Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tutaj prawie wszyscy pytają o radę ale słowa "dziękuje" nie uświadczysz

Polecane posty

Gość gość
Bo "dziekuje" za trudno napisać ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpoponene
Przestań obwiniać innych (i siebie) za swoje problemy. Przerzucanie odpowiedzialności na zewnątrz jest bardzo wygodne, ale jednocześnie stanowi bardzo zdradliwą pułapkę. Gdy nie masz odpowiedzialności, nie masz kontroli. A gdy nie masz kontroli, będziesz bezradny i będziesz oczekiwał, że inni się zmienią lub rozwiążą Twoje problemy. Jeśli coś jest dla Ciebie problemem, to dlatego, że TY to tak postrzegasz. Nie jest to niczyja wina, nawet nie jest to Twoja wina – zaakceptuj to jako aktualny stan rzeczy i weź odpowiedzialność za to, co się dzieje. Odzyskaj kontrolę i zastanów się, co TY możesz zrobić, aby to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Bo "dziekuje" za trudno napisać ? xxxx Masz rację. Ps. nie musisz dziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpoponene
Przestań marnować swój czas na rzeczy, które nie mają znaczenia. Czy rzeczy, które robisz na co dzień, zarówno w pracy jak i po niej, są dla Ciebie ważne? Jeśli nie, zrezygnuj z nich. Pula czasu, którą masz do wykorzystania na tej planecie, jest ograniczona, zacznij więc prawdziwie CENIĆ każdą minutę Twojego dnia. Nie wychodź z założenia, że teraz się przyłożysz do pracy po to, aby kiedyś mieć w życiu więcej luzu i wolnego czasu. Tak się nie stanie, bo Twoje życie trwa już tu i teraz. Jeśli nie potrafisz go docenić dzisiaj, dlaczego miałbyś zakładać, że w przyszłości to się samo zmieni? Powtórzę – Twoje życie trwa TERAZ. Określ, co jest dla Ciebie ważne i nie pozwól sobie tracić czasu na mało istotne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpoponene
Przestań spędzać czas z ludźmi, z którymi nie chcesz spędzać czasu. Możliwe, że są w Twoim bliskim otoczeniu ludzie, którzy w jakiś sposób hamują Twój rozwój lub tłumią Twoje pozytywne podejście do życia. Nie utrzymuj z nimi relacji tylko dlatego, że los Was ze sobą splótł, jesteś przyzwyczajony i głupio Ci rezygnować z tej znajomości. Zamiast tego przebywaj z ludźmi, którzy pomagają Ci być tym, kim jesteś, gdy czujesz się najlepiej. Nawiązanie nowych, zdrowszych relacji wcale nie musi być czasochłonne, a prawdopodobnie stanie się dla Ciebie źródłem większej radości życiowej i nieskrępowanego rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomaga się bezinteresownie czasem :) Niekoniecznie oczekuję magicznego słowa "dziękuję" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio, pytają o wszystko, ktos się produkuje (nawet nie mysle o sobie;-) a na koniec nic, ani me ani be ani pocałuj mnie w d** :o chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekowac? Za wasze wyzwiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpoponene
Przestańcie mówić do siebie nieprzyjemne rzeczy. Wsłuchaj się w swój wewnętrzny dialog i sprawdź, co do siebie mówisz na co dzień. Czy są to pozytywne, wspierające i motywujące słowa? Czy raczej krytyczne, karcące i nieprzyjemne? Okazuje się, że bardzo często największym ograniczeniem dla ludzi są… oni sami. Zmień swoje dialogi, stosując kilka skutecznych technik. Ponadto niech Twój wewnętrzny krytyk stanie się Twoim wewnętrznym przyjacielem. Aby polepszyć relację z samym sobą, możesz zacząć ją od nowa. Zacznij od przywitania się z szerokim uśmiechem na twarzy i propozycją spędzenia wspólnego, przyjemnego i radosnego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćpoponene mógłbyś przestać spamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzwiska zranionych dam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uświadczyłam jakiś czas temu :) Taka byłam dumna z siebie że aż wątek zapisałam w ulubionych i będę wnukom pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziekowac? Za wasze wyzwiska? O wlasnie dziekowac za wszystkie obelgi,ja nigdy nikomu nic nie zawinilam ale mnie tak kafeterianie zbluzgali ze mi sie odechcialo na kilka miesiecy tego forum,komu mam podziekowac?moze tej osobie ktora mnie wyzwala od debilek?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpoponene
gość dziś gośćpoponene mógłbyś przestać spamować. Kochanie to nie jest spam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpoponenen
to sa tylko rzeczy, które powinniśmy przestać sobie robić!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok. Ja nie mówię żeby dziekowac za byle g** i wyzwiska. Ale czasami ktos dwie godziny radzi, pociesza, łezki obciera, a dobrego słowa nie usłyszy bo to SIĘ NALEŻY i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zauwazylam ze nikt nie dziekuje, same buraki, nie dosc ze darmowa porada to nawet dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No ok. Ja nie mówię żeby dziekowac za byle g** i wyzwiska. Ale czasami ktos dwie godziny radzi, pociesza, łezki obciera, a dobrego słowa nie usłyszy bo to SIĘ NALEŻY i kropka. ja dziekowalam za porade.zawsze dziekje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 18:52 bywają i Ci dobrze :) tylko tu co raz wiecej tych złych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym polemizowal z tym nie mysli o sobie tu sa walkowane tez tematy ktore nawet ci radzacy musza sobie w glowie uporzadkowac i w jakis sposob IM do pomaga (w czymkolwiek nawet w poczuciu sie potrzebnym np) bo przeciez opierajac sie na pierwszym komentarzu gdyby im to nie bylo potrzebne (np, relaks po pracy czy szkole niektorzy odwalaja i tu) to by robili cos innego a nie klepali tu w klawiature, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Härjedalen
widze ze dwa slowa jest mega trudno ludziskom wypowiedziec! dziekuje[kwiatek) i przepraszam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, dziekuje nic nie kosztuje a od razu milej. Ja tez staram się pytając o rade podziękować za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się zdarza od kogoś tutaj podziękować, i ja również podziękuję, ale nie oczekuję tego od innych bo to Kafe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Kwiatek :-) właśnie o to chodzi. I od razu miło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ramach podziękowania :) na ogół przesyłam kobiecie/dziewczynie bukiet róż lub buziaczka ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze niektórzy żądają porad!Wchodzi na topik, gdzie ludzi sobie rozmawiają od 9 lat. Tytułowa sprawa dawno nieaktualna i żąda aby jej doradzać, bo problem ma. Jeśli nie masz ochoty, bo cię to dawno nie interesuje to ci temat rozwali.tak rozpadło się wiele topików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Topik "pies lepszy od bachora " tez jakas qOOOrva sie za niego wziela ciekawe kto? A pravik moze pisac co tylko mu sie podoba i NIKT NIC NIE MOWI!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pravik jest skończony durniem :) wszekie reakcję nie dają rezultatów pozytywnych :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znikam z tematu ;) miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×