Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olgierdaaaa

TP to banda leni, chce zlozyc na nich skarge!!!

Polecane posty

Gość olgierdaaaa

Kupilam nowy telefon, inna wejsciowka, nie potrafie zainstalowac jego do starego gniazdka a zreszta czy musze sie na wszystkim znac? Zadzwonilam wpierw na niebieska linie, pani wrecz oburzona stwierdzila, ze sama moge sobie zalozyc telefon i odlozyla sluchawke. Zadzwonilam wiec do punktu w moim miescie, nastepna oburzona pani powiedziala, ze zadnego fachowca wyslac mi nie moga , moglabym najwyzej zglosic awarie a i tak prawdopodobnie by nikt nie przyjechal. Mam ochote wyjechac z Polski i rzucic to wszystko w cholere.banda debili w TP. A gdyby np dzwonil starszy chorowany pan na wozku? Albo ktos bez reki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tepsa to tepsa. nic nowego nie napisalas ;] nawet jeśli przyjadą, każą ci zapłacić. więc lepiej pomocy szukać u jakiegoś znajomego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już ich olałam
w prywatnym mieszkaniu, w firmie jeszce mam- ostatnio siadły wychodzące, dzwonię na niebieską linię, a pani do mnie, czy mam wszystkie papierowe rachunki, ja mówię że płace przez net i w ogóle co to ma do rzeczy, skoro zgłaszam awarie- telefon piszczy przy próbie wybrania numeru, zupełnie inaczej niż gdy zablokują wychodzące (wiem, bo jak nie zapłaciłam im kiedyś, jak nie chcieli uznać reklamacji), a rachunki na bank są uregulowane..... MAM ICH DOSTYĆ!!!!! instaluje voipa i kropka jak tak mają klientów traktować, to ja im nie dam zarobić, nie są już JEDYNI na rynku, a chyba o tym zapomnieli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×