Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TOLERUJECIE PROSTYTUTKI?

Polecane posty

Pomagaja tylu biednym chłopom i przy okazji sobie zarobią .To najlepszy biznes po narkotykach , dlatego tak popularny.Na pewno potrzebny taki zawod, bo jak chlop się wyzyje będzie spokojniejszy.To w pewnym sensie uzupełnienie niedoskonałego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie przeszkadzaja niech sobie robia co chca aby moj maz sie trzymal z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.48 trudno upilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby nie tolerować prostytutek to by trzeba było pół świata nagle nie tolerować. Kiedyś takie dziewoje miały atrybuty odróżniające je od reszty społeczeństwa - specyficzny ubiór, specyficzny makijaż, mówiło się, że włosy farbowane na rudo to atut prostytutki (to akurat w średniowiecznu). Dzisiaj mamy instagram ;) Poza tym np. w krajach 3. świata sa prostytutki, które zostały sprzedane do burdeli jeszcze jako nastolatki i innego życia nie znają... są bite, zastraszane i nie mają dokąd uciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzi to, tez na pewno zabawne sytuacje jak w pewnym filmie Mezczyzna skorzystal z usług prostytutki po czym odjechal nie placac, uzasadniając , ze jest zbyt piekny i młody , aby placic za takie uslugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pablo55 Toż to zwykły złodziej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16.49 Na pewno powinien to być zawod dobrowolny, wiele kobiet z konieczności dokonuje takiego wyboru, Przymuszanie , zmuszanie , powinno być surowo karane , tylko swiat nad tym nie panuje, tak wielka jest skala tego procederu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pablo55 bylem pare razy w agencji i placi sie z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostytutki to śmiecie i jestem facetem jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz predzej ciaptych i cyganow toleruje niz dzifki ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!6.55 Ja tam nigdy nie byłem i nie będę , ale skoro to ktoś lubi to niech sobie chodzi Tam chyba o czułościach nie ma mowy ? Tak wynikało z wielu przekazow w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawy fim Opowiesc Nimfomanki Kobieta siegnela po zawod prostytuki bo to naprawdę lubila Potem poszukiwanie w tym swiecie prawdziwej milosci i ukazane, tez brutalne zycie prostytutek , które je tez nie omija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pablo55 najlepiej do prywatnych dziewczyn chodzic co przyjmuja w apartamentach i maja stawki 300-400 za godzine wydasz wiecej ale oplaca sie bo nie traktuja cie z gory i oschle niz te w agencjach za 200 bo tam to maja po 7-10 dziennie i sa zmeczone psychicznie i maja wyj****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byl ktos jeszcze? Macie zony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17.06 Nie jest jeszcze tak zle by czlowiek musial korzystać z takiego trybu zycia To już chyba ostateczność , dla niektórych ludzi.Nie mowcie mi , ze zycie jest tak ubogie , tyle ludzi jest samych , tak ze nie żaden problem z kims się zwiazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pablo55 czasem trzeba urozmaicenia po paru latach masz dosc jednej kobiety w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie korzystalem nigdy ale czemu maja mi przeszkadzac hipokryta nie jestem jak niektorzy. Jedyna roznica jest taka ze zwyczajnie wieksza czesc facetow jest skapa do granic bolu i szkoda im kasy bo woli poderwac jakas lafirynde za jedno piwo co wczesniej zaliczylo ja pol osiedla. I uwazaja sie za tych lepszych :) Jedyna roznica jest chyba w ilosci facetow jedna miala moze 100 druga z kilka tysiecy efekt koncowy identyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zal mi facetow co lafiryndy podrywaja za jedno piwo obrzydliwe to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17.16 To nie musisz korzystać z oferty prostytutek , znudzone mężatki ,tez istnieja czyz nie ? To na pewno bardziej bezpieczniejszy sposób jak już ktoś ma taka potrzebe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chyba Ci pseudo faceci którzy z ich "usług" korzystają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pablo55 po co mi laska w wieku mojej zony jak moge zaplacic i miec 23 latke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość toleruje Lwy
Jeden idiota pisze ze toleruje prostytutki ,drugi idiota pisze źe mu nie przeszkadzają . Temu pierwszemu prostytutki wtargnęły do mieszkania i musi je tolerować a drugiemu nie przeszkadzają . Po cichu sie bawią . Wy głupcy . A mi Lwy nie przeszkadzają i ja lwy toleruje . Co wy macie do tolerowania albo nietolerowania . Nie musicie chodzić do roksy ,nie musicie patrzeć na prostytutki i nie patrzycie i co wy macie do tolerowania albo nietolerowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość toleruje insekty
Jestem tolerancyjny . Toleruje wszy ,pchły ,kleszcze , komary ale wtedy kiedy ja nie mam z nimi nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy macie prawo do tolerowania albo nietolerowania . A huj z waszym tolerowaniem . Ja nie toleruje ludzi którzy tolerują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×