Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wypowie się ktoś

To szokujące jest!

Polecane posty

Gość Wypowie się ktoś

PONAD siedem miliardów ludzi żyje obok zupełnie innego świata i innej rzeczywistości i nie mają do tego świata żadnego dostępu! A jaki jest ten świat? Ściśle tajny-to chyba nie jest przesadne określenie! Czasami zastanawiam się czy ludzie żyjący w pięciu najbogatszych rodzinach świata uczą się np. tej samej matematyki i fizyki co my? Czy mają inną, swoją, równie dobrze jak ich nazwiska, zakamuflowaną wiedzę... Ich dążenia mają ograniczyć nam wolność której z każdym wiekiem mamy coraz mniej i zwiększyć kontrolę nad nami i tym samym przyśpieszyć proces zniewolenia nas:( Smutno mi A Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za błędy:( pisałam to bardzo szybko a od dziecka jestem tym nieszczęsnym dyslektykiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje wizyte u psychiatry. Wczesne leczenie daje podobno rezultaty. A jak nie, to skonczysz jak ten pilot co rozwalil 150 osob :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiełbasa się wylogowała i założyła ten głupi temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty też żyjesz w świecie równoległym, twój post jest na to żywym dowodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypowie sie ktoś
Żeby dotrzeć do sedna trzeba podążać tropem pieniędzy bo to one kierują ich głównymi posiadaczami:) -A ja akurat interesuję się światem finansów. Niestety jak z każdą wiedzą nie wystarczy sobie wygooglować bo sami przecież wiecie że za wiedze płaci się jak za każdy wartościowy towar:) Druga sprawa że większości wiedza o finansach kojarzy się z wiedzą o kredytach:D ? Smutno mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypowie się ktoś
Ja nie mam na myśli świata równoległego -brzmi zbyt fikcyjnie Nie jestem też ani szalona, ani głupia ani nie mam tutaj stałego nika. Smuci mnie to, że nie wiecie dokąd świat zmierza i to że wy i wasze dzieci czy wnuki możecie być nieszczęśliwi kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weźcie przestańcie iluminaci składają swoje dzieci w ofierze szatanowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem nieszczęśliwa już dziś więc to co czeka mnie w przyszłości jakoś mnie mało interesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smuci mnie też to, że przez krótkotrwałą wygodę życia możecie przegapić odpowiedni czas na zastanowienie się co z tym zrobić żeby odwlec to w czasie... Niestety Drodzy, kochani forumowicze ale świat finansów to jest ten świat w którym powinniście się poruszać jak ryby w wodzie po, to żeby wyciągać właściwe wnioski... Tym czasem Wy się tym światem brzydzicie:( Smutno mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypowie się ktoś
12:20 Przepraszam to był mój wpis, zapomniałam się podpisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypowie się ktoś
12:15 Zastanawiam się kto i kiedy wymyślił takie rzeczy i jeszcze kto i kiedy wymyślił zielone ludki z wielkimi oczami... Pamiętajcie że pieniądz jest jak nitka a po nitce do kłębka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypowie sie ktoś
12:17 Naprawdę nie jesteś sama i bardzo, bardzo mi przykro tego powodu:( Bądź silna i nigdy nie krzywdź innych bo stoją w jednym szeregu z tobą. Ci którzy zabijają dla pieniędzy, zabijają swoich braci są zdrajcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tvp napisało o zamieszkach w tym mieście Nie chcą siedziby banku centralnego... Smutno mi że nie piszecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś ma podobne do Twojego zdanie zaraz zostanie tu obsmarowany od wariatów,spiskowców itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypowie się ktoś
Massakra Mam to w dupci. Mądrzy ludzie którzy mierzą wyżej niż kanapa i frytki nie zrobią tego. Poza tym ja zawsze logicznie podchodzę do życia ... Wszystko się zaczęło we Frankfurcie nad menem w siedemnastym wieku ubiegłego tysiąclecia. To tam pewien pan stworzył system bankowy, więc nie dziwię się tym zamieszkom przedwczorajszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te zamieszki są dla mnie pocieszajace i to ze w Rosji znacjonalizowano bank centralny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Wiem i to smutne:( Tak samo sprawa z tym samolotem w którym Niemcy zginęli- mam na tą sprawę swój pogląd. To o czym mówią, to ukręcanie łba sprawie i naturalne karmienie ludzi kłamstwem oraz mydlenie oczu odszkodowaniami a wiadomo że rodzinie ofiar trzeba coś dać . Gdyby prawda wyszła na jaw to wiadomo Lufthansa straciłaby więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś się wypowie
I znów się nie podpisałam. Też się cieszę masacra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,tylko ze takie pokazywanie środkowego palca tej mafii może się źle skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypowie sie ktoś
Jest mi smutno że nie chcecie dyskutować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypowie się ktoś
Niech mnie adoptują będę lojalna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze chciałam zmienić nazwisko na takie z ,,R''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe NO NIE bądźmy komiczni! To że nikt historii nie przełożył na język polski nie znaczy że ludzie jej nie znają co nie zmienia faktu że Polacy są bardzo mało zorientowani o co w tym wszystkim chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypowie się ktoś
Albo to mydlenie oczu! Fakty po faktach dziś na tvn24-dopiero będzie więc możecie sobie obejrzeć i zweryfikować to co tu teraz napiszę. Czy podziwiać Putina? Czy bać się go? Czy bić się z nim? Moje pytanie: Co to k*****a jest? Bić się z nim? A czy to osiemnasty wiek? O co k****a chodzi? O pozbycie się nadprodukcji broni z magazynów? Naprodukowali amerykanie tego syfu i nie mają z nim co zrobić?? Jak wam się putin nie podoba to sobie z niego grilla zróbcie ! A nie mydlicie ludziom oczy że bić się powinni i niszczyć sobie spokój życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz administracja słupów będzie dyktować ciemnemu ludowi co lud ma robić! Będą ich przeszkalać z naciskania spustu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sytuacja jest niezdrowa i prowadzi do wojny/rewolucji. To jest smutne, ale niestety nie szokujące, bo w historii praktycznie zawsze było podobnie. Co do najbogatszych: myślę, że nie rozumieją oni wielu problemow trzeciego świata, ale też nie konsumują jakoś dramatycznie więcej niż my: ile można zeżreć, ile można włożyć na siebie łachów? Nawet jak masz 100 samochodów jedziesz jednocześnie jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo interesujacy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×