Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat zablokowany przez komucha i zjeba

Polecane posty

Gość gość

"Należy przekształcić izbę wyższą parlamentu w reprezentację osób zaufania publicznego, w tym przedstawicieli Kościołów chrześcijańskich z dominującą reprezentacją Episkopatu Kościoła katolickiego" - to pomysł współpracownika Dudy, posła PiS Krzysztofa Szczerskiego.>Duda wymienił dwa nazwiska swoich przyszłych doradców, wśród nich posła PiS Krzysztofa Szczerskiego. Warto więc poznać poglądy na państwo i jego pożądany kształt głoszone przez osobę mogącą mieć na ten kształt istotny wpływ.>Otóż jego zdaniem powinno to być państwo wyznaniowe. Ściślej - republika wyznaniowa. Tak właśnie: "Polska - republika wyznaniowa", zatytułował artykuł dla pisma "Pressje", w którym wyłożył swoje polityczne credo. Republika wyznaniowa to formuła znana szerzej w postaci republiki islamskiej. Szczerski modyfikuje ją w ten sposób, że miałaby to być republika katolicka. Narzędziem służącym zaprowadzeniu tej odmiany państwa wyznaniowego ma być, według postulatów Szczerskiego, dyktatura. Konkretnie: "dyktatura Ewangelii". Albowiem w Polsce "nadszedł czas rewolucji fundamentalistycznej". Konkretnie oznacza to np. oddanie biskupom bezpośredniego wpływu na władzę ustawodawczą ("należy przekształcić izbę wyższą parlamentu w reprezentację osób zaufania publicznego, w tym przedstawicieli Kościołów chrześcijańskich z dominującą reprezentacją Episkopatu Kościoła katolickiego"). A ponadto "należy przeprowadzić konsekwentną reformę prawa - w tym kodeksowego, które zaczęłoby egzekwować wartości wynikające z katalogu cnót chrześcijańskich". W ten sposób Polska stworzy oryginalny system, w którym "to, co niemoralne, jest karalne". A niemoralne jest to, co niezgodne z doktryną katolicką.xxxxNie jestem już żaden smarkacz,Łeb mam pokryty siwizną.Nie zagłosuję na DudęBo zbyt cię kocham Ojczyzno!Skąd wiem, że wybór niedobry?Nie wierzę w zmianę obliczaNie chcę powrotu Ziobry,I teczek Macierewicza.Na Dudę nie oddam głosu!Pamiętam, Jarka premierem,I kpiny z demokracjiI koalicję z Lepperem.Nie chcę mieć znów premieraCo straszy Ruskiem i ŻydemCo ciągle dzieli PolakówI może zaszczuć jak Blidę.Za kłamstwa i pomówienia,Prawdę, mgłą sztuczną okrytąZa skłócanie rodakówZa IV Rzeczpospolitą.Za „Tusk ma krew na rękach”,A memu Bratu Chwała!Za wrzaski nad trumnamiI nogę generała!Za propagandę, która nie łączy, ale dzieli.Za żądania pomników z kieszeni obywateli!Za marsze z pochodniami,Jazdę „po trupach do celu”,Za negowanie wyborówI PROFANACJĘ WAWELU!!!!Dziś w duszy mej zakamarkachOdkrywam decyzji sedno:Nie chce powrotu PiS-u,Bo nie jest mi wszystko jedno!xxxxxJak widac następna strona została zablokowana przed jakiegoś gówniarza.To typowe komusze działanie.Komuchów ci u nas nie brak a szczególnie widać takich którzy prawdy się boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej Duda przedstawia się jako kandydat nowocześniejszy od staroświeckiego wujka Komorowskiego. Jak się ta nowoczesność objawia? Tak jak na zdjęciach z Zembrzyc. Andrzej Duda klęczy przed jakąś zadziwiającą panią, przedstawiającą się jako mistyczka - pisze na Facebooku Andrzej Saramonowicz. Zdjęcia zostały wykonane rok temu, podczas wizyty Myrny Nazzour w Polsce.xZdjęcie: http://tnij.org/w2ca791x"Mistyczka wyciągając z foliowego zawiniątka mazidło, które sama uznaje za święte - smaruje mu nim czoło. Najwyraźniej kandydat na urząd Prezydenta RP również uznaje je za święte, bo nie tylko nie protestuje, ale przed tą panią z zadowoleniem klęczy" - opisuje zdjęcie Saramonowicz.xx:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy rozum śpi, budzi się shatyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały dzień się produkujesz jako gość , teraz jako Shatyn :) po co głupa rżniesz ? bierzesz przykład z bulla ? :D Kto ty jesteś? - Jestem Bronek, prosty jak od szpadla trzonek! - Jaki znak twój? - Fałsz, obłuda! - A w co wierzysz? ...