Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teściowa zabiera dziecko do sypialni

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Za każdym razem jak do teściow pojedziemy to ona weźmie sobie 7-mio miesięczne dziecko kiedy wszyscy jedzą obiad i idzie z nim do sypialni. Większość czasu siedzi grzecznie i się bawi. Czy to normalne? Dla mnie to dziwne że zabiera go i niestety chcę mi go oddać. Nawet jak po mnie sięgnie płaczem to nie oddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie chcę mi go oddać nie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce* kurcze ja to mam dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to nienormalne. Ja przestalabym jezdzic. Tez tak mialam, po porodzie baby blues, ciezko mi bylo psychicznie sie ogarnac, a dobra dusza w postaci tesciowej tylko pogarszala sytuacje. Zabierala mi corke, wrecz wyrywala z rak. W koncu nie wytrzymalam i przestalam ich odwiedzac. Uwierz mi ze problemy sie skonczyly, wzielam sie w garsc. Sama opiekuje sie dzieckiem i uwazam, ze robie to lepiej niz ona. Takze nalezy postawic granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak właśnie myślałam. To nie jedyne przekroczenie granic i z tego co piszesz to mam podobną bardzo sytuację. Co na to Twój partner? Przeszkadza mu to czy rozumie Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pewnością ci go molestuje,zgłoś u prokuratora:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne.jest babcią.Ma do tego prawo bez pytania ciebie o pozwolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Normalne.jest babcią.Ma do tego prawo bez pytania ciebie o pozwolenie X Mój ulubiony tekst, że babcia ma prawo. G****o ma a nie prawo. Jeśli rodzic nie wyraża zgody to babcia powinna to uszanować a nie robić co jej się podoba. Ja teściową szybko nauczyłam, że jest tak jak ja chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzic sobie może nie wyrażać zgody .Babcia ma prawo i nic tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcia ma obowiązek słuchać i szanować to co mówią rodzice. Babcia ma prawo.... do czego? Do zabierania dziecka wbrew woli rodzica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie. babcia ma gowno, a nie prawo. co to do cholery jest zeby dziecko z rak wyrywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze ona chce Ci dac zjesc w spokoju ten obiad? A moze ona musiala z dziecmi sama sie meczyc i marzyla ze na czas obiadu ktos wezmie to dziecko od niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadkowie mają wielką rolę w wychowaniu dzieci.Mają prawo do dziecka zaraz po rodzicach.Kto tego nie rozumie jest lewakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo żałuję, że moja pierdolnięta babcia miała jakąkolwiek rolę w moim wychowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy ma pierdolnieta babcie.W normalnych rodzinach jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziadkowie mają wielką rolę w wychowaniu dzieci.Mają prawo do dziecka zaraz po rodzicach.Kto tego nie rozumie jest lewakiem X "...po rodzicach" słowo klucz. Więc jakim prawem babcia zabiera dziecko wbrew woli matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teściowa autorki jest pierdolnięta, więc twój argument jest inwalidą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa, baranico, chce ci dać szanse na normalne zjedzenie obiadu. A ty zaraz z niej wampira robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich argumentów używa teściowa zabierając to dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa nie zabiera jej dziecka tylko bierze to co jej się należy.Czyli zabawa z wnukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijam już tę sytuację ale bardzo się dziwię i to szczególnie matkom synów że tak bardzo chcą uczestniczyć w obecności przy nowo narodzonym wnuku. Po co i komu to potrzebne,dziecku nie bardzo bo nic nie kuma a męczyć się widokiem rozkapryszonej synowej to już dubelt. Zrobiła sobie potomka to jej psi obowiązek wychowywać .Babcia może być ale wcale nie musi:D wystarczy ta lepsza,mamusia ,mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to jak niektore pisza na kafe swiecie oburzone,ze dziadkowie maja obowiazek spotykac sie i pomoc przy wnukach,a tu z kolei mozna przeczytac,ze babcia ma gowno a nie prawo do wnuka.Acha,to babcia juz tylko do czarnej roboty przy wnukach nadaje sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:00 wg ciebie widzimisie babci jest ważniejsze od dobra dziecka? Skoro dziecko płacze i chce do mamy ale babcia na siłę trzyma bo jej się należy zabawa z wnukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widzi mi się ale Święte prawo babci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie jest normalne. To chore i dziwne, a nawet niepokojące. Nie dawaj jej tak swojego malutkiego dzieciaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne.W porządnych rodzinach tak jest.Dziadkowie to świętość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tłumaczcie że dziadkowie to świętośc bo te MATOŁY nie mają pojęcia o czym mówicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mi by matka albo teściowa powiedziały, że widywanie i zabieranie mojego syna to ich święte prawo, to zrobiłabym tak, że widywały by go tylko raz w roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ok,wsadz sobie go w o***t,bo babcia wcale nie musi znac twojego wypierdka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że nie znacie prawa,jakie obowiązuje wobec dziadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×