Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trądzik

Polecane posty

Gość gość

Co jest najlepsze na trądzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy studentko czy masz kotku trądzik na buzi czy na c.i.p.c.e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Jeżeli chodzi o trądzik, zdecydowanie warto wspomóc się od wewnątrz - skutecznie pomaga regularne stosowanie tabletek http://nplink.net/3qoqKlul . Mnie pomogło i teraz już na szczęście nie mam problemów z trądzikiem ;) Cera gładka i przyjemna w dotyku. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowaa11
Ja na trądzik polecałabym Qcere. Bardzo dobry krem, do stosowania na noc. Bardzo szybko widac po nim efekty. I jest na pewno na kieszeń studentki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na trądzik krem Alaclarin. tylko dobierz sobie odpowiedni. jest dość tani. i nie musisz brać leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda skóra jest inna, sadzę że powinnaś zacząć od wizyty u dermatologa. Mam podobny problem ze swoją córka. Dostałam zalecenie żeby kupić jej krem Qcera łagodzący objawy trądzikowej. Przyznam że już po 2 tygodniach były pierwsze rezultaty. Jest naprawdę dobry. Swietnie matuje i wszelkie zaczerwienienia przygasły :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moich doświadczeń wynika że najlepszymi tabletkami są IQFACE. Koleżanka mi poleciła bo u niej też zadziałały, wcześniej nie miałam szczęścia do takich produktów, raczej tylko pogarszały mój stan, ale te tabletki są naprawdę dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CtrynoweLove
Też kiedyś stosowałam Qcerę. jest najlepsza :) fajnie, że nakłada się na noc. I że tak ładnie matuje. Polecił mi ten krem dermatolog i naprawdę działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×