- w Tuska cuda! - Gdzie ty mieszkasz? - W polskim grodzie! - W jakim kraju? - Gdzie powodzie! - Czy Kraj kochasz? - Jak pieniądze! - A w co wierzysz? - Że porządzę! - Czyli wygrać chcesz wybory? - Tak! Choć mam z tym problem spory! Lud me kłamstwa, zdrady czuje i z poparcia rezygnuje! - Cóż byś zrobił zatem chętnie? - Zniszczył Jarka dokumentnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten poradnik jest po to, aby Andrzej Duda nie powtarzał więcej bzdur o tym, że grafen jest polskim wynalazkiem i że Brytyjczycy nam go ukradli. Jest wprost przeciwnie.xNauki nie było wśród tematów wczorajszej debaty prezydenckiej. Pojawiła się w zasadzie tylko raz, gdy Andrzej Duda zarzucił rządowi brak wsparcia dla innowacji: "przecież ostatnio słynny grafen został sprzedany, okazuje się, że będzie produkowany w Wielkiej Brytanii. Jak mogliśmy stracić tak wspaniały polski wynalazek, jak można było do tego dopuścić?".xJak to jest z grafenem? Kto go sprzedał, ukradł czy stracił?xOdkryli go mniej więcej dekadę temu dwaj fizycy - Andriej Geim oraz Konstantin Nowosiołow, którzy urodzili się w Związku Radzieckim, ale od dawna pracują w zachodnich ośrodkach naukowych. Odkrycia dokonali na Uniwersytecie w Manchesterze w Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkają i żyją do dziś, mając już także brytyjskie obywatelstwo. Brytyjski Manchester to kolebka grafenu i jeden z kluczowych ośrodków, które zajmują się jego badaniami.xPolacy więc nie stracili tego wynalazku ani też nigdzie go nie sprzedali (a zwłaszcza do Wielkiej Brytanii), bo nigdy go nie mieli.xNasi naukowcy opracowali za to jedną z obiecujących metod przemysłowego wytwarzania grafenu. Uzyskali na nią patent w Japonii, Korei Pd., a niedawno także w USA, a więc kluczowych światowych rynkach, czekają na decyzję UE.xTrzeba też dodać, że polska metoda jest jedną z wielu na świecie, w tej chwili nikt nie wie, która okaże się najlepsza. Nie ma też jednego grafenu - inna postać tego materiału, a więc inna metoda produkcji, jest potrzebna w elektronice, medycynie, chemii czy lotnictwie.xJedno jest pewne, Duda nie waha się mówić o rzeczach, o których nie ma bladego pojęcia.xCały tekst: http://wyborcza.pl/1,75968,17937178,Debata_prezydencka__Grafen__krotki_poradnik_dla_kandydata.html#ixzz3acIYNPrJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały dzień się produkujesz jako gość , teraz jako Shatyn usmiech.gifpo co głupa rżniesz ?xxCały dzień bido jedna jechałem samochodem i pracowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jestem ciekawy kiedy pojawi się ta sirota obrzygana, zeby zablokowac mój topik...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- W poniedziałek na zajęciach z wychowania do życia w rodzinie katechetka powiedziała nam, że nie będzie instruować, jak zakładać prezerwatywę, bo to nie jest amerykański film - mówi uczennica w XI LO im. Stanisława Staszica. - Program zajęć przedstawiany jest we wrześniu rodzicom, oni go zatwierdzają. Nie możemy zgadzać się na wszelkie zachcianki uczniów - komentuje Elżbieta Bocheńska, dyrektorka liceum.x- Od gimnazjum wpajane jest nam, że kalendarzyk jest najlepszą metodą. Omawiany jest cykl miesiączkowania itp. Jeżeli nie oglądamy filmów, to rozmawiamy na tematy mało ciekawe, np. 13 sposobów na idealną randkę, czy rysujemy drzewka i umieszczamy tam swoją rodzinę. Część zajęć dziewczyny i chłopaki mają osobno, ale rozmawiamy ze sobą i okazało się, że niczym się one nie różnią - opowiada Monika.xJak zaznacza, tematy ważne w liceum są przez katechetkę pomijane. - Na pytania związane z seksem odpowiada wymijająco, często powołując się na nauki Kościoła katolickiego. Np. na poniedziałkowej lekcji powiedziała wprost, że nie będzie uczyła nas, jak należy zakładać prezerwatywę, bo to nie są amerykańskie filmy, to nie jest Ameryka, bo tego uczą tylko tam. Nie wspomnę o jej stosunku do aborcji czy in vitro - mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Republika wyznaniowa to nie nowy konstruktywizm ani utopijny projekt. To zwycięstwo rozsądku nad uzurpacją rozszalałej demokracji."Krzysztof Szczerski, pressje.