Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiar90

Testy do policji-psycholog

Polecane posty

Gość kasiar90

Hej!! JUtro mam testy do policji :rozmowa z psychologiem i multiselect:( Czy ktos zdawal?? i jak bylo??? Masakra stresuje sie....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiar90
Prosze podpowiedzcie;/;/?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdasda434324324
To jest test dla przeciętniaków. Więc masz jakieś szanse zdać. Do policji biorą niezbyt bystrych, ale pracowitych (powiedzmy :D ). Zbyt inteligentnych na tym teście odrzucają. Tak samo indywidualistów. Generalnie test jest prosty jak drut. Policzyć klocki w trójwymiarowej figurze, spostrzegawczość, czym się różnią 2 obrazki, szybkie wciskanie klawiszy. Takie tam śmieszne pierdoły :D No, a psycholog pyta po co się pchasz do policji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiar90
hmm...tyle to i ja wiem...;/ A ogolnie ile to trwa ?????multicelect ile mamy na to czasu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrrek
u mnie trwał nieco ponad godzinę. Test dla imbecyli, odróżnianie królika z ogonkiem od królika bez ogonka. Rżałem ze śmiechu jak to zobaczyłem. Uzupełnianie ciągu symboli, takie rzeczy. Do tego psycholożka pytająca o życie osobiste i kulminacyjne "czemu chiałby pan być policjantem". Z perspektywy czasu rezygnacja z tego cyrku to jedna z lepszych rzeczy jakie mi się w życiu przytrafiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiar90
Wiem pytania sa smieszne jakie sa podobienstwa miedzy much i drzewem;/ahah:d Nom sie okaze jak bedzie u Mnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
gdyby test multi byl dla przecietniakow,jak ktos wyzej napisal,to tylu by nie odpadalo...Ale Tobie uda sie..trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhgfgghfhgfggh
Kasiar, masz 18/19 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaa
Jakie jest podobieństwo między muchą a drzewem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svndnodl
hej! a jak jest na sprawnosciowce? fajnie, ze spotkalam kogos takiego na forum, bo tez szykuje sie do szkolki policyjnej ;) ale poki co przede mna sprawnociowka i test z wiedzy ogolnej ;) trudno jest zdac na tych testach ? trzeba miec naprawde dobra kondycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapałka123
temat sprzed dwóch lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinaCoLadkaaa
:O nie zauwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezienka ten Twój 19
latek:D??? a co z Ciebie za psycholog, ze sie dziwisz, ze w służbach mundurowych stosują emempiaja:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarastraiszend
mojemu koledze po tescie psychologicznym wyszlo ze jest niezrownowazony emocjonalnie i mu podziekowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezienka ten Twój 19
aa to nagle 29? ciekawe bo ostanio radziłas sie na forume co masz dalej poczac ze swoim młokosem:D a co do MMPI to juz sie tak nie wymądrzaj, bo nie tylko Ty liznęłas psychologie, a sama metoda mimo ze wiekowa nadal z powodzeniem jest dosc dobrym narzedziem stosowanym w szelakiej masci rekrutacjach, poza tym nie ma innego który dawałby tak szerokie i orzekrojowe ujęcie osobowosci .... wiec :O?? a co do sparwnosciówki, to tez lepiej zasięgnełabys informacji a nie opowiadała bzdety- nie ma zadnych skoków w dal ani pompek, a caly tor przeszków jest jednakowy dla kobiet i meżczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj ma 180 i wazy
samo to ze tam idziesz swiadczy o tym ze masz nie wszyskie klepki poukladane wiec logicznie powinni cie wypierdolic po powiedzeniu dzien dobry :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1706
hej. Ja tez mam jutro multiselect i tez sie go boje strasznie. a to jutro ma byc tez rozmowa z psychologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
policyjne.fora.pl - testy multiselect z odpowiedziami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z tej strony www.pracawpolicji.pl i zdałam psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radziłabym korzystać z fachowych opracowań dostępnych w księgarniach, np. książki "Testy do Policji 2015" Wydawnictwa OFICYNA24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, każdy wie jaki śmietnik jest na forach i szemranych stronkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytajcie sobie o tych "swietnych" ksiazkach na forum policja2009 fora pl - nikt ich nie poleca i ja tez. widziałam tą książke i nie polecam - stare testy i bzdury !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam testy od pana Jarka Sokołowskiego - jest specjalistą do spraw rekrutacji do Policji i zdałam. Wszystkie pytania mi się pokryły z tymi które miałam, jak chcecie to macie jego adres mail testydopolicji@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikaczuuuu
Oczywiście że tylko od pana Jarka bo ma legalne w przeciwieństwie do innych, w sumie sobie sprawdzcie na forach, jego mail testydopolicji@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialem od nijakiego jaraka testy i nie zdałem bo za duzo dostalem niewlasciwych pytan, huj wie skad on to sobie wymyslil, przez niego nie zdalem bo pisal ze ma najnowsze a z d**y wyciagniete stare z 2005roku mi dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałem od jarka nofx z testydopolicji@op.pl i zdałem, pytania identyczne jak na testach, jak korzystacie z dupnych stron to tak macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Legalne testy do policji dostępne u nas na stronie https://testydopolicji.com.pl/testy-do-policji.html 440 odpowiedzi na pytania z zakresu: - władzy ustawodawczej - wykonawczej - sądowniczej - z zakresu bezpieczeństwa publicznego itp + pytania i odpowiedzi - Klęsk żywiołowych - Unii Europejskiej - Administracji Publicznej - Funkcjonowania Policji - Bezpieczeństwa Publicznego Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×