Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NCREUI

trądzik !!!!!! ratunku przez ten syf nie wychodze z domu :(((((((((((((((

Polecane posty

Gość NCREUI

Hej sluchajcie macie jakis dobry sposob na tradzik???????? Kupowalam juz setki masci ze 200 zl wydalam ktore mi polecil dermatolog i co? nic nie pomoaga !!!! cholera mnie trafi taka ladna pogoda a ja sie wstydze z takim ryjem z domu wyjsc , jeszcze takie krosty mi sie porobily zaczelam wyciskac i teraz to juz totalna porazka, prosze o jakies sprawdzone sposoby na tradzik pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzona
nie wiem czy dostaniesz bez recepty masc banzacne,ona jest jedyna w swoim rodzaju i stosuje sie ja w dzien,bo na noc powypalaby dzieurki w poscieli,ja jak mialam broblemy z krostami na plecach a nie wiedzialam jak ona dziala to wstalam rano jakby mnie ostrzelano,pelno drobniutkich dziurek na koszulce,ale krost pozbylam sie raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NCREUI
benzacne tez stosowalam u mnie sie nie sprawdzilo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie dziewczyny
jedz drozdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co niby
differin , davercin Ci przepisywała ? Bo mi przepisała i gówno daje :O Może poproś , żeby Ci przepisała jakieś doustne skoro jest źle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co niby
I może popracuj nad dietą , nie ma dowodów , że to coś daje ale warto spróbować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim zrób
podstawowe badania krwi i na hellicobakter oraz wymaz z krosty. leki bez recepty nic nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolanda;)))
mi po benzance strasznie placki sie porobiły,cera byla jeszcze gorsza i nic nie pomogło,wiec dla kazdego co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettyyyy866
Wiesz co mi pomogło? poszłam do ginekologa i poprosiłam o tabletki antykoncepcyjne. Zaczełam brac Diane 35 przez około rok (są bardzo silne), wyleczyły mi trądzik i potem przerzuciłam się na słabsze tabletki (mercilon). trądzik zniknął jak ręką odjął! trądzik wyleczysz tylko i wyłącznie działając od środka. Doraźne metody typu kremy, maści tylko likwidują krostki, ale kolejne i tak się pojawiają. A jak bierzesz tabletki to usuwasz przyczynę trądziku - czyli hormonalne szaleństwo w twoim organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaaaaaaaaaaaa
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NCREUI
diete stosuje bardzo zdrową , nie jem slodyczy i w ogole wszystko zdrowe jem, pytalam dermatolog o leki doustne powiedzial ze w lecie nie mozna ich brac bo jest za duze slonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez miałem z tym problem
Benzacne jest bez recepty, ale działa krótko i drażni skórę. Wiesz co ci może pomóc? LEWATYWA! Zaręczam ci, że po kilku lewatywach aż ten cały syf zatruwający twój organizm wylezie, będziesz miała piękną skórę. Ale to tylko półśrodek... dalej musisz stosować dietę nisko węglowodanową Lutza - zaręczam ci, że to ci pomoże. I nie daj sobie wcisnąć przez lekarzy żądnych antybiotyków, hormonów czy izotretoniny. To gówno działa bardzo krótko, a wywołuje takie spustoszenie w organizmie, że potem poza trądzikiem musisz leczyć np grzybice układu pokarmowego :-O Jakbyś miała pytania, to wal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NCREUI
nie na anty sie nie pisze/ zyt wiele skutkow ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzona
dieta odpowiednia tez ma duze znaczenie,przy sklonnosciach do tradziku trzeba wyeliminowac wszystkie ostre potrawy i przyprawy,sproboj moze wlasnie od srodka,ale od razu nie licz na poprawe,troche cierpliwosci trzeba wykazac,a i podklad tez dobieraj leczniczy i nie rozsmarowywuj paluchami tylko gabka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez miałem z tym problem
Jeśli ostre przyprawy wywołują u nas trądzik, to najprawdopodobniej mamy grzyba w jelicie. Działa to w ten sposób, że przyprawy to świństwo niszczą, ale przez to grzyb wydziela jeszcze więcej toksyn do naszego organizmu. Przyprawy same w sobie trądziku nie wywołują, a wysokogilemiczne węglowodany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettyyyy866
Skutki uboczne przy tabletach anty? jak na razie masz jeden wielki skutek uboczny w postaci pryszczatej twarzy... radzę przemyslec zażywanie tabletek, bo one naprawdę leczą trądzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze zawsze mam racje
