Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika 28l

Teściowa nasz przyłapała w łóżku i postawiła warunek

Polecane posty

Gość Monika 28l

Nie wierze ! czy ta kobieta żyła ze świadomościa że od 5 lat z soba nie sypiamy czy co.Byliśmy na wakacjach,teściowie przyjechali na 2 ostatnie dni naszego pobytu bo akurat zwolnił sie pokój obok,nie miałam nic przeciwko bo mam/miałam z nimi dobry kontakt i uważałam że 2 dni 'rodzinne' wzmocnia nasze relacje.Przyjechali wszystko było ok,siedzieliśmy do późna na piwie i po już byliśmy zmęczeni więc poszliśmy spać a rano jak to rano po 7 zachciało nam sie a tu nagle wchodzi teściowa zapytać czy jemy śniadanie z nimi ! mało tego normalna reakcja ludzka byłoby zamknięcie drzwi od razu a ta stanęła jak wryta 2 min i sie patrzy ja szybko oczywiście sie zakryłam a mąż kazał jej zamknąć drzwi bo sama na to nie wpadła.Potem atmosfera już była drętwa.Na obiedze nie wytrzymała (nasze mieszkanie jest aktualnie całe remontowane i od przyszlego tyg mielismy u nich mc pomieszkać) powiedziała że nie życzy sobie żebyśmy u niej to robili i najlepiej bedzie jak ja albo mąż bedziemy spać w salonie !!! wyobrażacie sobie to ? chora baba. ciagle od roku po ślubie gdera o wnuku co ona myśli że bocian mi przyniesie ? dzieci sie inaczej robić nie da,akurat my nie planujemy jeszcze ale sam fakt co ona miała w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaw jestem
to trzeba bylo jej to powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 28l
oczywiście że powiedziałam nie ma prawa sie w nasze życie intymne mieszać zreszta ona ma chyba jakiś kompleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowa123
tesciowe to france :) Sama mam taka, ze chetnie bym ja zakopala zywcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryhtu
ja myslalam ze Ty ja tak zartobliwie nazywasz tesciowa, jak doczytalam ze jestescie malzenstwa spadlam z krzesla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesciowa nie zdawała sobie sprawy że ludzie robią takie rzeczy :D przeżyła szok , u mnie w rodzinie było takie wydarzenie: tesciowa weszła do pokoju a tam zięć z hukiem wali żonę żywiołowo mocno machając dupom :D autentyczne wydarzenie później mówiła że przecież on ją może złamać bo ona taka mała chudziutka a on wielki chłop , że może jej krzywdę zrobić przez takie coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wlasnie
a ty masz meza pipe ze nie potrafi za takie cos krzyknac na matke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 28l
oczywiście popiera mnie i sam powiedział że coś jej sie w głowie poprzewracało ale to jej jedyny syn wiec wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowa123
Tesciowe juz takie sa ze sie wtracaja we wszystko , wszystko wiedza najlepiej. Moze twoja tesciowa byla zazdrosna o to ze wy to robicie a ona juz nie moze hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesciowa nie zdawała sobie sprawy że ludzie robią takie rzeczy :D przeżyła szok , u mnie w rodzinie było takie wydarzenie: tesciowa weszła do pokoju a tam zięć z hukiem wali żonę żywiołowo mocno machając dupom :D autentyczne wydarzenie później mówiła że przecież on ją może złamać bo ona taka mała chudziutka a on wielki chłop , że może jej krzywdę zrobić przez takie coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może na ten czas wynajmnijcie sobie mieszkanie ? poza tym jesteście dorośli i siłą was do oddzielnych łóżek nie zaniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 28l
Mąż jej powiedział ze podziekujemy za pomoc ale sami już sobie poradzimy a ta nazwała nas zboczeńcami że przec mc nie bedziemy mogli sie powstrzymać haha sama nie wierze ze mnie to spotyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1972
Super śmieszne:))) Jak to czytam to wyje ze śmiechu:) Zapytaj teściową skąd wziął Jej się syn:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptwmjgadajtwmdgp
Lepiej napisz ile żeś myślała nad tym tematem że w końcu go wymyśliłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie :) Moja Teściowa też przyłapała mnie w łóżku, lecz nie robiła z tego takiej sceny, po prostu po tym wszystkim była kupa śmiechu. :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka ***
mój teść to był spoko gość, pożyczał prezerwatywy jak trzeba było, sami z żoną nie próżnowali, mieli wtedy 52 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1972
Roazgoryczy:) Prawda:) Ale czemu miałam reagować inaczej?:) Po za tym śmiesznie było widzieć syna ze swoją kobietą w dwuznacznej sytuacji:) Wiem przynajmniej że Jesteście normalni:). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1972
No raz widziałam i starczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam powiem dlaczego tak się zachowała, bo go urodziła i w niej mniemaniu jest jeszcze malutki, takie matki niestety bywają, nie dają radę zauważyć, że ich syn ma 30, 40 i więcej niż 4, 8 czy 15 lat:-( , a rozmowa niewiele tu daje, bo dalej jest jej (czytaj nieletnim) synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1972
A co mam nie pukać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1972
Ok-w ostateczności poczekam aż skończycie;) Jak znowu pojawię się bez zapowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapelek
Ona jest w szoku, że Wy wogóle ze sobą współżyjecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czegoś takiego jeszcze nie czytałam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×