Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

telewizor z wbudowaną przegladarką jak podłaczyć internet

Polecane posty

Gość gość

co potrzebne jest do podłączenia internetu, czy kabel wystarczy podpiąć do telewizora? nie mam rutera wi-fi przy stacjonarnym komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie masz router? Masz w ogole wifi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, to głupie bezpośrednio w telewizorze. Ciężej, gorzej i możliwości mniejsze. Złącze wizyjne jest, kabel hdmi i telewizora używasz zamiast monitora, z kompa sterujesz. Do kompa pilota też podłanczasz. Po co kolejny i to dużo słabszy używać? Jak już masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otóż nie jestem smykiem, mam 52 lata :D i dla mnie sprawy techniczne to czarna magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy okazji
Mam hdmi w telewizorze i w tablecie jak podloncze to bedzie widac to co w tablecie? Ja babula wiekowa jestem i tez mi obce te wynalazki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety internet osiedlowy czy jak podłączę ruter( jaki kupić) to będzie bezprzewodowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecierz nie do telewizora! Do niego podajesz "sygnał wizyjny", net masz w kompie. Podłączyć tylko tv do kompa trzeba. Po uj drugi i gorszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam hdmi w telewizorze, kupiliśmy smarta samsunga, właśnie z przeglądarką, zatrudnię chyba jakiegoś młokosa co by mi to zainstalował chciałabym oglądać filmy np z youtube, jakieś dokumentalne wędkarskie i rozmawiać przez skypa da się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ale p*********e Kupiła tv z smart tv. Pytanie 1 czy ma wifi czy nie ma. Jeśli nie ma musi podpiąć kablem. I tak nie ma routera więc i tak musi go kupić. Teraz pozostaje pytanie JAKI bo nie wiadomo jaki jest ten internet osiedlowy. UPC, Bezprzewodowa sieć lokalna itd? Sa routery : a) z modemem ADSL - czyli modem do dzwonienia po lini telefonicznej - neostrada, netia b) router z WAN - Jedno złącze rj45 można dodatkowo konfigurować c) acces point - masz antene i kabel to urządzenie łapie internet bezprzewodowy i przekazuje do kabla do stacjonarki Ty masz kupić ten 2 gi na 90% chyba że masz intenet z sieci bezprzewodowej A przykładowy to np tp-link TL-WR740N Ale jw nie masz problemu żeby zapytać dostawcę sieci na pewno c***omoże i nawet sprzeda takie urządzenie. Cena routera to ok 60 - 100pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy okazji
Ja mam ruter i niewiem czy kabel kupowac. A chce zeby duze wszystko bylo. Wejscie na komputer tez jest,ale czy tablet mozna podlonczyc . Oto jest pytanie ponie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zakupieniu routera JW pozostają 2 opcje a) kabel ok 50gr - 1pln / metr b) wifi (jeśli tv ma wifi) Zazwyczaj producent wymaga dokupienia dongla wifi za 200pln nawet. Nie podałaś modelu ale obstawiam opcję 1 i brak wbudowanego wifi. Co do skypa. Jeśli tv nie ma kamerki to nie będzie. Samsung życzy sobie za kam 299pln. W tej cenie można było kupić mini pc na androidzie np mk808. I przerobić dowolny tv na smart. Wyższe modele tv mają wbudowaną kamerkę i sterowanie gestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można podłączyć tablet zalezy od tabletu JAKI POSIADASZ. Jeśli to tani chińczyk i nie ma w nim portu hdmi to nie podłączysz. Są chińczyki z hdmi bezpośrednio. Jeśli to samsung np p3100 p 5100 to samsung ma własne złacze i musisz dokupić adapter do hdmi. I dopiero do adaptera podłączasz kabel hdmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję Ci dobry człowieku, tak nie mam rutera, internet osiedlowy kablowy, chciałabym oglądać filmy np z youtube lub innych filmowych portali gadać przez skypa przejrzeć wiadomości ale zastanawiam się czy to się da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kabla hdmi nie kupisz za złotówkę za metr. nie ma takich. sieciowy tak ale to co innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak napisałem Masz przeglądarkę masz pocztę. Ale do skypa potrzebujesz mikrofonu i kamerki. A ta w sansungach tanich jest OPCJĄ i tak jak napisałem kosztuje 299pln w droższych modelach masz ją wbudowaną w tv. I wówczasz dodatkowo smart masz sterowanie tv głosem i gestem. Ale wbudowane kam mają modele 4tyś > Więc obstawiam ze nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy okazji