Zaczełam brac Diane 35 przez około rok (są bardzo silne) DIANE TO NAJSŁABSZY ANTYKONCEPCYJNY LEK JEST :D weź nie wprowadzajw błąd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettyyyy866
Mi tabletki wyleczyły, a moja twarz przypominała pizzę.... :P teraz mam śliczną gładką buzię, choc nie biorę tabletek już od 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettyyyy866
Mylisz się. Diane są mocne, to tabletki starej generacji, dlatego nie można ich brac zbyt długo. To słowa mojego ginekologa, więc ty nie wprowadzaj w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez miałem z tym problem
Dziewczynki, radziłbym wam poczytać fora dziewczyn skrzywdzonych przez Diane35 i inne tabletki antykoncepcyjne. Owszem, w trakcie brania twarz jest czysta, ale po zaprzestaniu ich zażywania (a bierze się je zazwyczaj pół roku) często następuje wysyp pryszczy w jeszcze większym nasileniu niż przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettyyyy866
Widzisz, ja brałam rok Diane, potem dla "podtrzymania efektu" przez jakiś czas Mercilon (też około rok). Potem przestałam brac, ale trądziku juz nigdy nie miałam (zdarzały się pojedyncze krostki,ale juz nie takie jak kiedyś). Jestem przypadkiem pozytywnego działania tych tabletek, moi znajomi jak mnie widzą to zawsze się dziwią, że mam teraz taką ładną cerę, a kiedyś... tragedia była!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja aaaa
no ja nie wiem jak z tymi anty. ja brałam ponad rok mercioln i było ok- zero krostek a wczesniej tez mi sie zdarzało miec sporadycznie jakies wypryski. pozniej musialma tabletki odstawic, gdyz ujemnie wplynely na inna rzecz i lekarz mi tak zalecił. a teraz po pol roku nie branaia tabletek tak m isie zaczela cera psuc ze szok..... wiec po odstawieniu to dopieor sie wszystko rozregulowuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NCREUI
ale ja nie mam calej pryszczatej twarzy tylko tak mi sie robi co jakis czas w jedn miejscu a jak zniknie to w drugim i tak w kolko nie anty nie bede brala napewno...... co slyszalam o kwiatu z aloesu tez ktos stosowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytajcie sobie o kremie brevoxyl jak dla mnie rewelacja polecam bo sama mialam okropny problem z cera kosztuje 18-20 zl bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana furgonetka
no brevoksyl jest dobr.. jak stosujesz na dzien i an noc pare dni, potem pare dni przwry i znów, bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalka123
u mnie jakiś rok temu trądzik strasznie się nasilił, przez co również straciłam ochotę na wychodzenie z domu. Nawet rano po bułki musiałam iść dokładnie umalowana, by nie było widać tych okropnych krostek. Podczas moich poszukiwań ratunku trafiłam na taki ranking leczenietradziku.pl i zdziwiłam się, że autorzy za najskuteczniejsze specyfiki na trądzik uznali suplementy diety. Zamówiłam sobie jeden z nich i przyznam, że w moim wypadku zadziałały bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary_L
hej dziewczyny i chłopaki :) chcę się z Wami podzielić swoimi doświadczeniami w leczeniu trądziku, jako że sama przez 7 lat szukałam skutecznego leku. muszę od razu zaznaczyć, że nigdy nie miałam ciężkiej postaci trądziku (mam tutaj na myśli krosty, które pozostawiają po sobie blizny, wgłębienia), mój trądzik umiejscowiony był głównie w "strefie T", podskórny na czole (całe czoło nim "obsypane") i pojedyncze, acz uciążliwe krosty w pozostałej części tej strefy. Przejdę, po tym małym wstępie, do tego co mi pomogło (wciąż od czasu do czasu mi coś wyskakuje, ale czoło mam czyste i reszta twarzy też uległa znacznej poprawie); zdecydowanymi faworytami, w leczeniu trądziku, okazały się w moim przypadku: żel EPIDUO (na receptę, ok 40zł za tubkę) i BORASOl (czyli roztwór kwasu borowego, dostępny bez recepty za ok 6zł) tego drugiego nie można stosować dłużej niż pół roku. mam nadzieję, że komuś te specyfiki pomogą i znów będzie mógł cieszyć się zdrową skórą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znacie qcerę? podobno pomaga... ostatnio przestałam wierzyć we wszystkie specyfiki. mam pryszcza na pryszczu... dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia_
qcera jest okej, ale wydaje mi się, że na słaby albo średni trądzik. na ostry tylko dermatolog i specjalne dermokosmetyki plus antybiotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×