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Propozycja uzyskania dodatkowych wpływów podatkowych z opodatkowania korporacji czy np. supermarketów to powtórka z Viktora Orbana - podkreślił w program "Świat" w TVN24 Biznes i Świat prof. Leszek Balcerowicz. Jego zdaniem "Polski nie stać na to, żeby zainstalowała sobie na stanowisku obdarzonym prawem weta hamulcowego w chwili, gdy potrzebujemy więcej reform". - To najważniejszy wybór od 10 lat - ocenił Balcerowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesuje mnie in vitro , nie interesuje mnie kościół , katolicyzm istniał od zawsze w Polsce i jakoś nie było z tym problemu do czasu PO wskiej nagonki i propagandy :) Zagłosuję na Dudę :) Najważniejsze aby mafię odsunąć od koryta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spełnienie obietnic kandydata PiS na prezydenta kosztowałoby średnio 58,3 mld zł rocznie. Rachunek za całą kadencję opiewałby więc na kwotę 291,5 mld zł. Dla porównania – dochody budżetowe państwa w zeszłym roku wyniosły... 283,5 mld zł. Przy tych sumach Bronisław Komorowski wypada blado.xxNawet bardzo blado...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesuje mnie in vitro , nie interesuje mnie kościół , katolicyzm istniał od zawsze w Polsce i jakoś nie było z tym problemu do czasu PO wskiej nagonki i propagandyxxCzyli to znaczy, ze nie masz pojecia o Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ja też zagłosuję na Dudę xxI bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda wygra .Zadne Shatyny Lisy czy Karolaki nie pomogą .Czas już na was .Odejdzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xxTo propaganda rodem z PRLu. I to tych najgorszych czasów.W stylu "Zapluty karzeł reakcji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debata prezydencka. - Myślę, że dziś Andrzej Duda żałuje, że zdecydował się wykorzystać pytanie o Jedwabne - mówił w Radiu ZET Aleksander Kwaśniewski. - To jest wstyd dla niego, jego wykształconych rodziców, dla Uniwersytetu Jagiellońskiego - ocenił były prezydent.xxNic dodać, nic ująć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomasz Lis i aktor Tomasz Karolak cytowali w programie "Tomasz Lis na żywo" na antenie TVP2 wpis z fałszywego konta Kingi Dudy, córki kandydata na prezydenta, Andrzeja Dudy. Miała ona napisać na Twitterze, że jeśli jej ojciec zostanie prezydentem, to odda Oscara, którego zdobył film "Ida". Na portalach społecznościowych posypały się głosy krytyki. Sztab Dudy chce odwołania aktora z komitetu poparcia Komorowskiego. - To było wstrętne, dziennikarz uderza w moje dziecko. Domagam się przeprosin w TVP w porze oglądalności programu Lisa - powiedział kandydat PiS na prezydenta. Tomasz Lis przeprosił za wpadkę w TVP Info, a później - bezpośrednio Andrzeja Dudę w siedzibie Ringier Axel Springer Polska. Za pomyłkę przeproszono także w głównym wydaniu "Wiadomości".xxxCzyli zachowali się kulturalnie, tak jak się powinno zrobić.W przeciwieństwie do np Jarosława K. który z przeprosinami nakazanymi przez sąd, ociągał się a niektórych chyba nie wykonał.Tak wygląda różnica pomiędzy chamstwem a kulturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same pierdoły ...i tak Duda wygra :) wystarczy rządów Bierdonka ...niech popracuje do 67 lat ,wtedy porozmawiamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborca Kukiza
Komora na taczki, a później ewe na wycieraczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwasniewski :-) autorytet :-) i drugi Balcerowicz. Poparcie tych dwóch typów to najlepszy dowód żeby nie głosować na Komorre tylko na Andrzeja Dude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bk ze szmatyna
