chodzi.DOSTAŁAŚ UDARU W TYM BEZCHMURNYM KRAKOWIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święcie oburzona
~ubliżasz wszystkim tym , którzy postradali życie w komorach gazowych, nie chodzi tu o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagusia23
WCALE NIE MIALAM NIC TAKIEGO NA MYSLI. TWOJE ROZUMOWANIE JEST CONAJMNIEJ DZIWNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek zubilewicz
ale jak tak powiem to mnie wywalą! a ja teraz dom buduję i co? i dupa by była :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiama kochasia
zabic dziada zniszczyc dziada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święcie oburzona
dobra wiadomość: podobno nad ul. Krakowską zbierają się ciężkie czarne chmury! ( czy słyszycie ten motyw z filmu?:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek zubilewicz
powiem tak - "na pewno niejeden raz w swoim przegranym życiu zobaczą Państwo deszcz nad Krakowem!" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święcie oburzona
Uprzejmie donoszę, że w sprawie deszczu w Krakowie nic się nie zmieniło i nadal jest nieprzytomny upał. A ja zaraz z tego upału zdechnę. CHCĘ ZIMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święcie oburzona
nadal żadnej poprawy. Czy Krakowianie wszyscy leżą i cierpią oblewając się potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Was nie rozumie ;) zima byla od pazdziernika do kwietnia nawet poczatek maja nas nie rozpieszczal ,wtedy bylo slychac narzekania ze koniec zimy ,ch,slonca itp !!!teraz mamy upragnione slonko i co teraz ???Gusta sie Wam pozmienialy ?? nie rozumie heh. mnie tam slonko nie przeszkadza i wole sto razy cieplo niz zime zima jest w alpach wiec spakujcie plecaczki i na narty super pomysl co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i tak Zubilewicz albo inny taki się pojawi i powie, ze sprawdziło im się w 95% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×