Odpowiedz na ten temat

tesknie za angielskim czystym powietrzem

• Święty Mnich z Tybetu 2017.10.13 [09:50]
    ehh tutaj w polsce znowu pala weglem i szmatami lepiej z domu nie wychodzic bo sie mozna otruc, a tam mam takie czyste powietrze...
  • Jaśminiówka 2017.10.13 [09:56]
    Uwielbiam czyste górskie powietrze usmiech.gif ...Palą, bo kasy niiii mają.
    ....wschodzące słońce śmieje się w mojej pogodzie ducha, co za czas !
  • Święty Mnich z Tybetu 2017.10.13 [09:58]
    w anglii jest nie tyle gorskie, co morskie, bo tam dookola morze... Anglicy to maja luksus z tym powietrzem... Oni nawet o tym nie wiedza ;d.
  • Święty Mnich z Tybetu 2017.10.13 [10:00]
    choc tam nie mam tego co mam w polsce, jezior, lasow....
  • Jaśminiówka 2017.10.13 [10:00]
    Tak, tak tylko, że jak wspomniałeś o lubianym powietrzu mi "wniuchało się" wspomnienie rześkiego górskiego tlenu usmiech.gif
  • Święty Mnich z Tybetu 2017.10.13 [10:01]
    takie powietrze, ze czuc ze cos sie oddycha, a w polsce jest tylko tlen i nic wiecej, powietrze w polsce nie jest jakby to okreslic, very nourishing usmiech.gifsmiech.gif
  • Jaśminiówka 2017.10.13 [10:03]
    To na długo jesteś w tym polskim powietrzu?usmiech.gif Jedziesz jeszcze tam?
  • Święty Mnich z Tybetu 2017.10.13 [10:04]
    jade w styczniu smiech.gif . Na dluugo... smiech.gif . Tesknie juz za moja anglia ;D
  • matka boska bajkowa 2017.10.13 [10:05]
    Cynic w*********j. W niemczech jest najlepsze cwelu. Jasminowka ma racje. [Czesc]
  • Święty Mnich z Tybetu 2017.10.13 [10:10]
    sam w*********j, srun
  • Święty Mnich z Tybetu 2017.10.13 [10:11]
    ja jestem ogolnie muzykiem, a w anglii mi sie BAARDZO udalo jesli chodzi o muzyke, mam znajomosci, moi znajomi graja na lokalnych festiwalach koncertach, organizuja, ja zazwyczaj pomagam albo tez gram, bo ja jestem perkusistą ;D. Znam producenta muzycznego, ktory w anglii jest lekko sławny, kvrwa same dobroci, ja j33bie smiech.gif
  • Święty Mnich z Tybetu 2017.10.13 [10:14]
    pamietam jak do mnie napisal dzisaij moj gitarzysta w internecie, ze szukaja perkusisty, a ja wiedzialem, ze to szansa i druga taka szansa sie moze nie powtorzyc, jak szedlem to nie wiedzialem czy isc czy nie ale poszedlem, jak doszedlem to do takiego lokalnego pubu, i od razu gralem muzyke na zywo, a ja jak gram na perkusji to dobrze, no i tak juz zostalo smiech.gif
  • Puchacz Rolny 2017.10.13 [11:21]
    Czytałem niedawno, że najwięcej czystego tlenu jest w powietrzu oceanicznym, a to dzięki temu, że w morzach jest mnóstwo organizmów - głównie glonów - prowadzących fotosyntezę. Lądy mają bilans tlenowy ujemny i gdyby nie powietrze znad oceanów, to już byśmy się podduszali spioch.gif
  • Święty Mnich z Tybetu 2017.10.13 [11:24]
    raz mi sie snilo ze jestem w polsce u siebie w mieszkaniu w pokoju i za oknem pada kwasny deszcz, powietrze zanieczyszczone, para z ziemi leci, a ja mysle sobie wtedy ze chce do anglii bo tam powietrze takie czyste

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...