Shatyn dziś Nie interesuje mnie in vitro , nie interesuje mnie kościół , katolicyzm istniał od zawsze w Polsce i jakoś nie było z tym problemu do czasu PO wskiej nagonki i propagandy x x Czyli to znaczy, ze nie masz pojecia o Polsce. x x x x BUahahahahahahaha leżę i kwiczę :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kogo Kwaśniewski jest autorytetem to inna sprawa.Ale to najlepszy, jak dotąd, polski prezydent.A Balcerowicz przeprowadził najskuteczniejszą w ostatnich 25 latach reformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BUahahahahahahaha leżę i kwiczę xxMoże spróbuj to leczyć.Teraz jest tyle nowoczesnych lekarstw to jest szansa, że ci sie polepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn, nie widzisz oszołomie że tymi Twoimi wypocinami wywołujesz nie tylko śmiech ale i politowanie.Ogarnij się zaślepiony stronniczością człowieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden oszołom nie posługuje sie faktami. A ja to robię. Mało tego. Potrafię uzasadnic własne słowa czego oszołom, taki np jak ty, nie potrafi.A więc... Nie jestem oszołomem.I nie jestem też stronniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Revelstein...xKażdy kto rano szczęśliwie wstał, nie męczy go kac a alzheimer chwilowo odpuścił, czuje się w obowiązku napisać coś o debacie. Z poczucia przeto tego obowiązku zabieram głos krótko, bo w sumie naprawdę temat ten nieszczególnie mnie grzeje.xRozumiem ból dupy prawicy reprezentującej tylko prawdziwych polaków (celowo z małej litery) dla której to Duda był absolutnym zwycięzcą. Nie rozumiem jedynie skąd u nich taka nagła i niespodziewana strata wzroku, słuchu i smaku. Jakaś epidemia?xElement destrukcyjny wewnątrz tej prawicy stawia co prawda na remis ze wskazaniem na Dudę, ale umówmy się, tak mogą twierdzić tylko zdrajcy i jak już dojdziemy do władzy to tych chujów przykładnie powiesimy za jaja.xPrzyznam się szczerze, że ja akurat nie wiem kto wygrał i kto był ewidentnie lepszy. Sentyment (to osobista sprawa) oraz genetyczna ma niechęć do wszystkiego co śmierdzi PiSem, każe mi wskazać na Komorowskiego, ale to marne argumenty do oceny politycznej debaty. Fakt jest zaś taki, że widziałem przed sobą dwóch zmęczonych i generalnie nieciekawych facetów, z których jeden to klasyczny goguś i wymoczek, taki wymuskany chujek powtarzający wyuczone formułki bez większego znaczenia, a drugi mało charyzmatyczny pan, który nim może padnie na ring chciał nieco pokąsać owego chujka. I mu się to nawet momentami udawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie większość z was w ogóle nie odnotowała tego faktu. Wczoraj minęła bowiem 95. rocznica urodzin Jana Pawła II, znanego również pod nieco zapomnianym już pseudonimem Karol Józef Wojtyła. Ale nie przyjmujcie się. Nie pamiętając o tym, wcale żeście nie zgrzeszyli.xMyśle sobie, że jest nawet przeciwnie, wyszliście bowiem na normalnych ludzi a nie stetryczałych dewotów. Poza tym przyznajcie się bez bicia: ile z was zapomina o urodzinach żony, albo męża? I co, macie niby pamiętać o urodzinach jakiegoś Wojtyły? Lekka przesada, prawda?xxCałość: http://tnij.org/vck6hyvxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxNastępna strona zablokowana przez zwykłego komuszego gnoja.Typowe działanie dla KOMUCHÓWxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem już żaden smarkacz,Łeb mam pokryty siwizną.Nie zagłosuję na DudęBo zbyt cię kocham Ojczyzno!Skąd wiem, że wybór niedobry?Nie wierzę w zmianę obliczaNie chcę powrotu Ziobry,I teczek Macierewicza.Na Dudę nie oddam głosu!Pamiętam, Jarka premierem,I kpiny z demokracjiI koalicję z Lepperem.Nie chcę mieć znów premieraCo straszy Ruskiem i ŻydemCo ciągle dzieli PolakówI może zaszczuć jak Blidę.Za kłamstwa i pomówienia,Prawdę, mgłą sztuczną okrytąZa skłócanie rodakówZa IV Rzeczpospolitą.Za „Tusk ma krew na rękach”,A memu Bratu Chwała!Za wrzaski nad trumnamiI nogę generała!Za propagandę, która nie łączy, ale dzieli.Za żądania pomników z kieszeni obywateli!Za marsze z pochodniami,Jazdę „po trupach do celu”,Za negowanie wyborówI PROFANACJĘ WAWELU!!!!Dziś w duszy mej zakamarkachOdkrywam decyzji sedno:Nie chce powrotu PiS-u,Bo nie jest mi wszystko jedno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×