Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agika88

trójkącik 2 kobiety plus facet..pozwolilybyscie?

Polecane posty

hejka:) j.w. czy zgodzilybyscie siena trójkat ty twoj facet plus jakas kobieta??? ja bym chyba oszalala gdybym widziala jak moj facet moczy w innejb a wy?_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhe
chyba juz to widziałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko czemu nie
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co mi druga baba
wolałabym dwóch facetów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sexie należy spróbować
możliwie wszystkiego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil kosa
bys oszalala, ale nie przeszkadza ci to zdradzac jego?? i to jeszcze z jego starym sie pierrdolisz po pijaku po katach?? co za kurrwiszcze zajebane 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja sie zgodzilam bo chcialam sprobowac z kobieta zreszta z kobieta to nie zdrada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol z kobietą to nie zdrada... logiczne rozumowanie tylko w wydaniu Bazienki ;) A odnośnie pytania autorki, nie zgodziłabym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj tam ironii nie dostrzegasz ja tam jestem bi i dla mnie i mojego faceta to nie zdrada, zreszta ja sie ogolnie nie puszczam kwestia ustalen wewnatrzzwiazkowych w sumie bylo fajnie, a i mialam konktrole nad tym co on robi ( bylo bez penetracji bo ja bylam jeszcze dziewica a nie chcialam by on to robil z inna) jedna rada- albo kobiety musza sie dobrze znac i lubic, albo byc kompletnie obce, bo inaczej robi sie kwas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezienkad
jestes najbrzydsza na calej kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a widzialas wszystkich? ;) mysle ze z taka alogia jednak mam szanse ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z alogią masz
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
^^ dobra a tak serio to proponuje przed takim aktem ustalic konkretnie z facetem granice, ustalic jakies slowo-klucz po ktorym macie bezwzglednie przestac... ja chcialam sprawdzic, sprawdzilam i tyle i nie ma zadnych konsekwencji, z ta laska dalej sie normalnie kontaktuje, moj facet sie do niej nie slini jak ja spotykamy. zreszta to bylo dziewcze, zktorym on cos kiedys krecil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revlon
bazienka, a jestes tak w ogole zazdrosna o swojego faceta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zalezy co masz na mysli jasne ze nie chcialabym by obmacywal obce laski ale na imprezy czy wyjazdy zdarza mu sie uciekac beze mnie, zwykle z powodow obiektywnych a ja np. moge sie przytulac do mojego przyjaciela, bo uwielbiam tulenie, a moj po 15 min zaczyna sie albo dobierac albo spi ;P kwestia ustalenia granic zdrady, zeby potem nie bylo " myslalam, ze moge"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokraGlowa
hej. ja bralam udzial w takim trojkacie trzy razy... ja moj facet i inna dziewczyna. nie bylam nigdy zazdrosna, zadnych granic nie ustalalismy. wszyscy szlismy na zywiol:) bylo super i chcialabym to powtorzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revlon
aa..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no i okej. nie udawajmy pruderii ;) fantazje o seksie z kobieta sa zupelnie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revlon
ja np. w zyciu bym sie nie zgodzila. chyba ze nie bylabym wcale zazdrosna albo niewiele by dla mnie znaczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaleta
a mnie to kręci tylko mojemu bym sie nie przyznała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiesz ja mialam takiego faceta, ktoremu musialam sie tlumaczyc z kazdego wyjazdu, chocby na studia, 2 bite godziny na temat " co ty robilas z tymi obcymi facetami" az w koncu zaczelam myslec ze cholera cos zrobie zeby nie obrywac za darmo ale poczucie godnosci zwyciezylo przegral ostatecznie jak wyjechal mi z pretensjami dlaczego zalozylam haslo na smsy?! wiec teraz mam zwiazek, z wiernoscia, ale z szerokimi granicami. nie musimy wszedzie chodzic razem itp. co kto lubi ;) ogolnie jest taka zasada, ze jesli wszyscy uczetnicy interakcji sie na cos zgadzaja, to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowaSalatka
zazdroszcze Bazienka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolę z 2 facetami.
Może być nawet 3 mężczyzn i ja. Już dwa razy to robiłam i polecam każdemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×