Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tusz do gestych rzes?

Polecane posty

Gość gość

Drogie panie, mam geste, dlugie rzesy. Jaki tusz polecacie? Mam wrazenie, ze probowalam juz wszystkie tusze "z gornej polki" i zaden nie zachowywal sie dobrze - wszystkie sklejaly mi rzesy, to nie moja wina, malowac sie umiem... :D Raz probowalam tusz mojej mamy, jeden z tanszych i byl okej, to bylo dosyc dawno temu i nie wiem, co to moglo byc. Doradzicie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, no i nie chce, zeby moje rzesy wygladaly jak sztuczne. Chodzi mi raczej o efekt przyciemnienia ich, lubie miec ciemny makijaz i chcialabym miec ladne rzesy. Nie pomalowane byle czym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gęstych ważna jest silikonowa szczoteczka bo nie skleja, a górne półki sobie odpuść bo tam cena nie idzie w parze z jakością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tez własnie zauwazylam, najdrozsze tusze, ktore uzywalam, zdecydowanie nie sa godne polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj tusz z gruba szczoteczka, ktora zamiast skleic to ładnie rozczesze. A jesli chodzi o niska cene, to moze Golden Rose? Maja dobre kosmetyki i nie drogie. ja mam tusz Lash Plumping Mascara (on wlasnie ma gruba szczoteczke) i bardzo go sobie chwale, nic nie skleja, nie robi grudek i nie kruszy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij na www.womenshealth.p , bo tam chyba widziałam tekst o tuszach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×