Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozczarowana123

tropical island / tropikalna wyspa w Berlinie - PORAŻKA!

Polecane posty

Gość rozczarowana123

w weekend odwiedziliśmy kompleks Tropical Island w Berlinie i jestem poprostu zdegustowana tym, co tam przeżylismy. Wjazd - 25 Euro dzieci pow. 3 roku życia 20 Euro! wstęp na kompleks zjeżdżalni - 3,50 Euro wstęp na malpi gaj dla dzieci - 3,50 sloiczek Alete dla niemowląt - 2,75 Euro jedzenie - najtańszy zestaw - 10 Euro kubek 0,4 Coli - 5 Euro, za każdą dolewkę 2,90 Jednym słowem ceny - masakra! Kompleks sam w sobie wyglada ciekawie, dużo zieleni itp.,ale za same widoki takie ceny są raczej nie na miejscu. Natomiast nie ma wogóle miejsca! Wszystkie leżaki zajęte przez leżące na nich.. ręczniki! Plaża tak mała, ze nie da rady pomieścic wszystkich chętnych, wiec siedzieliśmy na ..schodach. Dziękuję bardzo - nigdy wiecej! Bardzo duże watpliwosci wzbudza też zapewnienie bezpieczeństwa odwiedzajacych - 2 sanitariuszy na kilka tysięcy ludzi??! Prawdopodobnie dlatego też tak długo czekalismy na jednego z nich, kiedy nasze dzieci poranily sobie nogi w brodziku, którego dno wyłożone jest płytkami mozaikowymi! Przy zjeżdżaniu z mini ślizgawki do brodzika dzieci poraniły sobie nogi do krwi! Nigdzie nie ma jakichkolwiek znaków, gdzie można uzyskać pierwszą pomoc, więc dopiero po poinformowaniu personelu gastronomicznego i odczekaniu 40 minut! rany dzieci mogły zostać zdezynfekowane i opatrzone. W sanitarce byliśmy pacjentami nr.1468/2008. To mówi samo za siebie Wezwany i skonsultowany z naszym niezadowoleniem dyżurny menadżer nie mial nam zbyt wiele do powiedzenia i wcisnął nam do reki tylko arkusz, na którym moglismy spisać nasze zażalenie. Do dzisiaj rzadnego odzewu. Ciekawa jestem Waszych relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roolllaaa
Nie no bez przesady ja tam jezdze od lat i wcale nie jest tak drogo i wogole TAM JEST SUPER !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubiś
następnym razem siedz w domu .do takiego czegoś nie dorosłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izooo .
wees dziewczyno niie przesadzaj . a w ogole tam drogo nie jest . chyba ze dla ciebiie . tam jest Supper . !! ; DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniuśśś
A ja słyszałam że tam jest bardzo fajnie i wogóle nie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIŚ
moze tam jest drogo, ale bardzo fajnie. tez jestem zawiedziona jesli chodzi o bezpieczenstwo. ale tam przeciez jest duzo ludzi i moze akurat wtedy byl taki dzien ze wszystko bylo zajete - przeciez to jak na normalnym basenie - raz jest duzo wiary - raz nie ma nikogo i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 557567
a ja za tydzien jade na Bahamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartollo
ja tam bylem rok temu, i za tydzien w piatek tez jade;d bylo extra;d tyle powiem;d jednym slowem tam trzeba byc;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawelski
bez kasy sie tam nie jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
Jak już jedziesz - to płać i nie marudź. Jak dla ciebie za drogo - to nie jedź, i nie marudź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama1974
Mam pytanie co do tych opłat, o których ta niezadowolona laska pisała. Bo ja słyszałam, że wejście na zjeżdżalnię owszem jest płatne, ale tylko raz, a nie za każdym razem, gdy chcę jechać. Czy to prawda? Czy jak pojadę 10 razy to zapłacę raz, czy 10 razy tę opłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pumciaa
Sorry ale co to w ogóle za wypowiedzi?? Wiadomo że jak sie tam jedzie to trzeba zapłacić, co nie znaczy że cena jest tego warta! Jak co niektórzy są takimi snobami lub tez mają jakieś kompleksy (bo nie wiem jak interpretować te komentarze) to może niech sie nie udzielają. Temat bardzo przydatny bo osoby, które nie orientują sie w cenach mogą zobaczyc jakie one są. To że wy się dobrze bawiliście to fajnie. Z tym, że jak wnioskuje Pani była z dziećmi i nie czuła się komfortowo. Każdy ma prawo do własnej opinii, ale fajnie by było gdyby reprezentowała ona jakis poziom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co człowiek to opinia. Ja z kolei słyszałam, że jest elegancko. Opłaty są za wszystko, ale przecież jak się płaci to nie zjeżdża się raz tylko kilka razy. Z lunchem podobnie- kupujesz porcję i jesz do woli. Czy to prawda? Czy znowu dałam się nabrać na bajki jakiegoś mitomana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a mój szwagier był zachwycony...podobne tak tam super...wydaje mi się, że to zależy od tego czy osoba, która tam jedzie jest nastawiona na rozrywkę czy oszczędzanie kasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia64
Chcę się tam wybrać. Powiedzcie ,czy trzeba wcześniej rezerwować bilety, czy można kupić na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga.
Ludzie przecież nic nie jest za darmo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
podnosze,bo interesuje mnie wyjazd w to miejsce na weekend.Jak z noclegami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingaa.
10 euro kosztuje noc w namiocie z tego co wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdadaads
