Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MIASTO NAMYSŁÓW opolskie woj

To ja gość od Namysłowa jeździłem do psychiatry do Wrocławia do" neuromedu"

Polecane posty

Gość MIASTO NAMYSŁÓW opolskie woj

(neuromed samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej ulica Białowieska Wrocław) jeździłem tam przez rok do Pani psychiatry co nazywa się Magdalena koterwa-Kniaź a potem przestałem do Wrocławia jeździć i mi nawróciła ze zdwojoną siłą depresja i czułem się gorzej i zacząłem jeździć do szpitala psychiatrycznego do Opola na wodociągową (byłem w Opolu 10 dni na obserwacji w szpitalu) moim lekarzem prowadzącym do którego jeżdżę na wizyty do Opola na wodociągową to Monika Bolt-Drosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kołbuc poyebie dlaczego nie piszesz w jednym temacie? po chuj zakładasz kolejne, w których odpowiadasz na posty z poprzednich. Nie widzisz, że to jeden z wielu różnych dowodów na to że masz nasrane we łbie? Ty naprawdę jesteś solidnie upośledzony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz tu stopa co bo nie wiem po co doope zawracasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIASTO NAMYSŁÓW opolskie WOJEW
Nie jestem poyebańcem głupku ile razy mam ci to pisać chyba lepiej wiem od ciebie spójrz lepiej na siebie głupku skoro wg ciebie jestem wieśniakiem i mam wiejską mentalność to skoro ty jesteś taki kulturalny chodzisz do teatru filharmonii itd to czemu jad wylewasz i mnie wyzywasz na k na ch na p itd gdzie twoja kultura własnie to ty nie ja udowadniasz że masz coś z głową bo nie potrafisz normalnie hejterze rozmawiać tylko potrafisz zgnoic i obrazić i wybuchasz agresją więc może wybierz się do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×