Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teściowa wyprowadzka co z domem

Polecane posty

Gość gość

Jako że nie wiadomo jaką by była wspaniała teściowa to się z synowa nie dogada, postanowiliśmy z mężem się wyprowadzić, no bo to nie ma sensu się męczyć. Tylko co z domem który już od dawna jest zapisany ma meza. My jesteśmy zdecydowani już ze się wyprowadzamy, tylko. Co z tym domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie zamieszkam z twoją teściową i zaopiekuję się domem. Darowiznę zawsze można cofnąć, więc nie martw się o dom, tak jak nie martwisz się o teściową. Swoją drogą, matka przepisała dom na syna, a synowa wypiedziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darowizny się już nie da cofnąć bo teść nie żyje A dlaczego ja mam mieszkać w domu w którym jestem złem koniecznym ,że jestem dobra jak jestem potrzebna To niech sobie mieszka po swojemu i sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darowiznę za rażącą niewdzięczność można cofnąć, nie szkodzi że teść nie żyje. Jesteś tłukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bym musiała się nad teściowa znęcac a nigdy nic takiego Nie było, nigdy nawet głosu nie podnioslam a ona za to często, jak chce niech cofnie darowiznę ja już nie mam sił słuchać tych obrażeń ,wszystkiego wypominania choć za wszystko my placilismy,niech sobie samą mieszka jak byłam taka zła ,teściowa ma 5dzieci i niech się dzielą nad opieką nad nią,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie plećcie bzdur, darowizny nie można ot tak cofnąć. Rażącaniewdzięczność, to jest bicie, znęcanie się, potwierdzone przez policję, sąsiadów, lub zostawienie takiej osoby samej w ciężkiej chorobie, kiedy np. jest leżąca, nie może sobie sama zrobić zakupów, umyć się, a teściowa chyba taka nie jest? Najrozsądniej byłoby podzielić dom (darowizną)na pięcioro dzieci i niech każdy się opiekuje, zawsze lżej będzie, niż 1 osoba. Ja też bym nie wytrzymała z własną matką w 1 domu a co dopiero z teściową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy było zapisywane to.wszystko ,nikt nic.nie.chciał Jako ze mój mąż był najmłodszy i najmniej do powiedzenia zapisali wszystko jemu, wszystko dostał długo przed ślubem, a my mamy dość ,mąż najchętniej by to sprzedał i podzielił każdemu po równo Ale co z teściową , ona się stąd Nie wyprowadzi a żadne z dzieci z.nią mieszkać nie chce ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już raz zakładałaś świrze takie topiki,wiemy że masz sklepi,żę jesteś w drugiej ciąży,że teściowa ma krowę,że córki przyjeżdzają po mleko,że mąz miał zapisany dom kiedy był niepełnoletni,że chce cię wpisać do współwłasności itd.itd wyp......j do swojego braciszka na ojcowiznę i nie szarogęś się w czyimś domu dziadówo. To nie twój dom i nie twój problem,pokaż gdzie masz swój biedaku, że wtuliłas zad do tesciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×