Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TUSZ DO DRUKARKI

Polecane posty

Gość gość

poszukuje tuszy do drukarki, zależy mi na niskiej cenie - drukarka hp - wiecie gdzie najtaniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma ActiveJet manalepsze poddruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba podróby, ciole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toneryotwock
Serdecznie zapraszam na www.toneryotwock.pl ! Jesteśmy specjalistycznym dostawcą, zaopatrującym przedsiębiorstwa w materiały do urządzeń biurowych. W swoim katalogu posiadamy tonery, tusze, oryginalne jak i zamienniki. W zakres naszych usług wchodzi również regeneracja tonerów, polegająca na starannym odnowieniu kaset czy kartridży. Dzięki temu oferowane przez nas tonery HP, jak i do drukarek innych marek mogą być znacznie tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego czasu zamawiam tusze do drukarki przez internet. Wychodzi znacznie taniej niż w sklepie stacjonarnym. Mogę Ci polecić stronę arsa.pl Sprzedają zarówno oryginały jak i zamienniki w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda906
Teraz najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda906
Teraz najlepiej kupować drukarki epsona, ponieważ mają wbudowany Ink Tank system (ITS) . Zamiast wymiany kartridży czy tonerów tusz uzupełniany jest poprzez samodzielne dolewanie brakującego koloru z oryginalnych butelek o pojemności aż 70 ml ( lub 140 ml jesli chodzi o drukarki mono). Dużo więcej na ten temat poczytacie na: http://www.epson.pl/inktanksystem . Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta firma www.czarnynabialym.pl oferuje m.in. porządne tusze zamienniki LAMBDA, zarówno czarne, jak i kolorowe do drukarek HP w przystępnych cenach. Zdecydowanie je polecam, dużo drukuję i u mnie świetnie się sprawdzają. Odkryłam tę firmę całkiem niedawno, ale teraz tylko tam zamawiam. To rzetelna firma, a jej pracownicy znają się na rzeczy i potrafią doradzić odpowiedni produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia8383
A ty masz magda906 taką drukarkę w domu? Jestem ciekawa jak drukuje zdjęcia, czy je rozmazuje itd? Ja też wiele słyszałam o drukarkach Epson z serii L i M i tak zastanawiam się nad taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda906
Niestety nie mam, ale podobno nawet najprostsze modele Epson L800 świetnie drukują zdjęcia. Na innych forach mają dobrą opinię, a wypowiadali się ludzie, którzy faktycznie z nich korzystali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisinka
dobra jakość wydruku tym bardziej zdjęć zalezy o jakosci tuszu jakiego używamy, ja drukuję zdjęcia na activ jetach, jakość rewelwcyjna, oprócz drukarki warto też zwrócić uwagę na jakość materiałów eksploatacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony zdecydowanie mogę polecic oferte http://laserland.com.pl/, maja tusze naprawde wysokiej jakosci w przystępnych cenach. Od dłuższego czasu kupuje u nich tusze do biura i doskonale nam się sprawdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisinka
a tusze jakich producentów posiadają, najbardziej interesują mnie zamienniki activ jeta bo kupuję je już od dawna i zastanawiam sie czy w skelpach internetowych nie są jakies podróbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek21
Najlepiej nie zamienniki, lecz kupić drukarkę z systemem ITS, gdzie dopełnia się tusz po przez wlewanie tuszu. Super sprawa naprawdę, polecam jak najbardziej Epson L365 mam taką drukarkę i jest super. Można otrzymać aż 3 lata gwarancji po zarejestrowaniu się na stronie http://www.epson.pl/gwarancjanadrukarki całkiem za darmo i wiele innych promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
a po co tak kombinować jak dzisiaj mozńa kupic w naprawdę dobrej cenie bardzo atrakcyjne zamienniki, ja np. używam activ jetów są tanie i mają bardzo dobrą jakosć, nie muszę kombinowac z uzpełnianiem, dolewaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gringoo
poza tym zamienniki activ jeta mają 5 letnia gwarancję więc dostajesz pewnosć zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×