Wszystko juz wiem, dzieki bardzo dobry czlowieku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak da się i to bardzo prosto i małym kosztem. z bardzo dobrą jakością zmieścisz się w 200 pln. kabel, pilot i przystawka do niego dla kompa plus "ustawienie" w kompie. to z robocizną. Telewizor po prostu będzie wyświetlaczem, z kompa lub z telewizji, zależy jak pilotem wybierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 290pln kupisz mk808 + klawiaturę rf500 + kamerkę do tego za 50pln Wiec wybacz podłaczało to się kompa 10 lat temu i to kablem AV nie hdmi. Obecnie nawet smart tv to przeżytek. Ale jak kupiła to za 100pln spokojnie podłączy router + kabel lan. Mało który komp ma złącze hdmi a jedynie dvi. Kabel dvi np 10m to koszt > 50pln klawiatura mini ok 80 -100 więc jaki sens? Dodaj sobie do tego koszty prądu chodzącego kompa. Tak że jw nie piszta bzdur. Obecnie króluje android mini pc pobiera 5- 8W i masz szybkość kompa. A nie komp 300 350W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety mój smart kosztował 1500zł 32 cale che che a zwykła kamerka z mikrofonem, ta którą używam do kompa nie nada się?? napisałeś '' najlepiej telewizor użyć jako wyświetlacz do komputera," czyli kompa podłączyć do tv ? a jak zakupię tego nieszczęsnego rutera to tv nie wychwyci zdalnie ? wiem masło maślane, tutaj jest instrukcja, wydaje się to proste "" Podłącz kabel internetowy do gniazda LAN, następnie wybierz rodzaj sieci""" http://www.samsung.com/pl/smarttv/pdf/instrukcja.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę wydawać kasy, wole się najpierw upewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź spać ułomie
Nie czytaj tych idiotów bo p******ą takie bzdury, że wszystko człowiekowi opada tylko idź jutro do sklepu i kup router.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didierrr
Ja w swoim telewizorze LG mam wbudowane wifi. Wystarczy że w ustawieniach telewizora podam wszystkie parametry połączenia. I wszystko śmiga. Jak nie ma wbudowanego wifi to trzeba by telewizor podpiąć skrętką (kablem sieciowym) - najlepiej bezpośrednio z routera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wifipartner.pl tutaj są dobre modemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GROTA861
mi do szczęścia tylko potrzeba 84 calowego telewizora. co jak co , ale rozmiar ekranu ma spore znacznie. lg przynajmniej teraz się nieźle postarało. zaprojektowali telewizory jak ten model http://matrixmedia.pl/telewizor-3d-lg-84lm960v.html w oparciu o technologię 4k i co? ekran jest przejrzysty i ostry. na takim cacku to mozna ogladac telewizje. lg tez sie postaralo o dzwiek wiec czlowiek sie moze poczuc jak we wlasnym kinie tylko sobie popcorn zrobic i jakis napoj do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie 84 cale to przesada, ale 60 mogłoby być :) A co się teraz dzieje na rynku, na co zwracać uwagę przy zaopatrywaniu się w tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herej
no mowa o smartach, to się dzieje :P ja mam panasonica ET60 i nie narzekam, ale słabe jest to, że większość firm tworzy swoje własne platformy, aplikacje są siłą rzeczy ograniczone. To jest minus smartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telewizory też mają wifi, więc wystarczy go skonfigurować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harrington
ET60 to model zdaje się z 2013. A z nowszych Panasoników ktoś coś może polecić? Weszło teraz sporo na rynek, coś tam mi się spodobało, ale wolę opinię użytkownika niż obsługi sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim srawdzajcie wtyczki flash. ja kupilam lg ostatnio(mialy byc wtyczki aktualizowane i wprowadzane w nowsze modele,a jednak zawiedli). Ponoc samsungi owe wtyczki posiadaja badz mozna zainsalowac. Panasonikow sie troszke obawiam-smart sie zacina,nie dziala plynnie,a ze swojego lg jestem zadowolona.Co prawda nie jest tak szybki jak komputer ale nie zawodzi. Obraz i dzwiek igla. Aha i moj lg ma troche malo pamieci ale moze go z czasem rozbuduje albo oddam corce w spadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×