Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

refirena

Tesciowe, Tesciowie, Synowe,Zieciowie

Polecane posty

Co o tym myslicie? Dlaczego tesciowe zawsze walcza z synowymi? przez co nie lubia wnukow ktore urodzila synowa? Dlatego tesciowie zawsze walcza z zieciami? Mezczyzni nie lubi takze nieslubnych wnukow ktore urodzila ich corka Co o tym myslicie? To tylko stereotyp czy szczera prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobieeee
ja mam super tesciową i teścia tylko pozazdrościc :classic_cool: a wnuki ? kochają je tak jak moi rodzice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość kobiet po urodzeniu dziecka odstawia męża na drugie miejsce. (Tu też są takie tematy, poczytaj se), mówią, że bardziej kocham dziecko niż męża, itd. Przywiązują się do dziecka, potem nie mogą się pogodzić z tym, że dziecko założyło swoją rodzinę i stąd się potem biorą teściowe, które się wszędzie wtrącają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz szczęścia, bo w wielu przypadkach jest tak że synowa i teściowa nienawidzą się nawzajem + teśc z zięciem również najchętniej by się pozabijali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz na mysli stosunek kobiety do syna, bo stosunek ojca do corki jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiast
Ja mam super teściową nie dam złego słowa powiedzieć;-) Z teściem raczej mam mało kontaktu bo ma taką pracę że prawie go nie widuje. Ale ogólnie ok na ostatnio weselu jak mnie porwał na parkiet to 3 numery nie schodziliśmy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojowepoludnie
moi teściowe (przyszli) wydają się spoko, dobrze się z nimi dogaduję.. no ale zobaczymy czy tak będzie też po ślubie :D A moi rodzice bardzo lubią mojego narzeczonego, zawsze wypytują co tam u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×