jeżdże tam często i prawdę mówiąc jeszcze nie spotkałam się z takim przpadkiem o jakim mówisz. Jeżeli chodzi o cenę - mogłaś sprawdzić przed wyjazdem, jest strona, również po polsku. Jeżeli chodzi o wypadek dzieci - wszystko zależy od tego jak się zachowywały, moje jakoś nigdy się o nic nie poraniły, a naprawdę szaleją... Wszystko zależy jak bardzo dzikie masz dzieciaki. Co do jedzenia - też można było sprawdzić. Jeżeli CIę nie stać - idź nad jeziorko w swoim mieście. Ja polecam - tropical Island jest the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociak18
tam jest świetnie byłam tam 10razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbina916
Kobitetko co Ty za bzdury wypisujesz po przeczytaniu Twojej wypowiedzi wlos sie na glowie jerzy.Mieszkam w Berlinie od lat i jestem czestym gosciem Tropiku .... jezeli chodzi o ceny sa przestepne ,za zjerzdzalnie placi sie tylko raz a cola kosztuje 2,50 a nie 5 Euro jak piszesz .Skoro nie stac cie na taki wyjazd to chociarz innym nie mac w glowie ,albo odwiedz Tropik w dniu twoich urodzin to wstep bedziesz miala darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalallaala
a ja jestem zachwycona, tak cudownego parku zrobionego przez ludzi nigdy nie widzialam. Rozplanowanie basenow co do najmniejszego szczegolu przemyslane- perfekcyjne. Ponadto zapach unoszacy sie tam jest wspanialy- hibiskus ktory rosnie zaraz przy alejkach wydaje przepiekny zapach- mozna sie poczuc jak w prawdziwej lagunie. Olejki eteryczne w saunach sa bardzo intensywne- dobre na drogi oddechowe(katar ktory meczyl mnie przez 3 dni po wdychaniu tych olejkow przeszed zupelniel) Ceny sa przecietne, jak na takie standardy. Natomiast jezeli chodzi o bezpieczenstwo, nie zwalaj tego na basen lecz na siebie- na nastepny raz poswiec dzieciom wiecej uwagi:) liczba osob odwiedzajacych sanirake nie oznacza ludzi ktorzy ulegli jakimkolwiek wypadkom...mogly to byc osoby ktore zglosily sie np z bolem glowy czy po prostu zaslably :)Polecam boskie miejce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaa **
według mnie jest super ! i nie jest tak strasznie drogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wickie
Na stronie internetowej wyszczególnione są ceny, więc nie rozumiem skąd to zdziwienie autorki postu. Polecam Pani wyjazd do hotelu z minimum 4 gwiazdkami, wtedy powinna być Pani zadowolona z komfortu i jakości obsługi (choć ceny również mogę Panią niemile zaskoczyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bamboni
Wybieram się w kilkuosobowej grupie na Trpical Island. Mam pytania do osób, które tam były: Jak jest różnica między namiotami pokazanymi na mapce po lewej i po prawej stronie (usytuowanie, ilość namiotów, okolice, bliskość sanitariatów...) Jakie obowiązują stroje w strefie saun poza saunami? Czy można brać aparat fotograficzny do strefy saun, jeśli tak, to gdzie go przechować wchodząc do sauny? Autor: miki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjan
Czy tam jedzenia jest za darmo ja zaplace za wejscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks igrek
jedzenie, picie, zjeżdżalnie, namioty - jeśli chce się zostać na noc - to jest płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chętnie dołączę pare własnych spostrzeżeń, bo jak czytam niektóre opinie, to aż mi żal... Byłam w Tropical kilkakrotnie i muszę powiedzieć, ze do tej pory żadnych zatrzeżeń nie miałam. Oczywistym jest, że jak się tam jedzie, to z pieniędzmi. Płaci się jednaorazowo za wejście. Są też JEDNORAZOWE opłaty za obszary wydzielone na terenie Tropical, tzn. zjeżdżalnie, małpi gaj dla dzieci, sauny, kącik dla nudystów, itd. Płaci się tylko raz! Najlepiej jechać w kilka osób, bo na wejściu dostaja się takie zegarki na rękę z chipem, na które się wszędzie wchodzi. Nie używa się gotówki na miejscu, dopiero przy wyjściu płaci się na podstawie tych chipów. My np. zamienialiśy się zegarkami, żeby nie płacić za wejście na zjeżdżalnie za 4 osoby, tylko za dwie. Po prostu nie codziliśmy wszędzie razem, tylko w innym czasie. Jakby się chciało tam za wszystko płacić, to naprawdę trochę trzeba kaski ze sobą wziąść. Ale równie dobrze można na wielu rzeczach oszczędzić, jak się wie jak. My pojechaliśmy tam na 3 dni. Jedną nockę spaliśmy w namiocie. Zapłaciliśmy za 2 osoby, a spały 4. Drugą spędziliśmy na plaży, śpiąc na leżakach. Do tej pory bardzo dużo osób spało na plaży, bo było to darmowe. Ale z tego co wiem teraz się wycwanili i nawet za nockę spędzoną na plaży trzeba zapłacić 10 euro od osoby. Co do jedzenia, to rzeczywiście jest drogo, ale z reguły jest tak, że płacisz raz i możesz dokładać sobie ile chcesz. Poza tym mozesz tam zabrać swoje jedzenie. My wybierając się na 3 dni wzięliśmy sobie całą torbę samego jedzenia i picia (w tym alkoholu). Problemu żadnego. Oczywiście za obiad czy lody dla dzieci tzreba było zapłacić, ale kolacje i śniadania mieliśmy swoje. Gorąco polecam, bo jest tam super, zwłaszcza gdy u nas nie ma jeszcze pełnego lata. Można poczuć się jak w tropikach. Co do cen, to można wszystko sprawdzić w necie. Jest oficjalna strona, też w języku polskim. Wiadomo, że jak ktoś jedzie "na pałę" to się przejedzie, bo ceny zwalą go znóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×