Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przystojny facet

Ten artykuł to raj dla kobiecych oczu!

Polecane posty

Gość gość
hahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego uważasz że my chcemy być gwałcone ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam tak. Po prostu facet, który jest gwałcicielem jest dla kobiet bardziej męski i seksowny niż pantoflarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam że napisałeś kiedyś na forum że chciałbyś zgwałcić kobietę ? to prawda ? słyszałam że napisałeś że chciałbyś się rzucić na ładną kobietę, przycisnąć ją ciałem tak aby nie mogła się poruszyć , chcesz aby się szarpała, płakała, chcesz dotykać jej biust, a potem wiadomo co zrobić i chcesz żeby miała orgazm Czy to prawda ? Coś mi się wydaje że chyba tego nie napisałeś lecz ktoś inny z forum ale nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wie jak w artykule ale facet z Twojego avatara totalnie nie w moim typie! Najprzystojniejsi są Szwedzi i Norwedzy, a nie takie śmierdzące kozą Ahmedy...rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś haha, on raczej przypomina Włocha , ciekawe czy on to napisał na forum czy ktoś sobie żarty robił nic nie pisze więc pewnie mu głupio i to on napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze się trochę gwałci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Włosi.... niby tacy przystojni a czar pryska po pierwszej wizycie w Italii gdy zauważasz, że większość z tych wymuskanych modeli jest od Ciebie niższa o głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój Mąż mnie zgwałcił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś haha ale Ty głupoty piszesz widziałam młodych Włochów i wielu z nich było wysokich i szczupłych , starsi tylko byli niscy i grubi, ludzie z Bośni i Hercegowiny są ładniejsi od Włochów ! Też mają ciemne oczy włosy cerę ale są wyżsi, Ci włosi mieli 180 cm a ludzie z Bośni i Hercegowiny mają 188 , nie wiem czemu mówi się że Włosi to ciacha a ludzie z Bośni i Hercegowiny są brzydcy a tak na prawdę jest na odwrót tak na oko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo ! zawsze chciałam zobaczyć zdjęcie przystojnego Kanadyjczyka i zobaczyłam, on nie przypomina Araba, przypomina mężczyznę z Bośni i Hercegowiny, oni są tam przystojni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×