Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trądzik

Polecane posty

Gość gość

Jakie leki na trądzik są najlepszym rozwiązaniem? Wiem że dość dużo ludzi dręczy ten problem. Może jest ktoś w stanie mi doradzić i odradzić leków które pomagają bądź leków które są w stanie zaszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izotec oraz Aknenormin jest niby taki rewelacyjny... Lekarze polecają a tak naprawdę te leki mogą nam więcej szkód narobić niż pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem tego samego zdania co inni. Strata czasu i pieniędzy to już pomijam, ale to co te leki mogą zrobić człowiekowi to okropne! Przekonałam się na własnej skórze i nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Izotec oraz Aknenormin jest niby taki rewelacyjny... Lekarze polecają a tak naprawdę te leki mogą nam więcej szkód narobić niż pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc co zamiast tego? Ja również slyszalam o szkodliwości pochodnych wit. A podawanych doustnie, natomiast niedawno poszłam do lekarza i poprosilam, żeby mi przepisała masc z pochodna witaminy A - Differin, i dała mi jeszcze antybiotyk, ale też do użytku miejscowego w płynie. Zobaczymy, jakie będą efekty... niestety u mnie trądzik powraca po jakimś czasie. Differin już kiedyś używałam i mi pomógł na jakiś czas, ale po zaprzestaniu niestety problem wraca, a mam już 30 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam izotec i uważam, że to totalna porażka nie dość, że mi nie pomógł to jeszcze zaszkodził. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZOTEC stanowczo nie polecam kompletna masakra ! Nic mi nie Pomogło a tylko na tym straciłam ze względu na to, że wystąpiło u mnie bardzo dużo nie pożądanych skutków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wnioskuje czytając opinie to nie tylko mi ten lek nie posłużył ale innym również. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także zdecydowanie POLECAM izotec/aknenormin. Nic innego nie wyleczy trądziku skutecznie i trwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwracałam uwagi na opinie na temat izotec i niestety wypróbowałam to co stało mi się przez ten lek to najgorsza rzecz jaka w życiu mnie spotkała. Wysypka, plamy, strupki na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam dużo rzeczy zewnętrznie, po okresach poprawy trądzik zawsze wracał, nieraz z podwójną siłą (najgorzej było po Epiduo - koszmar totalny, nie dość, że pryszczy 2 razy więcej niż wcześniej to do tego skóra podrażniona, rozogniona... nikomu i nigdy nie polecam tego szajsu!!!). Aknenormin/Izotec (to to samo) swoje efekty uboczne miał, ale w obliczu pozbycia się problemu definitywnie i naprawdę raz na zawsze są one naprawdę warte przecierpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×