Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laiczka maliczka

telewizor 32 cale to ile cm na ile cm? kurde chce kupic na allegro i nie wiem

Polecane posty

Gość laiczka maliczka

Napiszcie mi prosze, jezli ktos w domu ma albo pamięta- to jest juz taki troche większy czy male gówienko? :) Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazusik frasobliwy
taki sredni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laiczka maliczka
a szerokosc? ta dluższa strona ile ma cm? Jestem kobietą, wybaczcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubense
to zależy od proporcji ekranu. Czy jest panoramiczny, czy nie? 32'' to 81cm, jest to średnica przekątnej ekranu. Jeżeli jest to nie panoramiczny (4/3) to ekran ma jakieś 64 na 48 centymetrów. Do tego obudowa. Prawdopodobnie jest jednak panoramiczny, więc będzie trochę szerszy ale niższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubense
patrzę przykładowo na LG 32LD450, to jest panoramiczny 32'' Szerokość : 79.9 Wysokość : 50.6 Głębokość : 7.35 pewnie Twój będzie miał podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laiczka maliczka
Chcę nowy do sypialni ale chcę powiesić na scianie, wiec nie moze byc zbyt maly, zeby bylo widac z łoża. Kurde no jednak wymiary calkiem spoko, moze ewentualnie 37 '' kupie to juz na bank rozmiar bedzie ok. Chce chlopakowi zrobic niespodzianke bo wyjezdza na kilka dni i chce, żeby juz tivik wisiał, jak przyjedzie a jestem w szoku bo 32 cale można na allegro już za mniej niż tysiaka capnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały lub duży
Mały pokój to mały telewizor a duży pokój to duży (większy ) telewizor .Ale można oderwać się od reguły kupując mniejszy np.29- 32 cale z zaleceniem dla zdrowia oczu do małego pomieszczenia koniecznie a dla dużego pomieszczenia niekoniecznie bo może być mniejszy lub większy np. 37- 44 cale z kwestią odległości siedzenia przed ekranem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
81 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tv 32 cale i ma przekątną ekranu 80 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×