Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia3332

Toksyczna osoba wampir energetyczny jak ją spławić

Polecane posty

Gość Kasia3332

Mój problem jest nietepujący jestem kobieta i nie dawno zaczęło mi się układać w życiu osiągnęłam sukces zawodowy i prywatny. Niestety w moim otoczeniu jest osoba która zawsze była zazdrosna zawistna sprowadzająca na ziemie drobnymi złośliwościami ale po tym jak osiągnęłam sukces w pracy stałą się wyjątkowo nieznośna. Te drobne podsycone zazdrością złośliwości są nie do wytrzymania więc che z nią zerwać kontakt ale nie mam ochoty mówić wprost o co chodzi by nie dać jej satysfakcji bo ostanie jej słowa były wyjątkowo podłe. Jak spławić taka osoby by z jednej strony do mnie nie wydzwaniała, bo natrętnie wydzwania choć ja do niej nie, z drugiej żeby nie poznała o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odbieraj. Po kilku godzinach odpisz że jesteś np w sklepie i nie możesz gadać o oddzwonisz. Nie oddzwaniaj potem i znów jak zazwoni to to samo rób. Sprawdzony sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej toksyczną jędze, będzie czekać tylko aż ci się noga powinie i wtedy jej żałosny żywot na chwilę wyda się jej nie tak beznadziejny.. pisz, że nie masz czasu, albo wcale nie odp niech się wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przewaznie wiadomosci zbywajace wysylalam, maile.. Jutro nie moge, a to bylam chora, to u lekarza itp.. W koncu jak znowu chciala sie spotkac, zeby wymamic prezenty dla dzieci i informacje na temat pewien wazny, nie odpisalam. Oczywiscie nie obylo sie bez zlosliwosci po, wykorzystywala fb by mi dopiec plus 4 osoby dookola.. Nie reagowalam w ogole na to i w koncu odpuscila.. Rany, co Ci ludzie za problemy maja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co do ciebie dzwoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem to macie Wy. Co za problem napisac: ej, sorry- nie chce utrzymywac z tOba kontakt. Nadajemy na innych falach, mamy inne spojrzenia na swiat." I tyle. Takie to trudne dla Was?Czy bawi Was to, ze ktos do Was pisze, a Wy go olewacie-czujecie sie ważni, lepsi czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozna sie spoufalac z koleżankami z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i pamietaj autorko tematu-ktos kiedys tez może Cie miec za taka toksyczna osobę, i zrobi z Toba dokladnie to samo co Ty teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia3332
dziś Ale taka osoba zdaje sobie sprawę ze nie chce się z nią zadawać, spławiam ja w tak absurdalny sposób ze nie ma innego wyjścia, po prostu zachowuje się tak bo oczekuje ze powiem to prosto w oczy a ja tego nie chce zrobić bo by mogła wszytko sobie zracjonalizować i się usprawiedliwić, a chodzi o to by sama zadała sobie sprawę z tego co zrobiła, bo była bardzo podła czasami. dziś Wątpię jestem zawsze serdeczna dla każdego nikomu nie zazdroszczę ciesze się szczęściem ludzi których lubię a tymi których nie lubię się nie zadaje no może poza jednym przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jej powiedz, ze nie chcesz z mia kontaktu, a nie głupa rżniesz...Gdybys chciała mieć świety spokój to dawno byś to zrobiła, ale byc może to, że ona do Ciebie wypisuje łechcze Twoje ego. I nie badz taka pewna, że nigdy nikt Cie tak nie potraktuje. Nie wiesz co się może zdarzyć w przyszłości. Może wtedy zrozumiesz swoje durne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia3332
dziś W sposób jasny i klarowny napisałam dlaczego nie chce jej tego powiedzieć. A jak ktoś mnie olewa to ja raczej się takiej osobie nie narzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, nie chcesz jej dac satysfakcji. A gdybys naprawde chciala miec z nia spokój, to w nosie miałabys to czy bedzie miała satysfakcje czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewaznie jest tak, ze takie wampiry energetyczne wykorzystuja zyczliwe osoby. Wiem o czym pisze autorka. Sama bylam w takiej sytuacji.. Spotykasz sie z kims jakis czas, niby wszystko gra, a okazuje sie nagle, ze ta znajomosc to z tej drugiej strony typ "mam z Ciebie interes". Takie osoby rzadko rozumieja argumentow typu "mamy inne poglady na te same rzeczy". Ja tak sie kiedys wyrazilam, ale kolezanka nie przyjela tego do wiadomosci. Lepsza od nikogo sie nie czuje.. Tak trudno to zrozumiec, ze sa ludzie zyczliwi i podli, a Ci zyczliwi tez maja rozum i z czasem wreszcie zrozumieja, ze sa zle traktowane i na to zareaguja. A z doswiadczenia wiem, ze takie sprawy chce sie zalatwiac jak najbardziej spokojnie, bo zemsta toksycznych bywa okrutna.. Pozbadz sie kolezanki Autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej, że uczysz się np języka chińskiego i masz zajęty cały wolny czas. Jest też taki nie całkiem poważny sposób na pozbycie się kłopotu odsłuchany od "wiedźmy". Jeżeli masz kłopot, którego chcesz się pozbyć, to w czasie pełni księżyca należy to wszystko spisać na kartce, którą następnie należy spalić (teraz akurat to był nów, więc trzeba poczekać), Jeżeli odwiedzi cię osoba, która męczy cię i drażni, to należy między wami postawić szklankę z wodą i pomyśleć sobie "wszystko co złe i niepotrzebne utopię w tej wodzie" Po żadnym pozorem nie pij tej wody tylko po wyjściu kłopotliwego gościa, wylej. Jeżeli przypadkiem gość zechce wypić wodę. niech wypije. to zabierze kłopoty z sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×